Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • M@lena

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    NASI TERMINI
    Aurora1611–06.09.
    babylove28–09.09.
    Nina0607–16.9.
    I_me–20.09.
    treca_sreca–21.09.
    M@lena–23.09.
    Tea2803–24.09.
    pandora–27.09.
    barbs–27.09.
    Violeta–27.09.
    dzenny-1.10.
    Senoritakova–05.10.
    Aleksandra2 - 06.10.
    Rita1811-08.10.
    kiki–09.10.
    suncokretica–01.11.
    Belle84–01.11.
    Lemon–05.11.
    Mystique–14.11.
    Dragy–14.11.
    Giovi–15.11.
    anna_bella–15.11.
    luce–16.11.
    mc_mouse–18.11.
    Maca1510–22.11.
    Brandnew–03.12.
    Sophie–4.12.
    Nina36–06.12.
    NASI PREGLEDI
    Tea2803–28.04.
    luce–28.04.
    Spohie–29.04.
    maca1510–05.05.
    dzenny–11.05.
    aleksandra2 -11.05.
    barbs – 12.05.
    I_me — 17.05.
    M@lena–18.05.
    I_me–24.05.
    Brandnew–25.05.
    Babylove–25.05.
    mc_mouse–25.05.
    Kiki156–30.05.
    Nadam se da je sad OK. 😊

    [lilypie.com]

  • M@lena

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    Mc_mouse, super vijesti. Odlicnooo! 😊❤

    [lilypie.com]

  • M@lena

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    Curke, sam pratite akcije i gledajte po netu! Kolica su jedna od skupljih stavki, ako ne najskuplja, u opremanju bebe, tak da go ahead!! Bolje pratiti sto zelite i uloviti kakvu akciju, nego uzeti onako naprasno pa se razocarati. 😊
    Tea, nadam se da ti se posteljica malo podigla da ne budes s tim imala problema vise! Kad si sutra na pregledu?

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Barbs bas su slatke carapice! ☺️ Ja sam kupila jucer dva bodija i malog medu, nisam mogla odoljeti! 😍💙



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Barbs M@lena imam u 10:30 svakako se javim poslije pregleda..Duboko se nadam da se podiglo to sad malo drzite mi fige :))
    Mc mouse slika je predivna bebica savrsena ma prepreslatko ♡♡
    Barbs carapiceee 😍😍😍😍 slatkooca
    Pusti ti popis 😂 to meni i M@leni ide dobro 😂
    Kolica sa tockicama su mraaak!!! Uzivo ih vidjela na sajmu ma prepre su mi 😍

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    M@lena

    Curke, sam pratite akcije i gledajte po netu! Kolica su jedna od skupljih stavki, ako ne najskuplja, u opremanju bebe, tak da go ahead!! Bolje pratiti sto zelite i uloviti kakvu akciju, nego uzeti onako naprasno pa se razocarati. 😊y


    Tako je…nema povoljno tko zeli to rijesit najednom u naletu kad mu shune. A moze se puno ustedjeti…na njuskalu sam isto vidila kunertova lijepa pastel zelena. Fensi su bas! Ali ne gledajte samo design!! Kvalitet se prventveno uzivo moze osjetit, “pod rukom”
    I super za prve kupovinice, nek ste se napokon opustile :) nije to neki bauk, ne valja bit praznovjeran

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Tea, OBAVEZNO javi. Ja moguće prođem sutra popodne sa nalazima kod sestre, pa da vidimo da li su ok i kad će mi slijedeći pregled biti.
    Treca_sreca, svakako treba paziti i na kvalitetu, pogotovo ako nešto “masno” plaćaš…  Ta prijateljica je jako sretna sa Kuvertovom i zadovoljna. Ja sam malenu malo vozikala u njoj, pa mi se čini da su kvalitetna. Morat ću i na njuškalo pogledati. To mi je, naravno, i sestrična preporučila jer je rekla da se nađu skoro pa nove a jako jeftine. 
    Da, napokon sam se opustila, ali drugo neću. Da se mene pita već bih puno unisex robice kupila, ali i dalje mi nedaju…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Slazem se sa Trecom srecom nije to bauk i ne valja biti praznovjeran i ono necu nike reci da sam trudna barem 3 mj i slicno.. Uvjerila sam se prosle godine 2x da je to za mene licno bezveze .. Kuma mi je u 31 tt rodila mrtvu bebicu a susjeda u 37tt takodjer mrtvorodeno … Nikad nemozes znati sta ce te snaci ali nikada .. Bio ti trudan 5 10 15 30 tjedana nikad nemozes znati .. Stoga da opustite se ne razmisljajte negativno jer nikad ne znate sta nosi sutra zato zivite za danas :))

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Joj, prestrašno  Ali istinito! Prošle godine u 5.mjesecu trudnoće su isto naši prijatelji izgubili bebu. Ostala je u potpunosti bez plodne vode… Strašno…  Ne ponovilo se to nikome, ali nažalost, kao što si rekla, nikad ne znaš što ti donosi sutra. Moja je sestra drugo dijete bolesno rodila, odnosno, maleni je imao tumor jetre, ali na sreću je sve dobro završilo, a kroz cijelu trudnoću nisu primijetili da nešto ne valja… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Mame kako ste? Slabo sam ovdje, stalno sam u nekoj guzvi. Jos uvijek imam pojacan iscjedak. Nadam se da to nije nista opasno. 
    Kolica gledamo na netu, i skuzili smo da su u Bosni dosta povoljnija. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.