Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kristinaluna

    Kristinaluna

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure..
    Da Vam se pridružim..Jučer sam saznala da sam trudna.Još uvjek sam euforična iz razloga što pokušavamo već 2god..
    Prošle godine u 9mj.mužu je ustanovljena Oligoasthenozoospermia…Počeo je piti tablete 15.1. i evo u kratkom roku ja sam trudna…Premda su nam neki dr.rekli da je najbolje ići odma na podpomognutu jer ove tablete su gubljenje novaca i vremena.
    Tek 20 idem svojoj dr.da mi potvrdi trudnoću…Po računici sad bi trebala biti trudna 7/3 ..
    Jako sam nestrpljiva

  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Ćao cure, evo i mene. Trudna sam 6+1, danas isla na prv

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Nešta zeza ovaj novi forum. Ugl, danas sam na prvi pregled isla, srce kuca. Dobila duphaston, a folnu i željezo moram i dalje piti. 
    Ovo mi je druga trudnoca, prva je nažalost završila spontanim u 19tj. To je bilo u 7mj prosle godine. 
    U prvoj trudnoci sam povraćala i imala migrene do 16tj…a sada nisu jos počele..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar dancy

    dancy

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    dzenny

    pa super dancy,
    koliko tt si?? 
    ja takodjer za sada samo elevit folnu kiselinu pijem,na prvi pregled idem tek slijedeci tjedan..
    super se osjecam,samo ponekad me uhvati mucnina.ali brzo prodje i mi smo opet super ..
    nadam se,da ce mi i na pregledu reci da je sve ok..

    Sigurna sam da ce sve biti ok,samo polako 😉 sad sam 10+1 iako ispada da mi svaki puta za par dana drugacije izracunaju.Neznam.Gledam na internetu i onda svaki tjedan pratim u kojoj je fazi bebac 😊

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja pridruzim.
    Trudna sam punih 6 tjedana. Pregled mi je tek 24.2. Nestrpljiva sam. Ovo mi je druga trudnoca. Pa sam jos izbezumljenija, posto pomalo znam sta me sve ceka. :) zasad me grci drob, podosta i grudi su osjetljive..nekad osjecam i slabost i puno mi se spava. Valjda je sve to ok. Folnu sam tek danas kupila. Valjda nije prekasno.

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar Ema120410

    Ema120410

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, evo i mene … 
    Prošli tjedan saznala za trudnoću.
    Ali smijeh…kasni M, mučnine svako malo ja uvjerena to je to, napravim prvi test NEGATIVAN, drugi test NEGATIVAN. 
    Lud, zbunjem, normalan, već mislila da umišljam od silne želje. Sljedeći dan  slučajno sretnem svoju gin i kažem joj sumlje. Kaže mi da dođem odmah sutra izvadit betu i BETA pokaže 328…
    Čini se da će nas biti dosta, veselim se druženju.

  • Rina18

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Bok, curke. Evo da se i ja pridruzum. Trudna sam 12+2tj, termin mi je krajem 8.mj. Ovo mi je druga trudnoca. Prva je zavrsila spontanim u 16.tj prosle god. Sad se svaki dan pikam s Fragminom i nadam se da bude sve u redu. 

  • Avatar UzbudjenaBella

    UzbudjenaBella

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Aleksandra2

    Evo da se i ja pridruzim.
    Trudna sam punih 6 tjedana. Pregled mi je tek 24.2. Nestrpljiva sam. Ovo mi je druga trudnoca. Pa sam jos izbezumljenija, posto pomalo znam sta me sve ceka. :) zasad me grci drob, podosta i grudi su osjetljive..nekad osjecam i slabost i puno mi se spava. Valjda je sve to ok. Folnu sam tek danas kupila. Valjda nije prekasno.

    Aleksandra, mislim da cemo nas dvije imati termin negdje u isto vrijeme - evo i ja tocno 6 tjedana trudna, a takodjer cu cekati oko 24.2. za pregled. Meni je dosta mucno od kada sam usla u taj 6 tjedan.. Ne povracam no bas mi je slabo. Ja ne znam kako cu na poslu - mislim da cu morati reci barem sefu da zna sta se dogadja, a ne da misli da sam postala ljencina.

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Meni je termin 7.10. Beba ce bit vaga kao mama i tata :) 
    Ja san bas uzasno lina zadnja dva dana. Evo vec se uru vrimena tiran da dovedem kucu u red i skuvan rucak. Al jos se nisan makla s kauca. Uzaaaas

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar babylove28

    babylove28

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    Evo jos jedne jesenske bebice
    Trudna sam 10+5, termin 9.9. , prva beba.Tehnicki spadamo jos u ljetne ali nekako cim vidim 9 mj to je meni jesen
    Zasad sve u redu bila na pregledu 8+3, sljedeci je za 10ak dana 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.