Mala gestacijska vrećica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dana22

    dana22

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Javljaj se i ti, bas tako samo pozitivno i biti ce sve u redu 😉😀

  • Avatar dana22

    dana22

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Mono1111 jesi vadila betu? Kakvo je stanje? Od moje bete ništa jer i dalje u lab nemaju reagense

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Dana
    meni je ZM bila 26.10., ciklusi cca 36 dana. Bila sam prije par dana u bolnici i vidjela se samo GV od 2mm. Beta je taj dan bila 3848, sto je ok, al je do oplodnje vjv doslo kasnije, pa je trudnoca mladja mozda i 10 dana.
    Isto sam malo uplasena, u srijedu idem na pregled i nadam se da ce biti pomaka :)
    Koliko si ti po ZM?

  • Avatar dana22

    dana22

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    5+4 tt sam sada po doktorovim riječima, transfer sam imala 21.11. Prekosutra idem na kontrolu pa se nadam da ce sve biti ok.. Tvoja je Beta dobra pa vjerujem da ce biti pomaka 😀

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Dana,
    Beta mi je 3400 i nesto, jako je narasla.
    Ogtt mi nije dobar, 5.3 je prvo mjerenje nataste, ostala mjerenja su se cak spustila ispod 5.
    Idem i sri sa svim nalazima pa ce mi reci dr.sve.
    Kako nemaju reagens u labuu?? Pa da li možeš negdje drugdje izvaditi?

    [lilypie.com]

  • Avatar dana22

    dana22

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Mogu ali se nalaz čeka tjedan dana, a kad sam pitala Dr da privatno idem rekao je dogovorit ćemo se u srijedu. Ja mislim da nema svrhe ponovo vadit betu, jer da je hitno rekao bi mi da idem privatno. Uh, a valjda ce se taj ogtt popraviti.. Mpo Dr kaže da je gv dobra i ja mu vjerujem, ipak socijalac nije stručnjak u tim vodama

  • tyna30

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Hej nova sam skroz,zanima me sa 6+5 mi je vidljiva gv,a tek za dva dana idem ponovo na uzv kad bi trebalo biti vidljivo srceko,da li slucajno ima vidljivih znakova da se nije razvila trudnoca,ja jos uvijek imam simptome…

    Tyna

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Dana,
    Jojj socijalac, ja vise kod mog na pregled ne idem !!!
    Javi sutra kako je prosao pregled.

    Tyna,
    U 6 tjednu bi se vec trebao vidjeti plod i srce, ali nije pravilo.
    Ako je nekome bila kasnije O vidjeti ce se kasnije.
    Ne brini, za 2 dana ces biti u 7 tj i vjerovatno ce se sve vidjeti.
    Zato neki ginekolozi ni ne narucuju prije 7 tj jer se u biti tek tada sve i vidi.
    Javiii
    Sretno

    [lilypie.com]

  • tyna30

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    mono1111, nadam se da ce biti sve ok jer imam neke ruzne snove pa mi jos gore,al da racunala mi svekrva pa kaze O ti je bila kasnije pa se zato srceko ne vidi,a mislite li da simptomi nestanu ak nema nicega?

    Tyna

  • Avatar dana22

    dana22

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Tyna30 ne lupaj glavu bez veze, sve ce biti ok 😀
    Mono1111 moj socijalac je ujedno i privatnik al ima ugovor s HZZO, do sada mi je bio stvarno dobar al nekako od zadnjeg pregleda me je razočarao.. Nadam se da ce mi sutra reci da je sve ok jer u suprotnom mislim da me vise neće vidjet.. Deset godina života mi je otišlo čekajući sutrašnji pregled

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.