Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    Ivylee

    Ana89

    Cure sa iskustvom, pitanje, kako perete izdajalicu, bočice, i ta čuda? Hvala. To ima sto informacija online, a ja nezz koja je točna 😆

    U veliki lonac zakuhati s vodom, pustiti malo da prokrčka i posušiti (narodna sterilizacija 🤣). Ja ti za to koristim destiliranu, da ne ostanu oni bijeli tragovi od kamenca jer je ovdje dosta tvrda voda, pa sad vidi…
    Naravno samo one djelove koji se mogu prokuhati (kod boce je to sve, kod izdajalice onaj dio koji ide na cicu i koji je u kontaktu s mlijekom.


    znaci parni sterilizator je u principu bacanje novaca? 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • nali

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Cestitam curke na lijepim vijestima s pregleda i dobrim nalazima ❤️
    Svima koje imate preglede-sretno 😘😘
    Ja sam bila kod pedijatra kardiologa na ehokardiogramu. Srce bebice, zile, sve ok, nesto malo je nasla nekav odjek na uzv,  al kao, sve je u pravilu ok i to ne bi trebalo nesto smetati u daljnjem razvoju. Makar mi je fascinantno kako uvijek na svakom pregledu nesto nadu, al dobro, tako i meni nesto nadu kojem god doktoru odem, pa je valjda beba na mamu 😐 Tog pregleda sam se najvise bojala. Sad jedva cekam utorak gin pregled da gin nastavi s dobrim vijestima. ☺️
    Kupila sam si pojas za trudnice, kako moram mirovati, cim se ustanem imam uzasan pritisak skroz dole i nosila sam ga od ducana do doma. Vi koje nosite nisko i imate skracen cerviks- preporucam, fakat bude potpora za trbuh i 10 puta je lakse stajati. 


  • Avatar Ivylee

    Ivylee

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Ja ga nisam koristila nego ovako i stvarno nije problem ali ja sam dojila tako da je to bilo samo za potrebe povremenog izdajanja i davanja izojenog na bocu i redovno svaku večer za dudu… Ne znam za mame koje nisu dojile, pa ako je beba na ad-u, onda su te bočice u čestom opticaju, možda je njima isplativije…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    nali

    Cestitam curke na lijepim vijestima s pregleda i dobrim nalazima ❤️
    Svima koje imate preglede-sretno 😘😘
    Ja sam bila kod pedijatra kardiologa na ehokardiogramu. Srce bebice, zile, sve ok, nesto malo je nasla nekav odjek na uzv, al kao, sve je u pravilu ok i to ne bi trebalo nesto smetati u daljnjem razvoju. Makar mi je fascinantno kako uvijek na svakom pregledu nesto nadu, al dobro, tako i meni nesto nadu kojem god doktoru odem, pa je valjda beba na mamu 😐 Tog pregleda sam se najvise bojala. Sad jedva cekam utorak gin pregled da gin nastavi s dobrim vijestima. ☺️
    Kupila sam si pojas za trudnice, kako moram mirovati, cim se ustanem imam uzasan pritisak skroz dole i nosila sam ga od ducana do doma. Vi koje nosite nisko i imate skracen cerviks- preporucam, fakat bude potpora za trbuh i 10 puta je lakse stajati.


    Jel stvarno to djeluje..mozes mi reci di si ga kupila koji prozvodac i cjena…ja jakoo tesko nos zbog posteljice…mozda bi mi pomoglo..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Ivylee

    Ana89

    Cure sa iskustvom, pitanje, kako perete izdajalicu, bočice, i ta čuda? Hvala. To ima sto informacija online, a ja nezz koja je točna 😆

    U veliki lonac zakuhati s vodom, pustiti malo da prokrčka i posušiti (narodna sterilizacija 🤣). Ja ti za to koristim destiliranu, da ne ostanu oni bijeli tragovi od kamenca jer je ovdje dosta tvrda voda, pa sad vidi…
    Naravno samo one djelove koji se mogu prokuhati (kod boce je to sve, kod izdajalice onaj dio koji ide na cicu i koji je u kontaktu s mlijekom.


