Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Mene donja ledja bole, kao neka tupa bol i nema polozaja u kome se mogu namjestiti, evo tako vec par dana. Nekad mi stomak tezak bude uzasno i tvrd. Navikavam se polako.
    Salatica sta je nama heparinkama ustvari opasnost, opasnost od krvarenja prirodnim porodom ili carskim? Zasto se nakon 40 tjedana carski ne moze zakazat ili to bas mora biti ranije? Velika sam neznalica 😏

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Mene donja ledja bole, kao neka tupa bol i nema polozaja u kome se mogu namjestiti, evo tako vec par dana. Nekad mi stomak tezak bude uzasno i tvrd. Navikavam se polako.
    Salatica sta je nama heparinkama ustvari opasnost, opasnost od krvarenja prirodnim porodom ili carskim? Zasto se nakon 40 tjedana carski ne moze zakazat ili to bas mora biti ranije? Velika sam neznalica 😏


    Ne znam ni ja detalje, moram pitati sve, pitace i Maggie, evo pitaj i ti bas, da cujemo sta nasa tri doktora kazu (s obzirom da je po netu dosta razlicitih misljenja). Mislim da imamo vecu opasnost od krvarenja, zato sto nam Heparin razredjuje krv, i po tom kao bolje je prirodno, manja sansa da dodje do nekog neocekivanog krvarenja, a opet takodje nalazim da nekome zakazu carski… Uglavnom su sve pozitivna iskustva i uzivo sto znam cure, bice i nama takooo :)) Samo se nadam ranijem porodu, zato sto kada neko ima trombofiliju drame su se desavale najvise na pocetku i na kraju trudnoce, samom kraju, 38,39,40, 40 plus. Ove sto ih znam uzivo. I iako smo pod terapijom i pratimo krv, nalaze, itd, zasto da cekamo kada je beba apsolutno spremna u 37 nedelji? Bas cu se zalagati za to, vise kod hematologa, jer mislim kako ona kaze, ginekolog bi trebao usvojiti. 

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Dobro jutro! barbie, bas jutros citam u onom dm prirucniku kako je normalno da nas koza svrbi, pogotovo mladja i zategbuta koza. 
    I mene je nocas uhvatio grc u nozi, srecom pa svaki put kratko traje. 
    Cure, ima li koja neku konkretnu listu gdje je sve na jednom mjestu s popisom svega sto nam treba? Nasla sam na sto razlicitih strana, na raznim temama ali ako netko ima neku listu za koju zna da je koliko toliko potpuna i sve na jednom mjestu. 
    Jucer sam slala upite za kolica i uspjeli smo dobiti ponudu koja je 1.000kn jeftinija od ostalih koji su tu negdje. Jos cekam Magic Baby s cijenom i da provjerim jel im se popust na zutim srijedama moze iskoristiti i na kolica koja bih ja. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    ma smirila sam se jučer i zaključila da je normalno da me svrbi jer sam stvarno bila sitna u struku i trbuhu, a to se sad sve širi naglo.

    danas ću malo do Kopra u shopping i razgledavanje (ako izdržim toliko hodanja 😂) . imaju babycenter s nekim popustima (čak mi se čini i povoljniji nego kod nas) pa možda kaj upiknem i malcu.

    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    AllieH

    Dobro jutro! barbie, bas jutros citam u onom dm prirucniku kako je normalno da nas koza svrbi, pogotovo mladja i zategbuta koza.
    I mene je nocas uhvatio grc u nozi, srecom pa svaki put kratko traje.
    Cure, ima li koja neku konkretnu listu gdje je sve na jednom mjestu s popisom svega sto nam treba? Nasla sam na sto razlicitih strana, na raznim temama ali ako netko ima neku listu za koju zna da je koliko toliko potpuna i sve na jednom mjestu.
    Jucer sam slala upite za kolica i uspjeli smo dobiti ponudu koja je 1.000kn jeftinija od ostalih koji su tu negdje. Jos cekam Magic Baby s cijenom i da provjerim jel im se popust na zutim srijedama moze iskoristiti i na kolica koja bih ja.


    Mislim da je Salatica (ako se ne varam) nedavno objavila svoju listu koja je poprilicno dobra. I na fejsu je objavila. No ja sam primjetila da Bubamara u onom poklonu za trudnice ima jako dobar spisak pa mogu ti objaviti ako ga nemas. Takodjer mislim da je Ana objavila nekad iz neke knjige detaljno sve opisano, ja sam si to skinula pa ti mogu i to staviti. 
    Svi su oni tocni, razlikuju se mozda u par sitnica, ali u pravilu to je to..nema tu sta puno za pocetak, kasnije ako skuzis da ti nesto fali neka sitnica lako nadokupis..

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Ajme bravo, zaboravila sam na salaticin popis, potrazit cu na fejsu. 
    U Bubamaru se jos moram uclaniti, a neki dan mi je tek stigao poklon dobrodoslice od Hippa. Nisam se puno aktivirala ni oko tih stvari, stalno mi nesto rano bilo. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu
    Ovo je od Ane, mislim

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    AllieH

    Ajme bravo, zaboravila sam na salaticin popis, potrazit cu na fejsu.
    U Bubamaru se jos moram uclaniti, a neki dan mi je tek stigao poklon dobrodoslice od Hippa. Nisam se puno aktivirala ni oko tih stvari, stalno mi nesto rano bilo.

    Ee da odi deff u Bubamaru jer dobis carapice i dudu 🤗🤗  a evo i njihov popis 

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Spavala sam dosad, mislim da se i beban probudio samnom. 
    Cure koje imate preglede, sretno! 😍😍

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    truskawka

    AllieH

    Ajme bravo, zaboravila sam na salaticin popis, potrazit cu na fejsu.
    U Bubamaru se jos moram uclaniti, a neki dan mi je tek stigao poklon dobrodoslice od Hippa. Nisam se puno aktivirala ni oko tih stvari, stalno mi nesto rano bilo.

    Ee da odi deff u Bubamaru jer dobis carapice i dudu 🤗🤗 a evo i njihov popis


    Kad budem išla na faks odo i ja do Bubamare u Pulu. Nju sam skroz zaboravila. Hvala na podsjećanju. Znam da je spominjano, ali, samo se učlaniš i dobiješ poklon ili čekaš? Sorry nezz kako to ide 😆

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.