Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Salatica9192

     Mogli bi napraviti tabelu za porode (kada krenu), kada je koja rodila, na koji nacin i kolika je beba. I to cekam hoce li neko na jesenskim izbaciti, statistiku, ali nemaju oni Maggiee 😋😋😋 Naravno, kad se ima vremena, ne znam kako se ima vremena kad se ima beba, vjer te nema nigdje 🤣


    Ja nisam ekonomist, već građevinar! :) Javit će se taj ekonomist 
    A što se tablice tiče, hm hm… vidjet ćemo koliko ću biti u mogućnosti redovito ju ažurirati obzirom da je meni termin među prvima 

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    du1988

    allie, bila sam vidjet krevetic, prodavacice su bile neke nabrijane i neljubazne tako da sam brzo otisla. Djeluje mi super i stabilno, ali dosta nisko. Kad sam ih pitala za mjere su mi nesto odbrusile i otisle kao potraziti metar da se na kraju ne bi ni vratile. Mislim da cu ipak uzeti vendy iz bubamare. isto ima ladicu i precka je podesiva po visini, kod ovog u baby centru se moze samo skroz maknuti.


    Hm, mi smo nizi, meni to cak i ne smeta, a ni to sto se stranica ne spusta, bitno mi je da se polozaj madraca podesava na 3 razine. Otici cu ja u Osijek sutra/prekosutra pa ga skicnuti, ali vec super info mi je da ti djeluje cvrsto i stabilno. 👌 Akcija je do 25.09. pa ako ga vec uzimamo da to ne propustimo. 😊

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • MeriM88

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Uredno je. Rekao da zaboravim, zato sto je pronasao “dzep” pun plodove vode, kao zavuklo se. Ima dovoljno. Ali meni u glavi da mozdaaa ipak curi, imam proziran sekret neko vrijeme vec i on me zakinu hahaha. Vidjecemo da li ce vaginalete pomoci, dao mi njih.


    Ja sam imala puuno iscjetka, nekad proziran, nekad bjelkast, kao sto si bila napisala, mokra cijela.. nakon vaginaleta koje mi je dao se bas dosta smanjio, skoro da ga nema.. ma nije plodna voda 

    [lilypie.com]

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Salatice sigurno nije plodna voda, mogu i oni kiksati 😀
    Da je nešto ozbiljno sigurno bi već bila u bolnici..

    Ostale cure, robica super, zgodne trudnice imamo, pregledi super 💪💪

    Meni je prenaporan dan danas, očistila sam polako kuhinju i obrisala podove, baš mi je teško, a i bilo me strah. 
    Užasna sam panicarka u trudnoći i nikako da se opustim. Danas posebno nervozna, jedva se uspjela skulirati. Jadna ova moja mala slatkica u trbuhu 😂😂
    Imam takve dane nekad i onda još i užasnu grižnju savjesti zbog nje

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Duda, OGTT ti nije mogao utjecati na štitnjaču. Povećanje tsh nije neuobičajeno, pogotovo što je tebi već bio zapravo malo povišen (kažeš da je bio 2.8, a ja sam počela piti i radi manje vrijednosti - moj dr. želi da bude sve ispod 2, idealno 1.5). Meni je u mjesec i pol skočio sa 1.6 na 3.9 tako da moguć je takav skok. Bez brige, dobit ćeš terapiju pa se se spustit.

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Salatice, i ja mislim da nemaš razloga za brigu. Samo mantraj da ćeš za 3 tjedna, kad imaš opet pregled, već biti kao Maggie 
    Sve će biti u redu! 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    zvrkica

    Salatice sigurno nije plodna voda, mogu i oni kiksati 😀
    Da je nešto ozbiljno sigurno bi već bila u bolnici..

    Ostale cure, robica super, zgodne trudnice imamo, pregledi super 💪💪

    Meni je prenaporan dan danas, očistila sam polako kuhinju i obrisala podove, baš mi je teško, a i bilo me strah.
    Užasna sam panicarka u trudnoći i nikako da se opustim. Danas posebno nervozna, jedva se uspjela skulirati. Jadna ova moja mala slatkica u trbuhu 😂😂
    Imam takve dane nekad i onda još i užasnu grižnju savjesti zbog nje


    Zvrkice ja se pridruzujem panicarenju u trudnoci 😂😂i tome da me nekad opozdi tolika nervoza da se jedva smirim..i bude mi zao zbog bebija al si ne mogu pomici…hormoni..valjda jace od mene..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Hahahaha, 
    hvala curee 😊 Nastavicu i dalje piti ovolike kolicine tecnosti, naskoditi ne moze i cekati 12 oktobar 😋 I meni je dao vaginalete, zab sam naziv, mozda pomognu one. A na sljed kontroli cu biti pune 32 nedelje. Maggie, precicu te, aliii ti ces tad biti 34 plus 1. Ono, joj Maggie je u 35 nedelji, kad cu ja hahahahah 🤣
    Sve u svemu, iako je bio neki cudan doktor 😷 haha, nerazgovjetan, mislim da je pozitivno prosla kontrola 😊 

    [lilypie.com]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Vecer cure, vidim da ste sve imale divan dan, puno lijepih vijesti sa pregleda, uzivale ste neke na plazi a neke i mimo plaze 😁
    Sve u svemu, divan petak.
    Ja prijavljujem BH kontrakcije… Sve se dosad mislim kad ih spominjete da ja to nista ne osjecam… A onda danas muz i ja otisli do Mall of Split i nakon nekog vremena osjetim ja zatezanje i stomak tvrd ko kamen… Nije to dugo trajalo, cim sam sjela se smirilo, popustilo je zatezanje i stomak je malo omeksao… Nakon toga smo dosli doma, legla sam i sve se vratilo u normalu… Eto, dozivila sam i ja nesto novo 😊

    [lilypie.com]

  • Neda30

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Hahahaha,
    hvala curee 😊 Nastavicu i dalje piti ovolike kolicine tecnosti, naskoditi ne moze i cekati 12 oktobar 😋 I meni je dao vaginalete, zab sam naziv, mozda pomognu one. A na sljed kontroli cu biti pune 32 nedelje. Maggie, precicu te, aliii ti ces tad biti 34 plus 1. Ono, joj Maggie je u 35 nedelji, kad cu ja hahahahah 🤣
    Sve u svemu, iako je bio neki cudan doktor 😷 haha, nerazgovjetan, mislim da je pozitivno prosla kontrola 😊


    Bas udjoh da vidim tvoj izvjestaj sa pregleda….obavezno pocni sa vaginaletama, jer i meni zna nekada da se pojaca sekret i to bas bude vodenkast….trebalo bi pomoci. Samo miruj i cuvaj se! 
    Brzo cemo mi sve drzati svoje bebice u narucju i mirisat ih😍
    Laka vam i mirna noc drage divne klokanice😘

    https://lb1m.lilypie.com/LkLKp1.png [lb1m.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.