Bolovi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Uh, ženo… Auch!!!

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ja nemam problema s bradavicama, ali me grudi jako bole, i napete su. Boljele su me između 9. i 12. tjedna,rasle i onda se smirilo. Mislila sam da je to to. I ušla u 17 tjedan i evo sad opet. Ali čitam da je to sve normalno pa se ne zabrinjavam previše. Samo što mi je malo problem obavljati neke fizičke aktivnosti, podsjećam samu sebe na pubertetliju, kada sam sa svakim pokretom/okretom osjetila bol u grudima. Tako mora biti! 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Slažem se, tako mora biti. Dobro da cijelo vrijeme ne bole kao u prvom tromjesečju. Eh da, ta bol u prsima je bila simpom trudnoće. Inače su me bolile kad bih imala PMS, a onda prestanu i za 2-3 dana dobijem (neredoviti ciklusi pa sam se većinom po tom ravnala). E sad kad sma ostala trudna bol nije prestajal 

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    I ja imam problem s bolnim, tj.vise osjetljivim bradavicama, a i ljustenjem koze na njima. Mazete li nekom posebnom kremom? Vidjela sam da u dm-u ima krema bas za bradavice trudnica.

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    beag


    I ja imam problem s bolnim, tj.vise osjetljivim bradavicama, a i ljustenjem koze na njima. Mazete li nekom posebnom kremom? Vidjela sam da u dm-u ima krema bas za bradavice trudnica.

    Slučajno imam uzorke nekih krema, trenutno mažem sa Lansinoh kremom. Malo je masnija od melema. Možeš i sa melemom (u dm-u do kraja ožujka za 10 bodova dobiješ 25% popusta na bilo koji melem), a šogorica kaže da je tijekom dojem+nja mazala sa Babylove kremom za bradavice koja ti dođe 11,90kn, mislim da su ove Lansinoh, Avent i ostale puuuno skuplje:

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Ja sam rjesila problem sa bradavicama sa bepantenom i mogu rec da pomaze

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    Ja sam pocela mazati Melemom i pomaze!

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Super Beag ja sam se pocela mazat bekutanom jer time mazem malog pa mazem i sebe he he,ali samo cice i bradavice,evo do sad sam imala dve trudnoce i ni ujednoj nisam imala ovakvih problema sa cicama inace imam jadnu trojcicu u prve dve trudnoce sam dogurala sa cetvorkom kad sam se punila sa mljekom kad sam rodila jedva petica,e a sad  ja sam vec na sestici a prsa jos bujaju majko moja do kraja ja cu da budem ko kravica sa cicama

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Hehe, negdje sam čitala da kad nosiš curu više rastu cice jer ak nosiš dečka oni izvuku testoteron. Tako sam se ja nadala curi! Živile babske prognoze! 

    Sad ozbiljno, dobro su tebi narasle…ajme majko mila!!!

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    hajde, neka ova babska prica bude tocna, za razliku od ostalih 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.