zatvor stolice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Ej moje cure evo nakon tolikih muka probavanja svih mogucih varijanti ja sam se vratila na jednu moju losu naviku ali silom prilike nazalost, ali vec tri dana ja nemam problema ujutro jako malo kave sa slagom iz skrinje ledo i zapalim cigaretu tri dima i bacim jer mi se gade i nakon dve sekunde me protjeralo i tako ja vec tri dana imam dva puta  dnevno stolicu i nemam ni grceva ni vjetrova oslobodila sam se.Cepice vise ne mogu stavljat jer sam zadnji put prokrvarila., nesmijem se naprezat nisko nosim a dole sam omeksala tako mi je rekla doktorica.I tako ja se vratila losoj navici ali mislim za tri dima od jedne cigarete da nije toliki bauk.

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Antonio, sad bih i ja koji dim!!!!  Fale mi i gade mi se u isto vrijeme. Drago mije da si riješila problem. Mislim da ti ne može naškoditi, šta je to spram svih kemikalija koje se dodaju u hranu i mi to jedemo. 

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Ja evo nisam zapalila 4 mj i mislila sam da uopce necu ali eto silom prilike morala sam bolje i to nego vise patit.

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Ja ju saaaanjam, ali bolje više nikad sad kad sam jednom prestala!

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    antonio


    Ej moje cure evo nakon tolikih muka probavanja svih mogucih varijanti ja sam se vratila na jednu moju losu naviku ali silom prilike nazalost, ali vec tri dana ja nemam problema ujutro jako malo kave sa slagom iz skrinje ledo i zapalim cigaretu tri dima i bacim jer mi se gade i nakon dve sekunde me protjeralo i tako ja vec tri dana imam dva puta  dnevno stolicu i nemam ni grceva ni vjetrova oslobodila sam se.Cepice vise ne mogu stavljat jer sam zadnji put prokrvarila., nesmijem se naprezat nisko nosim a dole sam omeksala tako mi je rekla doktorica.I tako ja se vratila losoj navici ali mislim za tri dima od jedne cigarete da nije toliki bauk.

    I moja mama je samnom i sestrom popušila samo jednu cigaretu ujutro uz kavu, kako bi mogla na wc i to na preporuku liječnika. Ona se baš nije smjela naprezati radi problema s kičmom. I sve je dobro s nama ispalo! ;) Svakako, ako se može izbjeći cigareta, bolje ne, ali ako nikako ne ide… mislim da toliko malo ne može naškoditi!

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    I ja tako mislim IvaP,ali nazalost kad stvarno probas sve a ono ne ide onda posegnes i za tim,bilo bi naravno bolje da ne ali kad neide drugacije,ja ju nisam zapalila eto dugo i probavala sam svasta da potaknem stolicu ali nije islo cetri mj sam se mucila sa zatvorom plakala svaki put od cepica jako prokrvarila dobila strasne grceve a od napinjanja radi niske nosnje pocela se otvarati.

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Koliko si se otvorila? Jel imate kakav recept za stolicu dan nakon poroda. Ima li kakav kompot od suhih šljiva ili nešto, da ga odmah stavim u torbu za rodilište, skupa sa žlicom? 

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    poslje poroda sam imala odmah drugi dan stolicu normalno to samo u trudnoci me zeza

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    antonio


    I ja tako mislim IvaP,ali nazalost kad stvarno probas sve a ono ne ide onda posegnes i za tim,bilo bi naravno bolje da ne ali kad neide drugacije,ja ju nisam zapalila eto dugo i probavala sam svasta da potaknem stolicu ali nije islo cetri mj sam se mucila sa zatvorom plakala svaki put od cepica jako prokrvarila dobila strasne grceve a od napinjanja radi niske nosnje pocela se otvarati.

    Ma naravno! Pa u tom slučaju je manje štete od tih par dimova nego od fizičke neugode, živciranja, a kamoli otvaranja!! Je li sada bolje?

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    preporucam MAGNEZIJ sumece tablete. citala sam o tome da se preporuca u tudnoci, zbog misica, rastezanja itd.,ali i probave koja je usporena u trudnoci. pa sam odlucila probati i zaista djeluje! 
    ujutro, sat vremena nakon dorucka popijem 1 tbl u casi vode i pola h kasnije idem na wc. uzela sam dietpharm Mg 300mg. 

    "U trudnoći rastu potrebe za magnezijem uslijed rasta djeteta i pojačanog metabolizma trudnice. Tijekom klinički normalne trudnoće razina magnezija u krvi značajno se smanjuje ukoliko se magnezij ne nadomjesti. U posljednjem tromjesečju trudnoće manjak magnezija je najjače izražen. Preporučena doza je oko 300 mg/dan.

    Magnezij pomaže ublažiti opstipaciju, čest problem u trudnoći, jer djeluje kao blagi laksativ. On potpomaže normalnu peristaltiku, jer omogućava pravilno opuštanje stjenke crijeva. Također, magnezij zadržava vodu u debelom crijevu, čime se omekšava stolica. Pozitivno je što magnezij, za razliku od većine laksativa, čija se upotreba ionako ne preporučuje za vrijeme trudnoće, ne izaziva naviku. Za ovakvo djelovanje najbolje je magnezij uzeti prije spavanja."

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.