Kada prvi put s djetetom u kino?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Kada su djeca spremna za kino? Napišite nam svoja iskustva o tome kada ste prvi put vodili dijete u kino, što ste gledali i kako je taj vaš izlazak izgledao. 
    Među odgovorima koje ostavite do petka 23.8.2013. u 15 sati, 10 ćemo nagraditi s po dvije ulaznice za animirani film Avioni u Cineplexx [cineplexx.hr] kinima, a jedan  majicom i yo-yo igračkom. Ostavite nam i napomenu u koje Cineplexx kino biste željeli ići.

  • margata_86

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Mislim da su djeca najspremnija za kino u školskoj dobi. Njihova koncentracija je tad najjača i mogu mirno sjediti i pogledati film do kraja. Ne plaše se glasne glazbe i zvukova i razumiju tijek filma. Ja sam svog sina vodila u predškolskom uzrastu da gleda crtani film u 3D s naočalama ali on ih je cijelo vrijema skidao jer su mu smetale i nije razumio da, ako želi uživati u efektima, mora ih imati na očima. Sad kad je stariji, kino je pravi doživljaj.

  • margata_86

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    zodijak111


    Mislim da su djeca najspremnija za kino u školskoj dobi. Njihova koncentracija je tad najjača i mogu mirno sjediti i pogledati film do kraja. Ne plaše se glasne glazbe i zvukova i razumiju tijek filma. Ja sam svog sina vodila u predškolskom uzrastu da gleda crtani film u 3D s naočalama ali on ih je cijelo vrijema skidao jer su mu smetale i nije razumio da, ako želi uživati u efektima, mora ih imati na očima. Sad kad je stariji, kino je pravi doživljaj.


    Cineplexx OSIJEK

  • fairy8888

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Djeca su spremna u kino kada mogu odgledati crtani film od prosječno 90 min, a da pritom ne traže da idu kući ili da ne žele više sjediti. Dakle ovisi o mogućnostima djeteta. Moj je već s 3 godine išao i bio je super u kinu.

  • fairy8888

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Prvi crtani koji smo gledali je Madagaskar 3, a nakon toga skoro sve koji su bili ponuđeni i primjereniji za njega.

    Cineplexx Zagreb

  • Avatar ivana.luetic

    ivana.luetic

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Paula (8.god) obožava crtiće.
    Ali i njen tata koji ovo piše.
    Gledamo vecinu crtića koji igraju po kinima i vrijedno sakupljamo bodove.
    U svemu nam se pridružila i Laura (5.god) koja nakon crtića uz sladoled postavlja stotine pitanja (npr. što jede Shrek .ili gdje spava vila Zvončica… dok ja mudro smišljam odgovore na takva pitanja ;-)
    I kako ih ja sada ne bih vodio u kino na crtice kada ih toliko vole i “žive” živote likova još danima nakon predstave…

  • Avatar ivana.luetic

    ivana.luetic

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Cineplexx ZagrebTimeForce


    Zaboravih napisati:
    Cineplexx Zagreb

    Paula (8.god) obožava crtiće.
    Ali i njen tata koji ovo piše.
    Gledamo vecinu crtića koji igraju po kinima i vrijedno sakupljamo bodove.
    U svemu nam se pridružila i Laura (5.god) koja nakon crtića uz sladoled postavlja stotine pitanja (npr. što jede Shrek .ili gdje spava vila Zvončica… dok ja mudro smišljam odgovore na takva pitanja ;-)
    I kako ih ja sada ne bih vodio u kino na crtice kada ih toliko vole i "žive" živote likova još danima nakon predstave…
  • Avatar ivanah23

    ivanah23

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    prvi put smo bili u kinu prosle godine i gledali zambeziju divan crtic o pticicama. moj tada dvo i pol godisnji sin je izdrazo pola crtica i tjrao nas doma i u  igraonicu koja je bila isred kina jer mu je bila zanimljivija od samog crtica..isli smo opet nedavno sad kad ima tri godine i poveli i njegovu prijateljicu i gledali su cudovista sa sveucilista od pocetka do kraja u miru i papali kokice..znaci u drustvu je zanimljivije:))) sad bi naravno isli pogledat i ovaj crtic zajedno ;)) ali ja bi za mog malenog junaka ovu predobru majicu..bas je fora;))

  • Avatar mamamonika

    mamamonika

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja djevojčica Lara prvi je animirani film pogledala sa 3 godine (Alvin i vjeverice). Tada samo zapravo bili premaleni za kino i nismo pogledali crtić u cijelosti.Čak joj je preglasan zvuk smetao,što je i razumljivo obzirom na dob.Danas Lara ima nepunih pet godina i prije koji dan uživali smo u Štrumpfovima 2. Moja curka je zapravo tek sada dovoljno ,,velika,, da pogleda i uživa u animiranom filmu u cijelosti.

    Jako bi željele karte za animirani film ,,Avioni,, u Cineplexx kinu City Centar East :)

  • DAMIRA

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Prvi film moj 4-godišnji  dječak je gledao nedavno i to: “Čudovište iz ormara”. Veliki ekran i glasna glazba  su ga pomalo, prepali, ali moj hrabri junak Roko je izdržao do kraja i izrazio želju da što prije opet posjeti Cineplexx Split.
    Majica bi ga također jako razveselila.
     
    Pozdrav
    Cineplexx Split

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.