Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Violeta, prijateljica je iz Bosne naručila kolica koja bi ovdje bila puno skuplja!  I ja sam imala pojačani iscjedak i dobila vaginalete… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    barbs

    Violeta, prijateljica je iz Bosne naručila kolica koja bi ovdje bila puno skuplja!I ja sam imala pojačani iscjedak i dobila vaginalete…


    A moze se i naruciti. Pa super 😊 
    Iduci tjedan mi je pregled pa cu pricekat, valda nije nista strasno ako imam par dana pojacani. Osim sto moram koristiti dnevne 😐

    [lilypie.com]

  • Avatar babylove28

    babylove28

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    Dok ne svrbi i ne boli sve ok
    Imam traume od tog iscjetka
    Svako malo trcim na wc provjeriti sta je u pitanju

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Ja ga imam od pocetka T, koristim one lola lady klasicne pamucne s mrezicom bez krilaca i ljepila…zbog prozracnosti. Al brate isto cu sutra opet pitat ginekologa da bas toliko mi curi dolje….da sam mirna. Bas jedva cekam, i nadam se da je sve ok s bebicom jer 2dana me nije lupkala a vec sam se bila navikla da se javlja

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Tea jako ruzne i tuzne price….sto trudnoca dalje odmakne tim je gore jer to je vec pravo dijete a ne nesto tamo apstraktno. O Boze. Pogode me takve price al valjda onaj gore zna zasto to tako radi..
    A sta mi mozemo? Samo vjerovat da ce sve bit ok i hranit se zdravo i cuvat se koliko je u nasoj moci. Ovo ostalo je visa sila…

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    ja sam kolica dobila. rabljena 4 mj. beba nije htjela u njih pa su mi poklonili. jos ih nemam, cekam da mi ih posalju. chicco krem smedja!
    sad sam bila kod gin po doznake i pitam sestru( barbs ono sto ti tvrdje osjetis lijevo a ja desno) ,a sestra od dokt je divna.. kaze da to nije nista, da to tak zna nekad…ako nije popraceno bolovima,iscjetkom ili krvarenjem nema mjesta panici..to se sad dolje sve namjesta 
    i vagala sam se..znaci u 17tt 60kg…a sad u 19+2 64kg!!!! znaci od pocetka trudnoce sam dobila 5kg!!!!


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Treca sreca, baš kako si ti rekla, neke stvari ne ovise o nama, ma koliko god se pazile 
    I ja sam imala pojačani. Rekao je da je to normalno u trudnoći, ali ipak sam dobila vaginalete. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I_me, dobro da si pitala!  Znači da je to normalno, ako nema drugih znakova. 
    Po meni nisi dobila puno kg! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    P.S. Super što si dobila kolica!  Tako ću ja dobiti krevetić od frendice jer joj je mala spavala više s njom nego u njemu 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    barbs

    I_me, dobro da si pitala!Znači da je to normalno, ako nema drugih znakova.
    Po meni nisi dobila puno kg!


    kaze muz otisle na pravo mjesto,… sise, trbuh i guzu 
    a krevetic imam svoj,tj.. star je 37 god …prvo moja sestra, pa ja, pa bratici, susjedi,necaci i sad ja dosla na red ponovo 


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.