    Potpisujem…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    AllieH

    Jutro cure! Ili dobar dan
    Odlicno za uredne preglede, meni svaki put po jedan kamencic sa srca padne kad cujem dobre vijesti s pregleda.
    Ja sam od jutros svasta nesto napravila, dosli su nasi iz SAD-a, bila sam s njima na hotelskom dorucku, nakon toga isla sa susjedom u frizerski i cuvala njenog bebaca od 3mj dok se ona isfenirala, isla do doktorice po doznake, odnijeti doznake u firmu i na kraju odnijeti sve u HZZO. Sad sam spremna za zaleci.
    Jucer ste svasta pisale, pola toga sam pozaboravljala osim toga da ne znam gdje je Salatici 19kg i da ne znam stoAnin doktor izmislja s kilazom.
    Sto se tunjevine tice, smije se u umjerenim kolicinama, od 1-2 konzervice tjedno nece nista biti, to smo culi i na trudcnikom tecaju, a i opcenito tako gotovo posvuda pise.
    Moji nalazi OGTTa su super, ne mogu se spojiti na eGradjane jer PBZ nesto steka i ne mogu se ulogirati tokenom, ali cula sam se s doktoricom i kaze da je sve 5.
    Inace, ja sam na +6kg, ali danas sam obukla traperice niskog struka od prije trudnoce, stanem u njih i normalno ih zakopcam, tako da sam zadovoljna. Iako ja mislim da meni tek slijedi neko vece debljanje.
    Sto se stana tice, i kod nas je sve sivo bijelo, jedino je kauc petrolej boje, ali vec sam nasla u Ikei prekrivac identicne boje tako da smo se pripremili kad dodje vrijeme za prekrivanje i spasavanje stvari koliko je moguce


    Ja se drzim te da ne smije..cula u vise navrata..i ja se drzim nje…sto je sigurno je sigurno..iako i ja mislim da ne bi nista bilo da se nekad konzumira..ali kazem drzim se nekih stvari striktno tako da isto sto se tice i tunjevine..a doduse inace nju bass ni ne jedem..zivimo na moru caca ribar pa ribe svakojake ka u prici…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu
    salatice, naletila sam na ovo i sjetila se vas 💝

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Ivylee

    Ana89

    Cure sa iskustvom, pitanje, kako perete izdajalicu, bočice, i ta čuda? Hvala. To ima sto informacija online, a ja nezz koja je točna 😆

    U veliki lonac zakuhati s vodom, pustiti malo da prokrčka i posušiti (narodna sterilizacija 🤣). Ja ti za to koristim destiliranu, da ne ostanu oni bijeli tragovi od kamenca jer je ovdje dosta tvrda voda, pa sad vidi…
    Naravno samo one djelove koji se mogu prokuhati (kod boce je to sve, kod izdajalice onaj dio koji ide na cicu i koji je u kontaktu s mlijekom.


    Oki, hvala😀

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • nali

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    zadranka86

    nali

    Cestitam curke na lijepim vijestima s pregleda i dobrim nalazima ❤️
    Svima koje imate preglede-sretno 😘😘
    Ja sam bila kod pedijatra kardiologa na ehokardiogramu. Srce bebice, zile, sve ok, nesto malo je nasla nekav odjek na uzv, al kao, sve je u pravilu ok i to ne bi trebalo nesto smetati u daljnjem razvoju. Makar mi je fascinantno kako uvijek na svakom pregledu nesto nadu, al dobro, tako i meni nesto nadu kojem god doktoru odem, pa je valjda beba na mamu 😐 Tog pregleda sam se najvise bojala. Sad jedva cekam utorak gin pregled da gin nastavi s dobrim vijestima. ☺️
    Kupila sam si pojas za trudnice, kako moram mirovati, cim se ustanem imam uzasan pritisak skroz dole i nosila sam ga od ducana do doma. Vi koje nosite nisko i imate skracen cerviks- preporucam, fakat bude potpora za trbuh i 10 puta je lakse stajati.

    Jel stvarno to djeluje..mozes mi reci di si ga kupila koji prozvodac i cjena…ja jakoo tesko nos zbog posteljice…mozda bi mi pomoglo..

    Nisam ga dugo nosila, cca 40ak minuta do doma i meni je bilo fakat lakse. Cak ni jednu kontrakciju nisam imala, a meni su ti kontrakcije pod normalno dok stojim. Kupila sam ga u anita ducanu, 200 kn.Evo tu ti pisu lokacije:  https://www.fanat-jadrijevic.com/kako-do-nas/ [fanat-jadrijevic.com]  


  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Dan curke, evo ja jutros obavila vađenje krvi i ogtt, presretna sam sto ni jedan secer nije povisen i sad mogu odahnuti, vidim da su mi dvije stavke u krvi  malo povisene, pretpostavljam da nije to nista ali eto ako se koja razumije nek mi postavi dijagnozu
    Super za sve dobre vijesti s pregleda, i ostatku cura koje imaju danas pregled zelim srecu.. A sad odo malo odmoriti, mi mame skolaraca jako volimooo peeeetak

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.