Bolovi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Da, ja isto navijam da Antonio ima curu. Jel ti imaš potajnu želu u vezi spola ili ti je sasvim svejedno?

    Antonio, jesu tebi rekli neki dan da se danas javiš svom doktoru? Si išla, šta kaže?

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Cure moje ja i navijam da imam curicu,da znate koliku sam zelju imala za ovu dvojicu da su curice ali nisam imala srece mislim oni su moja najveca sreca moj zivot,prvom sinu sam cak oblacila haljinice i radila keckice dok nikoga nije bilo kuci joj bila sam zaludena,Da trebala sam ici na kontrolu da sam nastavila krvarit ali hvala dragom Bogu sve je proslo tako da cu cekat 26.3,nije bas dobro da toliko cackaju dole a jos me strah radi moje niske nosnje,i mene moja bebica skaklja po mjehuru a za svaku kap se dobro pobrine da je izmokrim,a po noci je najgore legnem na ljevi bok i probudim se na ledima i tako non stop kako vi spavate,ja se nikako prilagodit.

  • Avatar majčika

    majčika

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    J a Vam mogu reći da ima istine u tome da su cice veće kad nosiš curicu,meni je ovo druga trudnoća s sinom su mi bile sasvim normalne,a sad sam u 2 tjedna dogurala do D košarice OMG…. mislim inače nisam neka sisata žena ali ovo sad je ufff..nadam se da neće više rasti jel mi je ovo too much.

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Haha…ja nosim dečka. U 6 mjeseci pomakla sam se s B na C  Muž svejedno sretan 

    Antonio, imaš pravo to za čačkanje, a 26.3. je blizu  Što se spavanja tiče, napokon sam se navikla na banana jastuk, većinom spavam na lijevom boku, ali nije mi problem spavat ni na leđima ni na desnom (znam da nije preporučljivo, ali ak se dogodi dogodi, uglavnom ne boli me). Jedino me pati, kad legnem spavat, počme mi srce jako udarat, i tako sat-dva prođe i ne mogu zaspat, koliko god umorna bila. I, osim mokrenja, noću me muči glad, a nije baš da mi se žvače usred noći 

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    A sta da ti kazem ja sam nocas od 11 sati budna plakala sam od muke u cetri sata nisam se mogla nikako namjestit svi spavaju a ja ludujem stavim jastuk izmedu nogu ali nema nikakve pomoci ,a sto se tice jela slabo sam gladna po danu tu i tamo imam glad a sto se tice noci nisam gladna samo sam zivcana od muke jer ne spavam,a mokrenje nocas sam bila 5 puta na vc beba se igrala nogometa sa jajnicima,uzas cice me bole i svrbe ne mogu vam opisat tu pojavu uzas, muz uziva samo dok me gleda eh jos kad bi mogao dirati,he he he,trbuh mi je dosao jako veliki u par dana

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Huh, meni se pojavila nova boljka-zubobolja. I to ne bih rekla da me boli baš zub, nego mi se čini da je čeljust, zubno meso. Treba ići zubaru. Ima li tko iskustva s tim? Radi li zubar kao i inače sve zahvate?

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    U trudnoći možeš najnormalnije ići kod zubara, čak se i preporuča svaka 3 mj.na kontrolu. 

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    vi imate problem sa spavanjem, a ja spavam, ali svejedno se probudim umorna :/, tesko disem, sva sam uspuhana, kratkog daha i stalno umorna! grozno!

    jutros sam prosetala do dm-a, nekih 10ak min i vratila se krepana, kao da sam trcala maraton.a da ne pricam kako se sporo krecem i gegam kao da sam u 8.mj. a ne 3. :/ ajmee meni!

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    beag


    U trudnoći možeš najnormalnije ići kod zubara, čak se i preporuča svaka 3 mj.na kontrolu. 

    Bila sam početkom trudnoće na redovnom pregledu, ali me sad ovo malo i zabrinjava, neobična je bol… Morat ću otići provjeriti što je.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    zubi i zubno meso su prilicno osjetljivi u trudnoci, mozda da pojacas unos kalcija? svakako se preporuca se u 2.i 3. tromjesecju. 

    ja osobno imam osjetljive zube i bas me strah posljedica trudnoce na njih.. uzet cu si kalcij sumece tbl. pa cu onako povremeno popiti.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.