Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Izmjerio glavicu i rekao uredno sve. Srce uredno. Ali nije detaljisao da pise na nalaz, to ce raditi za 3 nedelje. Plodovu vodu tu ganjao, kud je nije pronasao na prvu, sta mi napravi covjek xD A sekret je nekad mlijecni i to znam da je normalno, ali taj prozirni mi cudan, ono mokre gacice znaju biti. I htjela vam pisati bas prije par dana i istrazivala po dr Google. Sad umisljam da ona curi, ali ja pijem MASU tecnosti, pa se nadoknadjuje 🤣 Nije svjestan sta je ucinio. Hahah.  Cerviks mi nije ni briga sad 🤣 Po meni je nalaz nepromjenjen, znaci nije se pogorsalo. Nastaviti ovim tempom (lezanje, setnja po kuci i bez sjedenja). Odbrojavam 21 dan.
    Inace imam 85kg. 2 u plusu za 4 nedelje. i pritisak 135/85 i dzaba govorim covjeku da.ga mjerim i da je oko 120/70 stalno. Da je ovo adrenalin i nije mi sjeo rucak (zeludac ogroman, naduvan, stao), samo me kudi da je sve zbog debljine to… xD 

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    135/80* pardon 🤣

    [lilypie.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Ana89

    Kani07

    Ptičica

    Kani 😳😳😳
    Prvo, nemoj se ljutit zbog ovog sta cu sad priznat. Sokirala si me!
    Vjerojatno jer znam da imas vec dvije cure, da te bole leda i da si u nekoliko navrata spomenula da si “starija” trudnica, nekako sam si u glavi slozila sliku da si zena sa nekih 8-10kg “viska”. Naravno da sad uvidam koliko je to glupo i stereotipno i koliko su nam mozgovi uvjetovani.. 😒
    U svakom slucaju, prezgodna si! Kad “narastem” zelim biti zgodna kao ti. Jos se ne mogu cudu nacuditi.

    Joj hvala ti 😘😘 bas si divna.Nedam se ja nekako te svojih sad xs 38 ne dozivljavam vec kad reknem koliko i ovi sto me znaju ,iskolace oci i reakcija u tim godinama dijete e to me raspizdi😉

    Pusti te što se čude😊😊. Što oni znaju. Svaka godina života nosi neko iskustvo i ljepotu.


    Tako je ,ne znam sta je ljudima i ne zamaram se ali nekad pretjeraju,ja jos nosim i poderane traperice,i usko i kratko i izadem kad mogu ali nasoj sredini to jos tabu pa ako sam udata i imam djecu nisam umrla jebem mu.

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    AllieH

    Kani, stvarno si prezgodna, ne mogu ni ja zamisliti da imas vec dvoje djece i da je trece na putu, izgledas predobro!! I nekako se bas kul nosis, ne znam kako objasniti.
    Salatice, potpisujem sta je ptica napisala. I meni djeluje da je situacija bolja te da mu se ucinilo da je nesto vidio, ali ocito se predomislio i zato te nije htio zabrinjavati. Zaista vjerujem da je sve ok, da su s tobom jos posebno oprezni obzirom na proslost tako da moras i to uzeti u obzir, vjerojatno te nekad prestrase vise no sto bi nekog drugog, ali na kraju je to sve za vase dobro i samo ti njega slusaj, bit ce to sve super do kraja.
    Du, nisam te skuzila, jesi li isla vidjeti onaj krevetic, za koji si se na kraju odlucila?


    Hvala ti 😘😘😘

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    Drage moje samo da vam se javim na kratko..stala sam sa citanjem na 1633str i bome ne mogu stici ovih skoro 100str vise i nemam vremena trenutno, mozda jednog dana. 
    Nadam se da ste sve dobro i da su bebice super i da je sve u redu.
    Kod nas se odvija prava renovacija kuce i jedva stizem jesti, a kamoli nesto drugo. 
    Dragi i ja smo stalno skupa, ali radimo tako da nije bas da uzivamo kako smo htjeli, ali kucu moramo renovirati jer nemamo gdje biti inace..uglavnom eto to je to od mene za sad..pozdravljam vas lijepo i citam vas kad budem stigla. Pozzz svima 😘😘😘

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Salatice ti sada kada lezis lezi na lijevi bok ili polubok, piji puno vode, caja pa nek se on misli dr put 😘

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ivylee

    Ivylee

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Salatice, neka je cerviks dobro i pljesak za dozvoli za malo šetnje po kući 😉 A za vodu, mogu misliti kako te je sad prepao…ta voda je i moja vječna fobija jer stalno imam pojačan iscjedak. Probaj ne googlati puno i ne razmišljati puno o tom, brzo će doći i sljedeća kontrola pa ćeš se uvjeriti da je sve ok 😘

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    salatice, prvo sam bila malo zbunjena dok sam citala izvjestaj, ali ajmo reci da trebas biti zadovoljna i da je situacina bar mrvu bolja obzirom da imas dozvolu bar po kuci prosetat. Sto se tlaka tice, ja nemam ajmo reci nekog viska pa mi bude 130-135 s 80-90 kad dodjem na pregled…valjda od uzbudjenja i svega, cuj tog tvog od kila…allie, bila sam vidjet krevetic, prodavacice su bile neke nabrijane i neljubazne tako da sam brzo otisla. Djeluje mi super i stabilno, ali dosta nisko. Kad sam ih pitala za mjere su mi nesto odbrusile i otisle kao potraziti metar da se na kraju ne bi ni vratile. Mislim da cu ipak uzeti vendy iz bubamare. isto ima ladicu i precka je podesiva po visini, kod ovog u baby centru se moze samo skroz maknuti. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Sve u svemu žene, imale ste danas uspješan dan 😀.
    Sutra nam dolaze statičar i arhitekt pa sam morala danas malo dovest reda po katu( ono što sam smjela).  Imam energije, moram reći, samo što eto imam zabranu je koristiti koliko bih htjela.
    Malo sam se danas a) ili napuhnula, ili b) širim se. Ili oboje. Osjećam se ko balonče 😆😆. Pika me sa desne strane iznad vejđej, gdje je ova kost. Ali prođe. I išijas me podsjeti da je tu, ali i to prođe.
    Uglavnom, zadovoljna sam unatoč napuhnutosti, na wc- u sam redovita, udovi regularnih veličina, općenito se odlično osjećam. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Ana89

    Sve u svemu žene, imale ste danas uspješan dan 😀.
    Sutra nam dolaze statičar i arhitekt pa sam morala danas malo dovest reda po katu( ono što sam smjela). Imam energije, moram reći, samo što eto imam zabranu je koristiti koliko bih htjela.
    Malo sam se danas a) ili napuhnula, ili b) širim se. Ili oboje. Osjećam se ko balonče 😆😆. Pika me sa desne strane iznad vejđej, gdje je ova kost. Ali prođe. I išijas me podsjeti da je tu, ali i to prođe.
    Uglavnom, zadovoljna sam unatoč napuhnutosti, na wc- u sam redovita, udovi regularnih veličina, općenito se odlično osjećam.


    Pomalo ti sve xe se stignut,eh wc svasta kombiniram ali to nikako redovno jedva svako 3 dan i jos toliko magnezija pijem.Tlak moj nikako na normalu mada je danas bio cak 95/60 to je dobro 😉

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.