Bolovi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Petra982

    Pozdrav svima!
    Da li je netko imao probadanje u lijevom donjem kvadrantu trbuha prema preponi. Ja sam to uvijek prepisivala nadutosti, ali drži me već treći dan. Bol se smanjila, ali nije nestala. Temperatura varira, max 38.
    U 12 sam tjednu, trebali su biti blizanci, al na prošlom pregledu sam saznala da je jedan plod odumro.


    Jesi li provjeravala urin? 

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar Petra982

    Petra982

    Broj poruka: 1904

    Prijavi adminu

    Jesam pred mj dana zbog te ciste i bilo je sve ok. 

  • Maja1989

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav Curke nova sam ovdije i htijela bi nesta podijeliti s vama i dobiti koji dobar savijet.
    Inace ove godune 20.5 sam bila saznala da sam trudna 
    Slijedeci dan me poceo boliti stomak kao da cu procuriti. 
    23.5 sam procurila i otisla u bolnicu tamo su mi ustanovili trudnocu koja je bila 5+3, i na ultrazvuku se vidio plod
    Poslali su me kuci i rekli da cekam da vidim sta ce dalje biti. 
    24.5 sam bas jako pocela krvariti pa sam ponovno otisla u bolnicu gdje mi je doktorica na ultrazvuku rekla kako se plod jednostavno raspao i da je doslo do pobacaja. 
    Naravno bila sam u slomljena jer je meni i decku to bila prva beba.. 
    Medjutim 20.10 sam napravila test za trudnocu i pojavila se lagana crta
    Meni bilo sumljivo pa sam se odlucila slijedeci dan na test koji pokazuje tijedne i naravno pokazao mi je da sam trudna ali na njemu stoji 1-2 tjedna.Kod lijecnika imam tek 28.10 termin a mene polako pocinju hvatati bolovi u doljnjem dijelu trbuha  i ledjima.
    U panici sam da mi se nebi dogodilo kao i prosli puta. Dali je itko od vas imao mozda slicna iskustva. Inace jako bi htijela i jako zelim ovu bebu…
    Oprostite na pre dugom postu 😘

  • Avatar Petra982

    Petra982

    Broj poruka: 1904

    Prijavi adminu

    Majo, bolovi slični pms-u su normalni u ranoj trudnoći. Maternica se rasteže i radi si mjesta.
    Samo pozitivno! I ja sam u petom mj imala missed I sad sam opet trudna. 
    Sretno!

  • Maja1989

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Petra znam ja to da se maternica rasteze ali strah je strah. Znaci razmisljam pozitivo i jedva cekam da odem ginicu da mi kaze da je sve uredu jer panika me hvata

  • Avatar danica85

    danica85

    Broj poruka: 267

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, nova sam na portalu! Danas sam 12tt i jutros sam imala prvo svijetlo roza trag na papiru pa smeđi iscjedak i lagane bolove u donjem dijelu trbuha, najviše s desne strane. Nisu to u biti bolovi, već kao neka pikanja. Već sam 3 tj na terapiji utrićima i bilo je sve ok do jutros. Javila sam se svojoj dr, kaže povećaj terapiju s 2x1 na 3x1 i to je to. Mene je svega strah jer prva trudnoća nije dobro završila. Jel neka trudnica bila u sličnoj situaciji da udijeli neki savjet? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 713

    Prijavi adminu

    Petra982

    Pozdrav svima!
    Da li je netko imao probadanje u lijevom donjem kvadrantu trbuha prema preponi. Ja sam to uvijek prepisivala nadutosti, ali drži me već treći dan. Bol se smanjila, ali nije nestala. Temperatura varira, max 38.
    U 12 sam tjednu, trebali su biti blizanci, al na prošlom pregledu sam saznala da je jedan plod odumro.


    Petra, kako je kod tebe u međuvremenu? Zna li se zasto je jedan plod odumro? Jel utjecalo na drugi plod?
    Umirem od brige jer imam isto blizance u ranoj trudnoci… 

  • MilSi

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav.
    U 33 sam nedjelji trudnoće i u zadnjih mjesec dana sam 2 puta imala kontrakcije koje su se javljale na svakih 15, 20 min i trajale satima. Te spontano prodju. Nalazi svi uredni i sa bebom sve ok, ali dr ne pojašnjava razlog pojave kontrakcija. Zanima me da li se ikome isto dešavalo i kako to da spontano same prodju, pritom budu baš bolne i imam dosta znakova da je porod počeo?
    Hvala.

  • Mony1204

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage cure😁
    Ja sam sada u 13. tjednu i mene vec neko vrijeme prilikom sjedenja pocne probadat neka bol skroz nisko u trbuhu. Kojeg god ginekologa pitam, nitko ne zna zasto. Inace je sve ok. Bila sapm na pregledu privatno u petak i u Petrovoj u ponedjeljak. Kad lezim ili hodam, sve je okej. Ima li tko ista slicno?

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Mony1204

    Pozdrav drage cure😁
    Ja sam sada u 13. tjednu i mene vec neko vrijeme prilikom sjedenja pocne probadat neka bol skroz nisko u trbuhu. Kojeg god ginekologa pitam, nitko ne zna zasto. Inace je sve ok. Bila sapm na pregledu privatno u petak i u Petrovoj u ponedjeljak. Kad lezim ili hodam, sve je okej. Ima li tko ista slicno?


    Ukucaj “ Round ligament”….vjerovatno je to….kruzni ligament koji drzi matericu….😉

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.