Bolovi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ivana2020

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvala, i tebi želim sreću i da sve okej prodje. Ma mene je moj doktor isprepadao… Kao da mogu roditi ranije i cijeli život brinuti o dijetetu (jer je je prerano rodjeno…) pa sam sva u strahu. 

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    ivana2020

    Hvala, i tebi želim sreću i da sve okej prodje. Ma mene je moj doktor isprepadao… Kao da mogu roditi ranije i cijeli život brinuti o dijetetu (jer je je prerano rodjeno…) pa sam sva u strahu.


    Hvala ti!! A svaki doktor ima svoj pristup, vjerojatno je  htio da to ozbiljno shvatis i stvarno mirujes, neki doktori ce poceti s najgorim scenarijem.. . Razmisljaj pozitivno i slusaj upute i svoje tijelo, proletit ce ti tjedni do kontrole pa ces vidjeti kako ide 💪💪

    [lilypie.com]

  • sanjalica

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage mame i buduće mame, trudna sam
    35+1 i od jutros me pocelo boljeti u donjem dijelu leđa, beba mi je manje aktivna nego sto je bila prije dva dana, osjetim ju al manje nego sto je bilo, kontrolu imam 14.04. 

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Sanjalica probaj pisati na temu ljetne krafnice ili proljetno ljetne bebe, prije ces dobiti odgovor od nekog tko ima iskustva 

    [lilypie.com]

  • Ines123

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav :) 
    Nova sam ovdje i zanima me ima li netko iskustva sa bolovina u lijevoj strani trbuha. Trudna sam 23 tjedna,bol je prisutna sa lijeve strane trbuha (mozda malo ispod rebra) i siri se prema pupku,nekada imam osjecaj kao da me netko pika nozem. Prije je pomoglo dok sam legla i smirila se,pa bi proslo,ali sada je prisutna zadnjih 24h. Danas sam isla na ultrazvuk i dr. kaze da je sve oke. 

  • Nik77

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 
    imam sličan problem, 25+2 sam trudna i bol je sve jača prema večeri od jutra. Jedva se okrenem ili ustanem po noći. Pijem mg 2x300, ali za sada nije bolje, već u 2 tjedna sve jače. Inače nosim visoko pa sam mislila da su mišići, pošto me više kao probada. Ali, idem u četvrtak kod svoje gin, pa ću probati ispitati. 😊

  • Ines123

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Nikolcic,hajde bas javi sta kaze dr. Meni je moj rekao da vise mirujem i javim se ako se opet ponovi,a osjetim evo i sada da me leda krecu boljeti i opet na lijevoj strani,po noci je bilo oke. 

  • Avatar nicole12

    nicole12

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Ja sam tek 7+3 i u zadnjih 10 dana imam krvarenja (ne svaki dan) od smeđeg do crvenog. Bila na Hitnoj dva puta sve je uredu, srce kuca, ali ja se i dalje brinem jer uz krv osjećam bolove kao da ću svaki tren dobiti! Izluđuje me sve to skupa i ne znam vise sta da mislim osim da živim u strahu svaki dan 

    [lilypie.com]

  • Avatar Shanti

    Shanti

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Miss_Miu

    Meni su prestali, da te ne bi uplašila.. ostatak ti ne želim reći!!


    pozdrav miss_miu.. možeš li reći što se dogodilo? Ja sam sutra u 18.tjednu i svaku večer me dosta intenzivno boli na desnoj strani… 2 put sam zvala gin. ali kazuuda je normalno 

  • Avatar Loki30

    Loki30

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke! 
    Nova sam na forumu i trudna 11+6, 
    U ponedjeljak imam pregled, inače sam od 8 tjedna doma na bolovanju i duphastone pijem 2×2 tablete dnevno, zbog jačih bolova me dr.poslao na bolovanje iako je na pregledu sve bilo super s bebom! 
    Danas me usred noći probudila opet bol, tj.grčevi u donjem diju trbuha i kao da me grudi puno manje bole i to me zabrinulo 🤔

    Malo sam paranoična pa ne znam…Hitna ili da pričekam do ponedjeljka?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.