Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu
    Du, 
    😍 Bas je slatkoo. Zahvaljuje se Lenaa 😊🤣😋
    A pojas, ja nigdje i ne hodam vise, a za ovo malo po kuci mi ne treba. Tako da mislim da cu proci bez njega 😋

     I bas se fino pripremam za vaganje… 

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    nali

    zadranka86

    nali

    Cestitam curke na lijepim vijestima s pregleda i dobrim nalazima ❤️
    Svima koje imate preglede-sretno 😘😘
    Ja sam bila kod pedijatra kardiologa na ehokardiogramu. Srce bebice, zile, sve ok, nesto malo je nasla nekav odjek na uzv, al kao, sve je u pravilu ok i to ne bi trebalo nesto smetati u daljnjem razvoju. Makar mi je fascinantno kako uvijek na svakom pregledu nesto nadu, al dobro, tako i meni nesto nadu kojem god doktoru odem, pa je valjda beba na mamu 😐 Tog pregleda sam se najvise bojala. Sad jedva cekam utorak gin pregled da gin nastavi s dobrim vijestima. ☺️
    Kupila sam si pojas za trudnice, kako moram mirovati, cim se ustanem imam uzasan pritisak skroz dole i nosila sam ga od ducana do doma. Vi koje nosite nisko i imate skracen cerviks- preporucam, fakat bude potpora za trbuh i 10 puta je lakse stajati.

    Jel stvarno to djeluje..mozes mi reci di si ga kupila koji prozvodac i cjena…ja jakoo tesko nos zbog posteljice…mozda bi mi pomoglo..

    Nisam ga dugo nosila, cca 40ak minuta do doma i meni je bilo fakat lakse. Cak ni jednu kontrakciju nisam imala, a meni su ti kontrakcije pod normalno dok stojim. Kupila sam ga u anita ducanu, 200 kn.Evo tu ti pisu lokacije:https://www.fanat-jadrijevic.com/kako-do-nas/ [fanat-jadrijevic.com]


    Hmm..mozda stvarno onda valja..ja uvik ino ma jee nece to meni nista pomoci..pa ono ka nit ne pomisljam na njega..ali drago mi je cut ovako da nekom pomaze ja bi ga ujutro uzela da znam da bi mi olaksa..jer zaista imam problem pa i sa kontrakcijama..da si olaksam ovi zadnji par mj.hvala ti bass mi ulipsa dan..ljubim

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Neda30

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Evo i nas sa pregleda😀😀curetak je veliki 420gr, sve uredno i u skladu sa sedmicama trudnoce…cervix se drzi..cca 40mm…plodne vode dovoljno. Malo je pocela anemija blaga al cemo pokusati ishranom…ako ne idemo na th. 
    Ljubac za sve😘😘😘😘😘
    Sretno svima za sve ostale na pregledu danass. 😍

    https://lb1m.lilypie.com/LkLKp1.png [lb1m.lilypie.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Evo nas cure ,evo izvjestaja 😂
    Cerviks 2,2 i za vrh prsta otvorena ,mirovanje i dalje ali je ona uvjerena da cu izdrzat jos bar 5-6 tjedana.
    Nalazi od prosli put svi uredni.Ctg su mi radili i on je toliko bio zivahan i backao se da su ga jedva napravili i to je uredno bogu hvala.
    Tezak je cc 1200 fino napreduje i sve mjere su u skladu.Imam duge prstice rukicom je po licu isao.Imam slikicu s mobitelom jer je papir zapeo i nikako isprintat nije najbolja al stavit cu vam.
    Vadili su mi komplet nalaze i opet antitijela nisam skontala zasto pitat cu drugi put.Ako nesto ne bude ok zvat ce.Kontrola za 2 tjedna.Eto mirovanje i dalje al lakse mi kad je on uredu i napreduje ,kako to srce malo tuce fino nema nista bolje za smirenje i snagu za mirovanje.Idem jesti pa cu citat sta ste pisale.

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu
    nije najbolja i nikako lice uhvatit kako treba ko ribica je😍
    nije najbolja i nikako lice uhvatit kako treba ko ribica je😍

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    neda i kani, super za preglede! bebac je prekrasan 😍😍 vjerujem da nije tesko ni mirovati kad znas konacan ishod i da je bebac uskoro tu!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Dobar dan 
    Baš mi je drago da je svima sve dobro, još da Salatica obavi svoje i možemo sretno naprijed 
    Ja sam malo zabrinuta za svoje kolege,zadnja tri tjedna kilu po tjednu. Sada sam na +6,5, OGTT Mike bio dobar,ali malo mi je puno kila po tjednu i osjećam težinu u leđima….
    Barbiemama podsjetila si me na moja penjanja u prvoj trudnoći, isto bez problema i stalno sam aktivna bila. A sada sam ko stara baba,čudo kolko je druga trudnoća teža 

    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Strudlica

    Dobar dan
    Baš mi je drago da je svima sve dobro, još da Salatica obavi svoje i možemo sretno naprijed
    Ja sam malo zabrinuta za svoje kolege,zadnja tri tjedna kilu po tjednu. Sada sam na +6,5, OGTT Mike bio dobar,ali malo mi je puno kila po tjednu i osjećam težinu u leđima….
    Barbiemama podsjetila si me na moja penjanja u prvoj trudnoći, isto bez problema i stalno sam aktivna bila. A sada sam ko stara baba,čudo kolko je druga trudnoća teža


    Ajooooj htjela sam reći da sam zabrinuta za svoje kile 

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Strudlica

    Strudlica

    Dobar dan
    Baš mi je drago da je svima sve dobro, još da Salatica obavi svoje i možemo sretno naprijed
    Ja sam malo zabrinuta za svoje kolege,zadnja tri tjedna kilu po tjednu. Sada sam na +6,5, OGTT Mike bio dobar,ali malo mi je puno kila po tjednu i osjećam težinu u leđima….
    Barbiemama podsjetila si me na moja penjanja u prvoj trudnoći, isto bez problema i stalno sam aktivna bila. A sada sam ko stara baba,čudo kolko je druga trudnoća teža

    Ajooooj htjela sam reći da sam zabrinuta za svoje kile


    Hahhahah..ja citam zabrinuta za svoje kolege..ok ..idem iz pocetka zabrinuta za svoje K-O-L-E-G-E..a je kolege…onda nastavim dalje…hahahhah
    .mislim si bice cura tila reci kile…😂svasta mi ode natipkamo..al se barr lipo nasmijemo na ove uvrnuto izvrnute rici..😉😉

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Du ova slova su premedena 😍
    Salatice hahahah 🤣🤣 ja pokusavam stavit uvijek pregled ujutro da me ne strefi kad vidim brojeve na vagi 🤣🤣 ta njihova vaga nesto krivo pokazuje🤣🤣
    Neda i kani super za preglede ❤️
    Bebac je prekrasan 😍
    E cure sta se tice steznika, al za kasnije  jel planirate nabavit i kak to, ide u dogovoru sa gin? 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.