TOP TEMA: Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mom2besoon

    Mom2besoon

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Ne moras cekati termin za menstruaciju iz krvi se vidi odma. Ne brini, iznenadit ce plusic te ko i mene  :) samo polako bez stresa to ce otezat

    [lilypie.com]

  • Avatar Rukaya1

    Rukaya1

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravo svima moj problem je sljedeći zadnju menstruaciju sam imala 17.03 ciklus mi inače 30-31 dan trajen.Na dan plodnih dana sam imala nezasticeni odnos-16.04 mi se pojavilo skroz malo vodenastog smeckastog iscjetka tako i narednog dana.Menstruacija je izostala radila sam odmah poslije dva dana test i bio je negativan-pa me zanima da li ipak ima šanse da sam trudna jer možda sam rano uradila test???

  • Avatar Viki_ri

    Viki_ri

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Rukaya1


    Zdravo svima moj problem je sljedeći zadnju menstruaciju sam imala 17.03 ciklus mi inače 30-31 dan trajen.Na dan plodnih dana sam imala nezasticeni odnos-16.04 mi se pojavilo skroz malo vodenastog smeckastog iscjetka tako i narednog dana.Menstruacija je izostala radila sam odmah poslije dva dana test i bio je negativan-pa me zanima da li ipak ima šanse da sam trudna jer možda sam rano uradila test???

    Pozdrav,
    Kada sam prvi put ostala trudna, tek na 8. dan kašnjenja mi je bio +. Tako da je moj savjet za 4-5 dana ponovo, ili vaditi betu, ona će sigurno pokazati da li je trudnoća ili ne…

    Kada ne znaš kamo ideš, svi te putevi vode tamo…

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Mom2besoon

    Mom2besoon

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Ne mozete ti to nitko nazalost preko foruma rec tocno, moze bit i da si trudna i da je to bilo implantacijsko krvarenje a moze bit i pocetak menstruacije. Izvadi betu iz krvi

    [lilypie.com]

  • ana23

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Hellooo drage cure,žene dali je koja imala iskustva s celarblue digitalnim testom

  • sunflower4399

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    pozdrav drage mame i one koje to žele biti kao i ja :) … Nova sam na forumu i imam par pitanaj vezano uz trudnoću… 
    ciklusi su mi neredoviti, a prosječan ciklus je 35 dana. Sada mi menstruacija kasni 2 dana. Osječala sam bolove u jajnicima kao pred mensrtuaciju koji su trajali nekoliko minuta i prestajali, osječam umor i laganu bol u vratu koja također prestaje. Napravila sam test prije negoo što je menstruacija morala stići i test je bio nnegativan, napravila sam test danas i opet je negativan. Predprošli ciklus mi je menstruacija kasnila 7 dana, osječala sam bolove u grudima, nogama, i leđima, žgaravicu i bol u trbuhu a menstruacija je tad bila jako bolna. Zanima me dali je moguće da sam trudna, te dali je moguće da je prošli put došlo do spontanog pobačaja. Evo, unaprijed se zahvaljujem na odgovoru i zanima me još dali ej netko imao slična iskustva :)

  • sunflower4399

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    mjerila sam bazalnu temperaturu…doduše samo 2 tjedna (do danas)  37.3 stupnja. neznam koliko to može biti pouzdano…možda si sve umišljam…kad ovo čitam izgleda kao da je pisala djevojka od 15 godina, vjerojatno previše želim djete pa je sve samo stvar psihe…

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    bok sunflower, nažalost, teško je odgovorit na tvoja pitanja samo čitajući simptome…kad je želja za bebicom velika onda smo mi žene eksperti za osluškivanje svih postojećih i nepostojećih simptoma i sve smo različite pa je teško prosuđivati tuđe simptome :)

    ukoliko su ti ciklusi neredoviti tim je teže bilo što zaključiti. najbolje bi bilo pričekati da prođe koji dan više od najdužeg ciklusa pa napraviti test. 

    nek ti je sa srećom i javi nam rezultate :)

  • Jade8

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Curee i ja trebam malu pomoc ako je itko od vas koristio test first sign. Naime meni se na testu umjesto vodoravne crte pojavila okomita. Sta bi to trebalo znacit?

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Bok svima, 
    Nova sam na Klokanici !
    Molim za savjet ukoliko mi netko može pomoći.
    Trudna sam 4 + 5.
    Od početka imam kao menstrualne bolove, grčeve koji traju kratko i onda prestanu. Stalno neka probadanja i bockanja.
    I tako par puta dnevno. Vadila sam betu, pravilno se dupla.
    Prije 4 dana dobila sam kao i neki jakoo svijetlo smeđi, bež iscjedan, i to sam primjetila samo na papiru nakon wc a. Dobila sam duphastone, nisam dobila nikakvo posebno mirovanje, jer po riječima ginekologa, ništa se ne može dogoditi tako rano. Iscjedak nisam primjetila. Već sam imala jedan Missed u 7 tj. Pa sam u velikom strahu i panici.
    Imam i zadnjih par dana kao nekakve bolove u rodnici, više kao neki pritisak.
    Da li se to vama događalo?
    Da li je to normalno?
    Još moram pričekati za uzv, jer je prerano.
    Hvala :)

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.