Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    šok i vjeverica 😂 STRIJE!!! navečer se mažem uljem i kaže meni muž isuse kolko strija sve ti crveno…ja ležim na leđima…a kad ono strije oko bradavice sa donje strane i sa strane 🙄 nije me nista peckalo mazem se nakon tusiranja…inace sam im sklona ali ovo me ipak šokiralo..sad ko da gore pa ih idem opet mazati..jos kad trbuh krene..me znam..ja u soku

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    meni sise nisu baš narasle. vidim da se tu spominjalo da su se vama povećale puno. pa se nadam da se neće istrijati jer su prestale rasti. svaku večer se mažem, još nemam ništa. a moram reć da me tih strija baš strah nekako. ma znam da je to površno razmišljanje, ali uvijek sam nekako imala ravan trbuh i lijep struk pa sam bila sretna da to mogu istaknuti.

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Miranda,
    nema tog ja mislim :) Znaci ko ide drzavno, ide u svoj lokalni dom zdravlja do kraja i dobija uputnicu za porod, ide u porodiliste i to je to. Ko ide privatno, isto to sve, samo hitna ili porodicni daju uputnicu za porod. 
    E sad opet tu ima iznimka, doktori znaju drzati na klinickom na lezanju i po 10,15 dana zene, ukoliko predju termin ili ukoliko nesto nije ok i u tom slucaju se sve radi u klinickom centru gdje ces se i poroditi. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nunii

    Nunii

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Kolica koja su duplici imali. Daju se spustiti i okrenuti.
    Kasnije su imali jedno pored drugoga,pa onaj biciklic kolica jedno iza drugog. Brzo su presli i na svako svoj motoric. Trenutno su oni bickli in bez pedala  😂
    Ova sa slike su mi bila cak ok. Nista pretjerano tesko za upravljati,ali imas osjecaj ko da je u pitanju mini bus 😂

    Trenutno se osjecam koma i mrzim kad mi dan tako pocne. Osjetim glad,jedem,pojedem tri sendvica i osjecam se ko da nisam ni pola pojela. Glava ko da nije moja,zeludac se buni nekako cudno. Dan D je valjda. Moram na wc,a ne mogu 😈Uzasnoooo
    Ni mineralna ne pomaze vise

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Jutro curke, ja ne znam sta je meni al mogu spavat cjeli dan, evo sinoc legla u 11 i sad se probudila. 😊 da idem radit ne znam kako bi funkcionirala, bila bi konstantno umorna 😏 
    Pticice mozes na kupanje, tak i ja jos uvijek uzimam utrogestane i planiram ic na kupanje 😄 moj plan je ic oko 8 i vratit se do 10-11 al kad mi se ovoliko spava onda mi se zao budit, vidit cu 😊 cini mi se da je ujutro cistije more i nema toliko ljudi..
    Strija imam malo, dobila sam samo po boku, redovito se mazem i nadam se da ih nece bit puno. Mene vise muci celulit, imam osjecaj da ga je masa a ne smijem mazat nista. 🙄 valjda ce i to proc 😃
    Kako ste vi danas? 🤗 

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Barbie, 
    pa za onakvu vauu liniju vjerujem da postoji straha haha. :) Ja bas nesto i nemam pokvariti xD Od neke normale do debele xD Strija se ne bojim, jer ih dobijam garant, pomirila sam se sa tim i to je to xD Vjer kad ih dobijem, bice malo :O Kao i Pepe sto je reagovala, tj muz haha 😍 ali sta cemo, muza naviknuti na prizor, na kupanju jednodijelni kupaci, ako se bas izrezbarimo haha :D

    [lilypie.com]

  • Avatar Kikiriki

    Kikiriki

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Pitanjce posto vidim da se spominju strije…kada ste se pocele redovno mazati uljima,kremicama? 
    Ja inace imam dosta suhu kozu,ali mrzim se mazati jer ne volim onaj mastan osjecaj nakon.🙄 Ma vec vidim da cu sva ispucati kad trbuscic pocne rasti.🙈

    Daddy's girl and mommy's world! ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Ja jos uvijek nemam strije ali ih ocekujem.. mama ih isto ima pa samo cekam 😂
    Jucer sam se nasetala, naradila, oribala… Ovo drugo tromjesecje mi zasad bas godi, pitanje je dokad ce trajati 😂😂
    Ja isto imam neke cudne snove u zadnje vrijeme, ali bas nepovezane, glupe ali mi stvore nemir…
    Jedino mi je bilo predivno sta sam nekidan sanjala da sam vec rodila, da setamo, da je tako mirna bebica… I da je decko 😂
    Ja nekako od pocetka imam neki osjecaj da je decko, kao neka intuicija.. a i svi oko mene su uvjereni da je decko (ima tu i babskih prica naravno)… Jeste li i vi imale tako neki predosjecaj? 🤦😂

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Barbie,
    pa za onakvu vauu liniju vjerujem da postoji straha haha. :) Ja bas nesto i nemam pokvariti xD Od neke normale do debele xD Strija se ne bojim, jer ih dobijam garant, pomirila sam se sa tim i to je to xD Vjer kad ih dobijem, bice malo :O Kao i Pepe sto je reagovala, tj muz haha 😍 ali sta cemo, muza naviknuti na prizor, na kupanju jednodijelni kupaci, ako se bas izrezbarimo haha :D


    haha i ja sam se pomirila da ću ih dobiti pa mi je tako lakše. bolje se mentalno pripremiti nego iznenaditi :D

    Kikiriki

    Pitanjce posto vidim da se spominju strije…kada ste se pocele redovno mazati uljima,kremicama?
    Ja inace imam dosta suhu kozu,ali mrzim se mazati jer ne volim onaj mastan osjecaj nakon.🙄 Ma vec vidim da cu sva ispucati kad trbuscic pocne rasti.🙈


    mažem se redovito ujutro i navečer od možda 9. tjedna. isto ne volim taj osjećaj nakon mazanja i još me živcira što ujutro moram čekati da se to malo upije prije nego se obučem za posao. prije trudnoće sam se rijetko nakon tuširanja mazala. onako sporadično bih se namazala kad bi mi došlo. sad si mislim ako se mažem redovito da će biti makar manje strija. nadam se :D

    Bruna92

    Ja nekako od pocetka imam neki osjecaj da je decko, kao neka intuicija.. a i svi oko mene su uvjereni da je decko (ima tu i babskih prica naravno)… Jeste li i vi imale tako neki predosjecaj? 🤦😂


    nadala sam se iskreno curici jer sam uvijek nekako mislila da će mi prvo dijete biti curica. no, na prvom ultrazvuku (na kojem sam bila s 8+2 i beba je bila maaala) sam pogledala sliku i kroz glavu mi je samo prošlo … dečko je 100%, izgleda kao dečko. od tada sam imala osjećaj da je dečko. i nisam se prevarila. prvo mi je doktorica na 14+2 rekla da bi mogao biti dečko. svi su mi govorili da je prerano da se spol sa sigurnošću zna, ne mora značiti da nije cura bla bla. no, meni nekako u glavi više nije bila ni mogućnost da bude cura. baš sam se navikla da je dečko i osjećala da je dečko. i s 18+4 mi je doktorica odmah na početku pregleda opet potvrdila da je dečko. tako da je moja intuicija bila u pravu :)

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    i čini mi se da (za sada) na temi imamo punooo više dečkića. zima će biti baby boy boom :)

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.