Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    meni u prvoj trudnoci je bilo sve normalno,ka da i nisam trudna,do samog poroda. A sad…imala sam gljivice i otad mi sex nevalja..peče me i nije mi ugodno niti najmanje. Sad, iako su prošle i dalje mi osjecaj peckanja blagog i psihicki umislim da ce se vratit gljivice..hhh..ugl..uzaaas…spali smo na jednom tjedno :(

    Danas mi je drob uočljiv.. zaoblio se..Za ljude koji ne znaju da san trudna,vjerojatno izgleda ka da san pojila slona.

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Jednom tjedno nije los prosjek  mi smo vec 2.desetljece zajedno i sve cesce od tog bi bilo dosadno. Ne sjecam se koliko cesto smo prvih godina…ali svakako sto si krace zajedno to si napaljeniji  
    Sunce provirilo nakon x dana, napokooooon.
    Do jucer mi je u stanu bilo 15-18c ovisi kako u kojoj prostoriji. Jer nisam htjela palit grijanje par dana pred svibanj a realno zahladilo ko da je sijecanj. Jel i u vas?

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    NIsmo dugo skupa..Niti 3 godine braka. 
    Lip je dan, al je laadno brrr..ja palim klimu vec danima..i danas sam na posa isla u kaputu. Da sam bar i prije, vec sam se priladila.

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    treca_sreca

    Jednom tjedno nije los prosjekmi smo vec 2.desetljece zajedno i sve cesce od tog bi bilo dosadno. Ne sjecam se koliko cesto smo prvih godina…ali svakako sto si krace zajedno to si napaljeniji
    Sunce provirilo nakon x dana, napokooooon.
    Do jucer mi je u stanu bilo 15-18c ovisi kako u kojoj prostoriji. Jer nisam htjela palit grijanje par dana pred svibanj a realno zahladilo ko da je sijecanj. Jel i u vas?


    kod mene sunce i bura!! imam osjecaj da ce mi ves odpuhat i mene skupa snjim( perem sve da iskoristim)
    al je hladnoooo…preko dana mi sve otvoreno al predvecer palim klimu na pol sata da malo ugrijem stan jer bi se smrzli..


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    nama ce sada sve zajedno 8 god..1-2 tjedno je super,a ovaj moj bi svaki dan po par puta ( tipicno musko )


  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    I ovi moj bi..pa ja onog svega ne dam..pa se musi ka malo dite. Ujutro moran na prvi alarm iskocit iz kreveta,samo da me se ne uvati..hahaha

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Aleksandra2

    I ovi moj bi..pa ja onog svega ne dam..pa se musi ka malo dite. Ujutro moran na prvi alarm iskocit iz kreveta,samo da me se ne uvati..hahaha


    zbog onog svega*

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • M@lena

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    U zg-u je jucer bilo ajme hladno. Danas je predivan dan pa je ugodnije. Kod nas termostat u stanu podesen na nekih 19 stupnjeva i bome se ukljucivalo grijanje i preko noci i preko dana, sto nije bilo od one uzasne zime.
    Moj muz bi bio sretan da je jednom tjedno i kod nas prosjek, ali nije 🤓
    Nama ce uskoro 10 godina od pocetka veze, a 3 god braka. 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Aleksandra2

    Ujutro moran na prvi alarm iskocit iz kreveta,samo da me se ne uvati..hahaha


      eh da te cuje! 
    Moj je srecom prilagodljiv, ne musi se kad nema a kad ima - iskoristi 

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    M@lena

    Kod nas termostat u stanu podesen na nekih 19 stupnjeva i bome se ukljucivalo grijanje i preko noci i preko dana, sto nije bilo od one uzasne zime.


    Imate centralno?
    Mi smo na struju i sad nam je bas dosla razlika za ova 3ipol mjeseca 3600kn jer je ono bio jedan period da smo picili dan/noc.
    Pa sad gledam ne palit, stednja je….navukli se robe i cekamo natrag suncane toplije dane

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.