Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Strudlica

    Salatica9192

    Ja, 12 septembra - 26 :)) I tek skoro sam shvatila, to je to, 26 imam, prestajemo sa 25 hahhaah. Odose mi sve pjesme, pa i ona od Zeljke Samardzica “a ja ni onda ne bih imao tvojih 25” :))) Ovo je sada za 1993 godiste pjesma 😊 Mina?

    Ja sam isto sa 26 rodila prvog anđelića tako da go Salatice godine Salatice


    Hahahaha, znaci odabrala sam super godine 😊 😋😋😋 Svako vrijeme je pravo vrijeme 😎😊

    [lilypie.com]

  • ana_anci95

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Curke pozdrav,  cisto da podjelim sa vama informaciju nevezanu za temu a korisnu, mame koje su tek rodile ili ce roditi u zimi imate u trgovini pepco veliko snizenje na robicu za novorodjencad i malo vece bebe.. Trgovina se nalazi u king crossu u Zagrebu pa ako je kojoj blizu isplati se pogledat…Pozz😊

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    barbiemama

    i ja u listopadu imam rođendan. ali punim velikih 30. iako se još osjećam kao neka blesava klinka i nemam dojam da sam nešto zrela. kao klinki mi je 30 zvučalo užasno puno i bila sam uvjerena da ću izgledati kao baba 😂

    što se dojenja tiče, meni je to nekako intiman čin. ne bih u javnosti, iako nemam ništa protiv ako je drugima to ok. ne znam do kada ću dojiti, prvih 6 mj ziher, a kasnije kako budem uvodila postupno hranu, mislim da više nije nutritivno nužno.


    Itekako vazno, bebama je mlijeko glavna namirnica godinu dana.. szo preporuca dojenje do 2 godine ako pase mami i bebi tako ;) 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Kani07

    Enna010

    Cure sa posteljicom nazad jedno pitanje😊 je li se vama u ovim tjednima bas jako vide udarci bebe naprijed mene nekad strah da ne sjedim ili lezim u pogresnoj poziciji pa da mu smeta i zato jako udara??

    Nisam pitala gdje mi je posteljica ali i moj bebac je ful aktivan pitala sam je li to dobro dr je rekla da je to jako dobar znak ta aktivnost


    Moja je straga. I beba jako aktivna na dane. Znači već me danima udarao kao boksač. I vidi se na trbuhu. Sve normalno. Inače beba sad ima razvijeno unutarnje uho i prilagođava se maminpm položaju, vježba motoriku ciljano na taj način ☺️☺️☺️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Pepco i inače ima jeftine stvari, a ima ih na više lokacija u Zagrebu. vjerujem i po Hr. ne kupujem baš tamo jer mi na dodir odjeća ne djeluje mekano i kvalitetno. ali možda se u 9. mj zaletim po neke sitnice. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Sad smo gledali slike s vjenčanja na koje smo išli u svibnju, bila sam 11 plus nešto trudna. Kako sam mršava bila 😍😍😍 Haha. Stavit ću vam tu sliku kad je ekstrahiramo. Dobra uspomena 😂😂😂
    Sad sam krofnica u trbuhu, još malo buhtlica. Brzo se ja vratim kasnije u štanglicu 😋😋😋😋

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • niky1107

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Ja znam tu i tamo nesto uzeti ali to sto kazes nije neka kvaliteta. I mislim da ta djecja robica nije 100%pamuk

    Lora [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    ja pak gledam fotke s ljetovanja od prošle god. bila sam baš mršava i fit. sad bum mali nasukani kit na plaži 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Barbie, 
    pored tog sto si zgodna 💃 kako imas takvo drzanjeee? Ja se pogrbila, grba raste, Kvazimodo haha, moji me hoce na vjezbe slati hahaha. Ali nisam jedina, vecina mladih je poput mene. Svaka cast na drzanju 🤗
    Ana, 
    prepade me, pomislih sa tvog vjencanja kada si bila 11 nedelja. Znam da nije tako davno 😂 Sva sreca imas i tiker koji mi je rijesio misteriju 😋

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    ma i ja sam grbava. imam skoliozu od malih nogu i fakat mi je jedna strana leđa značajnije ispupčena. ali držim se uspravno koliko mogu. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.