Zimske bebe 2017/2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ssanja

    Ssanja

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Kod mene je malo specifična situacija što se tiče pregleda, već sam imala 5 pregleda do sad zbog komplikacija. U startu je doktorica posumnjala na vanmateričnu tako da sam nakon dva pregleda nakon nje promjenila doktora pa sve ispočetka. Osim toga, imam blage kontrakcije i konstantno iscjedak pa sam i zbog toga malo više bila kod doktora nego što bi trebalo.
    Ali pozitivno u svemu tome je što sam cijelo vrijeme pratila razvoj situacije  prvo u 6 tjednu gv i malu tačkicu, a u 8 sam “vidjela” i čula malo srculence moje mrvice 
    Trenutno trudnoća 11 sedmica, a sutra naredni pregled pa ćemo vidjeti šta dalje… nadam se najboljem 

    [lilypie.com]

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    sanja, nadam se da će sve biti uredu, samo misli pozitivno i javi nam kako je prošlo na pregledu!!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Gitta

    Dobrodošla Kruška!

    Pantelija, i ja sam rodila prošle godine i ničega se ne sjećam hahaha tad sam još u hrv živila i sjećam se da me soc gin nije htjela primiti do 12-tog tjedna i onda sam išla privatno. Sad živimo u Njem i nemam pojma kako to ovdje ide, nazvat ću ovih dana da kažem da mi je test pozitivan pa ćemo viditi šta će mi reći.
    nazovi i ti pa vidi, ako ti je puno čekati onda isto odi privatniku čisto da budeš mirna da je sve tu i da je sve uredu.


    Gitta jesi li zvala doktora?

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    Pantelija jesam! 08.06. mi je prvi pregled! a Ti?

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Nisam jos. Odlucila sam ovaj put voditi trudnocu privatno i kod soc.da imam drugo misljenje pa razmisljam u koju bolnici da ovaj put idem roditi. Onda bi privatno isla kod nekod od doktora iz te bolnice. A soc.mogu zvati tek nakon sto mi kasni 15 dana

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    definitivno pametna odluka! privatnici ti se više i posvete nego soc. ajde pa nam javi kojeg si odabrala i di i kad su ti zakazali pregled… Sretno!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Gdje si ti rodila prvi put?

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    Pantelija, trudnoću sam vodila u Kninu do osmog mjeseca T i onda smo odselili u Njem i tu sam rodila. odakle si ti? u biti odakle ste sve?

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Ja sam iz Zagreba. Rodila u Merkuru

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    Dzenka, Kruška jeste li bile na pregledu?
    Jagoda jeli pomogao čaj? jesu se mučnine smanjile?
    Pantelija jesi zakazala pregled?

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.