Zimske bebe 2017/2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • snelly

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Cure,i ka se pridruzujem.
    Prva beba,termin 24.11 :-)
    Danas smo 13+5 tt,a u petak idem na uzv :-)

    ja:'85-epi,hipo-bez stitnjace,hidrocefalus,amh 4.5
    mm:'85-varicocela grd.II,varirajuci sgram,sada astheno
    11/15 VG 1.ivf/icsi prirodni-ET 4 stan-beta 0.1
    11/16 VG 1.ivf/icsi stim.(Puregon+Orgalutran,Ovetrill)
    ET-4 i 6 stan-beta 0.6
    2/17 Škvorc 2.ivf icsi stim.(Elonva+Orgalutran+Ovetrill) ET-4 i 6 stan-12.dnt-154.10 ß 14.dnt-465.20 ß 16.dnt-1052.0 ß 31.3 uzv 6+0 curka
    17.11.2017 Lucija
    11/2022 prirodno iznenađenje

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    Snelly dobrodošla!! čekamo onda i mi s tobom uzv!! 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunale

    Lunale

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    Cure, evo i ja se prijavljujem. Danas bi trebala biti tek 4+1, a termin 30.1. Nakon 3 pozitivna testa, jucer je beta bila 1184 pa je sutra moram ponoviti i javiti ginicu da me naruci za prvi pregled. Znam da je rano ali nisam odolila ne prijavit se ovdje :))) cestitam svima i zelim vam skolsku trudnocu

    [lilypie.com]
    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar Lunale

    Lunale

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    E da, vidim da ima friskih mamica tu. I ja sam rodila curicu lani., 10.06. slavimo prvi rockas. Bila sam u grupi Ljetnice 2016.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Jelena​

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Pozdrav mamice :) da se i ja pridružim… Nova sam tu, evo ja sam 12+1tt 😉 

  • Jelena​

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Jel koja se kuži tj zna proceduru u vezi odlaska na komplikacije? Ja bi išla ovaj tjedan jer radim kao konobar i uz mučnine, slabinu i nizaak tlak stvarno mi teško raditi

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    Lunale dobrodošla!! ja sam 5+1 hehe, termin mi 24.01. po ovim kalkulatorima na internetu hehe, mislim da te se sjećam iz ljetnica 2016, i ja sam rodila dječaka 4 dana poslije tebe, mi se iz grupe još družimo i na forumu i na fejsu!! baš mi je drago što i ti čekaš prinovu, ima nas još iz ljetnica koje čekamo prinovu!!
    Jelena dobrodšla, a što se tiče tvog pitanja ne znam ništa, možda ti neka druga mogne bolje pomoći!!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Kruška

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Bila sam danas na pregledu, sad smo 12+1. Sve je ok, jako je aktivan bebac  Tak da sam vam sva sretna.
    Nove curke, dobrodošle!
    Jelena, nema iskustva s odlaskom na komplikacije, al s obzirom na moje radno mjesto sam malo guglala i skuzila da ginekolozi bas ne daju bolovanja samo tako. Navodno zbog kontrola, a i da sve ovisi o ginekologu. Ne znam dal si ti sa svojim uspjela vec dogovoriti? Meni je jos i teze jer vodim trudnoci privatno.

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    Kruška, baš mi je drago radi bebača što si ga vidjela i drago mi je što si sretna!! I ja jedva čekam svoj pregled 08.06.!!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar deeka

    deeka

    Broj poruka: 844

    Prijavi adminu

    Evo i mene Gitta 
    Nas dvi se isto znamo iz Ljetnica 2016 :)
    Moj termin 06.12., danas 12.tjedan.
    Imam vec curicu od 9.5 mjeseci 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.