Zimske bebe 2017/2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Elena288

    Elena288

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Frau i meni se bas svidja , extra 😻
    Ja planiram obuci mu bodic , hulahopke , preko odijelce ono malo deblje i skafander … i skafander cu mu skinuti kad ga u auto stavimo . To je plan… imam dosta tih bodica i gegica i od 56 i 62 velicina pa cu kuci pripremiti da muz donese 😁

  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Mi imamo nesto 50-56 robice ali ne previse 😉 tako da mi dobro dode da beba sto prije ude u 62 🤣🤣🤣🤣 znaci nece biti greska ako joj pripremim ovo vanjsko odjelce vece 🤔 bas sam se pitala moze li smetati ako je br vece… 


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Elena288

    Elena288

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    I kod mene su vecinom 62 ova odjelca/gegice sto
    Idu preko bodica i hulahopki. 

    Evo 1:30 ja ne mogu spavati, peglam, sama pomisao mi
    Je postala mrska jer znam sta me ceka -lezi/piski/utrnut bok/okreni se/utrnuta ruka/piski/lezi/piski i tako do 4-5-6 ujutro 🤪🤕🤕🤕 i onda me savlada umor i zaspim i piskim opet za neka 4 sata. Tako da cure sve kuzim sta pricate …🤭

  • Avatar Orangina

    Orangina

    Broj poruka: 460

    Prijavi adminu

    Drz se Elena ❤ kasnije kad se sjetis da si peglala u 1:30 ces se smijati, trebalo bi voditi dnevnik jer tko ce sve zapamtiti 😂

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Jutro ☺️ evo ja od 7 budna,imam bolove po dnu stomaka kao da trebam dobiti. Ahhh. I cijelu noc sam naravno se dizala piskiti, kao svaku noc, i svaki put mokre gacice.
    Dea pokusati cu svakako. I drago mi je sto seka tako reagira i ti si odmah puna srece hehe 😊
    Nema na cemu Orangina ☺️
    Elena jos malkice, nedaj se. Kao sto laze Orangina, tom peglanju to doba noci ces se smijati hehheh

    [lilypie.com]

  • Avatar LittleOne

    LittleOne

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Prijavljujem jos jednu losu noc. Doduse isla sam na wc samo jednom al sam imala neke lose snove i samo se vrtila s boka na bok.. Najgore mi je kaj mi je onda i cijeli dan nikakav i samo se povlacim po kaucu

  • Avatar Mela

    Mela

    Broj poruka: 1030

    Prijavi adminu

    Dobro jutro drage 
    @Dazi i @Elena i mi smo cijelu noć provele burno. Nikako da se namjestim, a i svako malo je ustajanje na wc. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    I ja se prijavljujem nocnom drustvu  cijelu noc s boka na bok, sve me boli pa na wc sto puta i onda taman zaspim kad ono jutro i malac se budi 
    Odlucila sam da je danas dan za spremit torbu za rodiliste.

  • Dijana221

    Broj poruka: 216

    Prijavi adminu

    Pridruzujem vam se i ja 😂  zadnjih par noci katastrofa, nesanica, stalno na wc, ne znam kako bi se namjestila i tako u krug.. 
    Sinoc sam osjetila snazna probadanja u donjem dijelu stomaka i u bubrezima, pa sam se uspanicarila, sreca danas je pregled pa cemo vidjeti, nadamo se najboljem 😊
    33+2 sam, torba za rodiliste jos nije spremna, sve ovo me sad potaklo da spremim, tako da iduci tjedan idem pokupovati sve sto mi fali, oprati i popeglati pa nek sam ja spremna… 😄

  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Dobro jutro zene 😊 mi smo se nocas naspavale 😉 jest da sam piskila nekoliko puta… ali brzo sam zaspala. Valjda zato sto sam noc prije spavala svega nekoliko sati i jucer cijeli dan okolo provodila , pa me umor svladao 😏 
    Little, ne laze Orangina 🤣🤣🤣🤣🤣 a Elena spava vjerojatno 😊


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.