Mala gestacijska vrećica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dana22

    dana22

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    pozdrav, bila sam kod ginekologa i trudna sam negdje 4 tt i kaže da je gv nešto manja nego sto bi trebala biti.. 4,7 mm je pa me je uplašio jako.. Da li koja ima sličnih iskustava i da je na kraju bilo sve ok?? Inače to je mpo trudnoća

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Dana,
    Ne znam odgovor na tvoje pitanje, da li je to premalo ili ne ali ti svakako želim svu srecu.
    Meni je neki dan vidio dr.navodno GV velicine 2,5 mm a tek sam 4 + 3 i beta je taj dan bila 155.
    Nije dr.nista komentirao na to, to je jako rano.

    [lilypie.com]

  • Avatar dana22

    dana22

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    I ja mislim da je rano, meni je Beta u ponedjeljak bila 597 a jučer sam bila na uzv, u iduću srijedu opet idem na uzv pa se nadam da ce sve biti ok

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    dana22


    I ja mislim da je rano, meni je Beta u ponedjeljak bila 597 a jučer sam bila na uzv, u iduću srijedu opet idem na uzv pa se nadam da ce sve biti ok

    Bok dana22!

    Nemoj se brinuti..ti si još toliko friška trudnica da stvarno nemaš razloga za brigu. Sad moraš biti najmirnija i ne opterećivati se s tim stvarima.

    Meni je stvarno neshvatljivo zašto doktori naručuju pacijentice tako rano - s 4 tjedna, jer tada pa sve do 7-8tj ne mogu ništa pametnoga reći. Samo mogu promatrati gestacijsku vrećicu i ništa drugo…a te mikrometarska mjerenja su stvarno toliko neprecizna da je to čudo! Pa to su milimetri, a ako doktori nemaju aparate proizvedene po zadnjim tehnologijama, naravno da ne mogu precizno izmjeriti pa se može činiti da plod ili vrećica nije dovoljno velika i što već…

    Po meni se s tim ranim pregledima može izazvati zabrinutost kad friška trudnica treba biti najmirnija. Moja je ginica jednom rekla da uopće ne voli naručivati tako rano pacijentice jer trudnice žele znati svaki detalj, a ona se glupo osjeća ako ne zna odgovore na sva pitanja, a ne zna jer je jednostavno prerano, a srce je još daleko od početka kucanja.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar dana22

    dana22

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Sutra bi trebala betu vadit i samo se nadam da ce biti ok, ne znam zašto mi je uopće ista i govorio..

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Moram napisati da je mene jako zabrinuo nalaz na kojemu pise da se nalazi intrautearno GV ili pseudogestacijska vrecica.
    Kad sam citala o toj pseudoges…..pise da se to događa u ektopicnoj T, valjda vanmatericnoj gdje je plod pricsvrsen za neki drugi sloj maternice ali u maternici valjda.
    Ugl.ta T ne uspjeva.
    Nije mi nista rekao dr.za tu pseudo…nego sam na nalazu procitala.
    I ja sutra vadim betu i u pon opet i u sri idem na uzv.
    Ja sam morala ici tako rano jer su mi morali potvrditi T i odmah uveliClexane ( heparin).
    Dana, javi betu sutra…

    [lilypie.com]

  • Avatar dana22

    dana22

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Jutro, nisam ipak vadila betu jer još nisu dobili reagens.. I mogu reci da nisam ni najmanje nervozna jer sam uvjerena da je sve kako treba biti 😀 
    Mono1111 javi se

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Evo ja vadila i preko 600 je. Sto je dobro. 
    Opet idem u pon vaditi, ali nadam se da sve ide kako tteba.
    Samo ti misli pozitovno !!!!! I vjeruj da ce biti sve dobro i vjerovatno ce i biti.
    Držim figeeeee ali cini mi se da je sve ok.
    Javiiii
    Gdje vodis T? U nekoj bolnici??

    [lilypie.com]

  • Avatar dana22

    dana22

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Ajd super, samo nek sve ide dobro 😀
    Kod svog socijalca vodim trudnoću, danas sam se čula sa Dr koji mi je radio fet i kaže da je gv dobra i da se ne sekiram.. Ne moram ni govorit koliko mi je lakše 😊😊

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Onda nemoj razmisljati o tome. Biti ce sve ok.
    Javi betu u pon ako ides vaditi.
    I u sri uzv.
    I ja idem u sri na uzv.
    Samo pozitivnooo :)

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.