Imena za bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar 5ra3

    5ra3

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    :) mislim da je ipak najbitnije da se ste se vas dvoje složili!!! Čestitam…

    5ra ;)

  • Avatar majčika

    majčika

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Naš sin se zove Matej i ime je odabrao tata,a sada čekamo djevojčicu i zvat će se Ema<3 to mi je jako simpatično ime,pa eto..

  • Avatar Mamija

    Mamija

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Ja ne volim kad ljudi izmisljaju imena djeci. Kao da ce biti posebnije ili imat bolji zivot ako se ne zove Ivan ili Ana!? A pogotovo u Hrvatskoj gdje vecini ljudi prezime zavrsava na -ić, ili sadrzi ć,š,ž…. meni te kombinacije modernih/izmisljenih/stranih imena s našim prezimenima….presmješno!
    Al ipak to je pravo roditelja!!! ;-)

  • Avatar valentinaR

    valentinaR

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Mi imamo  Saru,a sad nam stiže ubrzo još jedna bebica…Bit će ili Mihael ili Lucija ;-)

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Mi smo o imenima pričali još dok smo bili u vezi… Nekako su nam spontano došla imena i za dječaka i za djevojčicu, pa ćemo vidjeti 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Naš dečko će se zvati Jan 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    Mi jos uvijek ne znamo spol bebe ( nadam se iduci tj.saznati :) ) , ali evo poceli su razgovori o imenu. Iako sam uvijek mislila da cu odmah znati kako cu nazvati bebu, sad kad sam dosla do toga ipak nije tako lako 
     Pocela sam popisivati sva imena koja nam padnu napamet pa cemo nadam se odluciti se za jedno koje nam ostane u uhu :) 

    No, taj popis bas i nije nesto dug, pogotovo sto se tice imena za dječake… pa vas molim ako imate kakvih ideja, neka imena koja su bila u vasem uzem izboru da ih predlozite… Nikad se ne zna, mozda pomognete nekome   
    Mi bi voljeli neko lijepo zvučno  ime, relativno lako pamtljivo, dakle strana imena ne dolaze u obzir, a opet da nije precesto. Inace u obitelji imamo 7 djecaka, svi imaju krasna imena, tako da ne bi htjeli ponoviti neko od njih hehe pa smo i time ograniceni.

  • Avatar EcioiGabi

    EcioiGabi

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Moj se dečkić zove Ecio, po tatinom prijedlogu i meni se dopalo.
    Čula sam za ženska imena Ecija, ali muška su jako rijetka.
    I baš mu dobro stoji, nekako nježno a opet jako.

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    …mi čekamo dečkića, i odlučili smo ga nazvati Val..zapravo, ja sam odlučila…čula sam to ime još davno , davno rpije i rekla sama sebi da ću, ako ću ikada imati sina, nazvati ga Val…R se s tim složio, i nejmu se svidja…
    za curicu nam se svidjelo ime Issa i Alisa…

    i da, volimo čudna i neuobičajena imena

  • Avatar Belkica

    Belkica

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    moja curka se zove Marta,sasvim slučajno nam je došlo to ime..
    na prvu mi se nije svidjelo ali kasnije mi je ušlo u uho i ime mi je super pogotovo jer ima sv.Marta i Marta je bila Isusova sestra…u drugoj trudnoći je zasad curka i još nemamo ime iako ima vremena do 8mj… sviđa mi se Antea,Mia i Katja,a ako slučajno bude dečko nemamo nikakvu ideju,muž bi da bude Luka a meni je to ime prečesto,radije bih Lukas ili Filip…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.