Mala gestacijska vrećica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • tyna30

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    dana22,sretno i hvala na podrsci, nosim se s tim najbolje sto mogu.jedva cekam cetvrtak

    Tyna

  • Avatar dana22

    dana22

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Ma vidjet ćeš da je sve u redu, opusti se i polako dan po dan.. Uživaj u trudnoći i javi se  nakon pregleda 😉
    I tebi hvala

  • tyna30

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Nadam se da mi je o bila kasnije ,naravno i ja mislim da je,al ne bih se htjela petljat,rasplakala sam se dana22 na tvoj post

    Tyna

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1451

    Prijavi adminu

    Tyna30 držim vam fige!  Ja sam imala sličnu situaciju s praznom vrećicom dosta kasno, a evo sada mi kćer već trčkara oko mene dok ovo pišem .

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • tyna30

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Mary36 hvala ti na postu ,nadam se da ce i oko mene tako trckarat jedno za koju godinu i da cu ovakve postove podrske i ja pisati ostalim curkama i zenama,jako lijepo,hvala ti

    Tyna

  • Avatar dana22

    dana22

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Cure evo mene, bila na kontroli i danas je gv 9,5 mm a crl 0,2 mm
    Kaže doktor da nije dobro i da je i dalje premalo, zvala sam mpo doktora i sutra idem k njemu.. Moj socijalac govori da sam trudna 7-8 tjedana a ja na fet išla 21.11. Ne znam sto reci

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Dana i cure,
    Moja T je smjestena u rogu maternice, sto se smatra vanmatericnom T, beta i dalje raste sad je preko 8000.
    Sutra ce me opet pregledati i odluciti kako ce to riješiti, laparoskopski ili kako vec.

    Dana, to ti odgovara za 5 tjedan.
    Pogledaj malo na netu, meni je u prvoj T sa 5 + 6 bilo crl 2 mm, i to je odgovaralo 5 tjednu.

    [lilypie.com]

  • Avatar dana22

    dana22

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Mono1111 zao mi je sto je tako ispalo
    Znam da je samo sto po njemu to nije dobro ni za taj tjedan

  • tyna30

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Curke zao mi je sto je vama tako tuzno ispalo…meni je sve ok,necu sad s veseljem,rastuzile me vase vijesti,drzte se.

    Tyna

  • Avatar dana22

    dana22

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Kod mene ipak sve ok, jučer sam bila kod svog mpo doktora i srce kuca i beba je dobro

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.