Zimske bebe/mame 2017/2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Da pokazali su mi kako je probuditi, ali je tvrdoglavica kad nece sisati onda nece vec pokazuje karakter  
    Ja je budim svaka 3 sata za jesti, kaze mi patronazna da ih se treba buditi dok nemaju preko 4500g zbog toga sto im padne secer, a to nije dobro.
    Ja sam jedva cekala doci kuci u svoj mir, u rodilistu je stalno bila neka buka strka 

  • Avatar Orangina

    Orangina

    Broj poruka: 460

    Prijavi adminu

    @Dazi jesi vec bila na gin.pregledu ili to bude sa 6tj.? Mozda da te patronazna pogleda, ako je svjeza krv mozda si se preforsirala…
    @Pixii joj istina, znam da oni ulaze i pomazu nam, tu su da nas kontroliraju ali ono taman hocu malo odmorit a dode zena pa mi ispritisce trbuh…pa spavaj nakon toga lol

    [lilypie.com]

  • Avatar ina90

    ina90

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Ja sam počela svojoj curi davat jednom na dan dohranu tj.oko 6 sati popodne inače bi od 3 do ponoć svako pola sata tražila sisu ovako popodne poslije sise pojede 90 ml AD-a i puno je mirnija i zadovoljnija cak joj je i stolica bolja znala joj je biti zelena vise nije…nadam se da ne grijesim

  • Avatar Marijana07

    Marijana07

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Pozz cure..evo i nas u ovoj grupi…Cure koje ste u meduvremenu rodile cestitam..nisam ovih dana citala postove iz one nase grupe pa nisam u toku…
    Kod nas sve super…bebu kao da nemamo..neznamo za nju..spava i papa…Moram ga budit na sisa.Jednu noc sam ga ostavila da vidim koliko ce spavati i od 11 do 6 ujutro je spavao😀 onda sam ga morala budit strah me hipoglikemije…

  • Deleted user

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Orangina sa 6 tjedana,a patronazna mi vise ne dolazi. A vidjeti cu ako nastave ovi bolovi i krv,otici cu svojoj ginekologici. 
    Ina ne grijesis. Ispravno radis. Sve sto rvoje dijete cini sretnom i boljom bebom je ispravno. Meni je patronazna rekla da je zelena stolica pokazatelj da je beba gladna. Jer je moja jedan period jako malo dobils na kilazi pa me patronazna pitala je li imala zelenu stolicu jer da je ona pokazatelj gladi bebe.

    [lilypie.com]

  • Aymee

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    Marijana07

    Pozz cure..evo i nas u ovoj grupi…Cure koje ste u meduvremenu rodile cestitam..nisam ovih dana citala postove iz one nase grupe pa nisam u toku…
    Kod nas sve super…bebu kao da nemamo..neznamo za nju..spava i papa…Moram ga budit na sisa.Jednu noc sam ga ostavila djga vidim koliko ce spavati i od 11 do 6 ujutro je spavao😀 onda sam ga morala budit strah me hipoglikemije…


    hahaha, carice,  😆😆😆 svaka cast na uspjesnom dojenju, mi smo na ad a ja od hiperlaktacije sad vise nemam mlijeka, 😫

    Aymee

  • Deleted user

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Marijana07

    Pozz cure..evo i nas u ovoj grupi…Cure koje ste u meduvremenu rodile cestitam..nisam ovih dana citala postove iz one nase grupe pa nisam u toku…
    Kod nas sve super…bebu kao da nemamo..neznamo za nju..spava i papa…Moram ga budit na sisa.Jednu noc sam ga ostavila da vidim koliko ce spavati i od 11 do 6 ujutro je spavao😀 onda sam ga morala budit strah me hipoglikemije…


    Ma super draga. Bas mi je drago da je sve u redu i da je maleni tako dobar 😁😁

    Aymee

    Marijana07

    Pozz cure..evo i nas u ovoj grupi…Cure koje ste u meduvremenu rodile cestitam..nisam ovih dana citala postove iz one nase grupe pa nisam u toku…
    Kod nas sve super…bebu kao da nemamo..neznamo za nju..spava i papa…Moram ga budit na sisa.Jednu noc sam ga ostavila djga vidim koliko ce spavati i od 11 do 6 ujutro je spavao😀 onda sam ga morala budit strah me hipoglikemije…

    hahaha, carice, 😆😆😆 svaka cast na uspjesnom dojenju, mi smo na ad a ja od hiperlaktacije sad vise nemam mlijeka, 😫


    Aymee ista stvar. Mlijeka na izvoz i odjednom nista vise. Ahh

    [lilypie.com]

  • Avatar ina90

    ina90

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Dazi

    Orangina sa 6 tjedana,a patronazna mi vise ne dolazi. A vidjeti cu ako nastave ovi bolovi i krv,otici cu svojoj ginekologici.
    Ina ne grijesis. Ispravno radis. Sve sto rvoje dijete cini sretnom i boljom bebom je ispravno. Meni je patronazna rekla da je zelena stolica pokazatelj da je beba gladna. Jer je moja jedan period jako malo dobils na kilazi pa me patronazna pitala je li imala zelenu stolicu jer da je ona pokazatelj gladi bebe.


    Ma ona super dobiva na težini cak sam pitala pedijatra radi stolice u mjesec dana je dobila 1.200pa sam je vagala tocno nakon tjedan dana dobila je300 grama i dr.mi je rekao da je to puno da joj je stolica zelena jer se prejeda pa crijeva sve nemogu provariti i da je obrocim svako 3 sata nema veze sto ona place…a ona preko dana bi tražila svako pola sata ali po noći svako 3 sata pa sam uvela tu jednu bočicu…

  • Deleted user

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Ahaaaa, e nisam znala da i od toga moze biti zelena stolica. Hvala :) citala sam da moze biti malo zelena ako beba ima problema sa probavom, cak i krvi moze biti, to se mojoj malenoj dogodilo jednom. Srecom da sam to ranije citala, pa nisam digla paniku,posto se nije ponavljalo, a to se bas dogodilo kako smo presle na ad. I to sto mi je patronazna rekla,ali ovo nisam. E zato volim klokanicu heheh
    Ma super ona dobiva, bravo, bas mi je drago jako. 😁😊

    [lilypie.com]

  • Aymee

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    Dazi, ja citala da zelena moze biti i kod adaptiranog, odnosno maslinasta vise, pa eto, nema brige dok se debljaju, 😂😂😂 ja jedva cekam kontrolu kod pedijatrice…. 

    Aymee

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.