Imena za bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Mi smo se slozili ako bude curica da ce se zvat Anamarija to je bila uglavnom moja zelja a muz se slozio, a za decka jos nismo to sam prepustila muzu da odluci posto jos neznamo spol,imamo vec dva decka Viktor i Antonio a ja se nadam sad curici pa sam sa veseljem odabrala ime a muz se opet nada sinu pa sam njemu prepustila da odabere ime.

  • Avatar kartica

    kartica

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Jučer sam saznala da nosim dečka ja želim da se zove Dario,sad sam u 32 tjednu
    jedva čekam da upoznam svog anđela

  • Avatar Frančo

    Frančo

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Naše curke su Lorena,Jana i Tina ,a imamo i malog frajera Frana:D

  • Avatar majčika

    majčika

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Mi očekujemo curicu i izabrali smo ime Ema,kratko i slatko<<<<<<<<<3

  • Avatar Marinaaa9

    Marinaaa9

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Mm je meni prepustio , ako bude curica da ja biram ime i naravno izabrala sam ime Marta, a ako bude decko on bira ime, jos se nije odlucio koje, ali ima vremena…..

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Nama se dogodila situacija da smo reki da curici ja biram, a muskicu on ime…. sad znam da nosim muskica i najveci je problem sta mi se ne svidja njegov izbor imena.. i uopce neman ideju kako bi muskica uopce nazvala…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Njena mama

    Njena mama

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Naša bebuška se zove Melani! 

    Svaki tvoj osmijeh u mom oku stvori suzu radosnicu! Hvala Ti,Boze na mom anđelu!

  • Avatar 5ra3

    5ra3

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Mi smo se dogovorili da ja biram ime za curku a moj dragi za dečkića…za curku mislim da bude Katja  a on za dečkića još nije odlučio al ima favorite: Fran,Ivan,Borna,Jakov…
    Moji prijedlozi za dečka su bili Gabriel i Andro a njegovi za curicu Marta i Maša! 
    …sve u svemu imamo još vremena…

    5ra ;)

  • Avatar 5ra3

    5ra3

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    …i da meni je predivno ima za curicu Lucija al' ih u našoj široj obitelji već ima pa nam je bzvz da se ponavljamo…

    5ra ;)

  • Avatar MrSandrica

    MrSandrica

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Danas sam dobila nalaze amino i saznala 100 % da nosim dečkića  i zvat će se Roko…..meni i suprugu se jako sviđa to ime ali okolina  se nekako baš nije složila (ali baš me briga )….glavno da se meni sviđa ;)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.