Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ejic

    ejic

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Dobro juto!
    Evo i nase dobre noci 😆 Do ponoci nekoliko budenja, papanje oko pol 1 i spavanje do pol6 u komadu 😆 i produzio do 8 😆 Da nije ova mala svinja od psa poceo u 3 lajati ko lud tako da sam morala 2x ustati, prespavala bi 5h u komadu nakon duuuuugo vremena 😠 Moze se ponoviti ovakva noc (bez lajanja psica 😛)
    Jedino sto sad mali gospodin vise ne zeli cicu pa je lijeva puuuuna. Desnu sam mu uspjela uvaliti oko 6 pa je ispraznio, lijevu nikako. Moram to sad ispumpati…
    Ajoooj, jadni Petric opet smrkavi 😔 nadam se da ce uskoro proci! Sanjarka, uzivaj na kavi! 😙
    Ugolina, nadam se da ce i tebi brzo proci ta upala… Ne znam kako uspjevas sve to sa glavoboljom, ja nez tableta nebi mogla da me tako boli glava… 😕
    Evo, vani preeeekrasno vrijeme, rucak imam od jucer pa je danasnji plan sakupljati D vitamina 😆

    [lilypie.com]

  • Avatar CrazyPuppet

    CrazyPuppet

    Broj poruka: 1614

    Prijavi adminu

    Jutro tete ljetnice!
    Masho čestitke za stan! Super je kad se konačno riješiš podstanarstva! Sretno s ugovorima i useljenjem.
    Ugolina ja isto često imam problema sa sinusima, kad me uhvati, duplo vidim. U T isto sam tjednima muku mučila, na kraju me izvukla inhalacija običnom fiziološkom.
    Brojčana, mislim da kod mene ipak nebu kindersurprise, nemam simptoma baš nikakvih, a to bi trebala bit neka prva menga, pa obično i duže traje. Boli me dolje za poludit, kad krene bit će ko da me netko masakrirao…
    Ellie, joj sveki, ja se samo veselim osebujnim anegdotama o dotičnoj 😂 sorry 😂😂😂
    Veš mi nemojte ni spominjat, eno mi u košari već 3-4 dana stoji suho, nikako pospremit u ormare… A već ima dalje hrpetin za pranje 😡
    Jakov mi prolazi kroz regresiju, pa ga čuvaj, mazi, igraj se, hrani (frajer neće više sam jest) i staaaalno mu dokazivat da ga voliš voliš voliš
    Josip je čista uživancija, veseljak mali 😍 noć jedno buđenje, ulazimo nazad u ritam nakon bolesti,hb. Sad hoću bar dva tjedna bez temperatura i pizdarija, molim lijepo… Imam kuću za dovršit 😁
    Danas ne kuham, imamo vježbe taman pred vrijeme ručka, pa ćemo na neku pizzu u grad.
    Kako vaši limači?
    😘😘😘

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima.

    Bubancima malima a i tetama Sanjarki i Ugolini zelim ozdravljenje. Skakacima da padnu sa skoka😂😅

    Masho super za stan. Vjerujem da si presretna i preuzbudenja!🎉🎉🎉👍💪😶
    Ja cu mozda u lidl navecer ako nesto ostane. Jer bi isla u DM iskoristit onu bio akciju….ne treba mi robice za sada. Eventualno veci brojevi.

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Vidim imamo svi istu sektasku igracku!! Paketic maramica 😀😀😀

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Sunshine ja neki dan spremila lidlov 62/68 mislila sam da necemo do ljeta u njihov 74/78 al eto…zato pripremi ti i veći broj lidl uvik triba iskoristit 😂

    Crazy super da vam noci dolaze na staro. Jakov regresija kazes? Do puberteta sva neka takva cuda a onda i pubertet daklem trebaju napunit 20+ da bi se valjda rijesili faza njihovih 😂

    Ejic to je to! Skok sa 6mj popravio ono sto je onaj s 3mj pokvario tako je bilo i nama 😂😂. Ja sad cekam ovi sa 9mj da vidim sto mi se sprema 😅

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Sunshine1

    Vidim imamo svi istu sektasku igracku!! Paketic maramica 😀😀😀

    😂😂😂😂

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Boook, ja sam zivaaa!!! Hvala svima na lijepim zeljama za ozdravljenje,osjecam se puno bolje neusporedivo iako nije to jos to, sutra sam nova… Ali losa vijest, bebica moja,curi joj nos i isto zacepljen sinoc,oko pol 1 sam ju isto nosila da opet zaspe, onda se okrenula na desni bok pa joj se jedna nosnica valjda odstopala i onda je zaspala.. 😥😥😥 valjda sam ju zarazila..nadam se da joj nebude ko meni sto je bilo,bas mi ju zao kad ju tak nes muci..samo da ne zakuri..ao vesela je,cica jede,pije,plazi po podu ono turbooo…
    Pazite gluposti-najavila mi se patronazna!!!! Ono wtf!!! Kao da ju malo vidi,nije dugo..dosla bi tu i gledala kako se dijete krece i to…ja njoj kazem da stoji i hoda uz namjestaj,ova sokirana!! 😂😂😂😂 da kud nam se zuri… Pa nisam ju ja naucila to,sama se digla… Al mislim da se samo salila.. Neka dode,gleda i divi se 💪 al bezveze…vec ju vidim kak se opet poziva da dodem na njihove sastanke za potporu dojenja 🔫

    Ellie,sveki 😲😂😂😂 i jesi joj pripremila sobu??

    Andrea,ja bi bacila psa van kroz prozor na tvom mjestu 😂😂😂

     Crazy,ako nije jedan u nekoj fazi,onda je drugi ? 😂 veselo u svakom slucaju..a bome zasluzili ste koji tjedan bez bolesti

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Jutro kavica ☕️☕️☕️
    Bila je dobra budila se u 23 3 i 7 pa 8 ok je to …. vani je sunce i mogle bi isprobat kolica 😁😁😁
    Ejic ta susjeda strašno 😬😬
    Sanjarka a dobro vidiš nije losa ideja da nista ni ne posadim 😂😂😂
    Elle sretno sa svekrvom sl žena je bas osebujna 😀
    Dal ja jedino imam osjećaj da se sa čišćenjem vrtim u krug pospremam a nije nikad pospremljeno?
    Crazy kod vas nikad dosadno 😀

  • Avatar deeka

    deeka

    Broj poruka: 844

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Samo da javim da i mi skacemo! Sise me bole od natezanja 😕😕😕😕

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Jutro cure

    Sanjarka sirena je bolje jutros,a vidjet cemo ostatak dana kakva ce biti.
    Ugolina patronazna 😁 nek se zena divi naprednom djetetu
    Masho cestitam na stanu i da sto prije budete u svoja cetri zida

    Noc nam.je bila ok kao i obicno😊,nestalo mi struje od 7-11h a ja jos kavu nisam popila,jebem ti masine kad kavu ne mogu popiti. Sve na struju,a nemam ni turske ni ness 😭😭😭😭

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.