Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Bravo Neli i čestitke na zubu!!
    Imali smo jednu trudnicu iz vž…. 7/8.6. su u ovoj temi izgleda rezervirani za carske 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Abies isli ste na fasnik il? Ja sam htjela.i sa necakom i svojim malim al nemam snage😣
    Ilani seki dijagnosticiran rak🙁

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Dan tete..
    Nisam bas popamtila kaj ste pisale..abies,bas sam i ja to pomislila za carske!
    Nova,dobrodosla!
    Ellie,ena i knjige 😍😍😍
    Ejic muku muci kak bu cistila,a luda si 😂😂😂 a muz 🔫🔫🔫 ponasa se ko balavac hihi
    Ruzo 😘😘😘😘😘😘
    Ilani, nikolina i hodanje 😍
    Brojcana,neli ku-ku iza zlice,smijeh😂 a na slici,preslatka 😍😍

    Moja zlica dobila bronhitis 😥 pa covjece.. Znaci od cetvrtka do pon - samo nos curio i neka glupa temp 37.1,37.2 tako tu se vrtila,malo je ima,malo nema..ali s obzirom da je potrajalo,planirala sam i tako do pedice..nos joj s ned na pon toliko bio zastopan da cijelu noc nismo spavale, ono spava minutu,plac,spaga pet min,plac i tako unedogled..da bi ujutro pocela kasljat i iz prsa joj se culo ko nekakvo glupo pistanje..eto, virusno,po krvi ne treba atb,aj barem to, cistit nos aspiratorom,kapat efedrin, inhalirat s tom nekom otopinom za inhalacije kaj mi je dala svakih sest sati.. Ujutro bile na kontroli, veli da se lijepo ocistilo,nastavit inhalacije svakih sest h do cetvrtka i u cet ujutro opet na kontrolu…  Ajde,ocito smo stigli na vrijeme sve da se nije zakompliciralo 💪 danas je vec ful veselija,odspavala noc,dva tri budenja za cicu i u tri prespavala inhalaciju i vracam ju u krevet i probudi se ko da je podne 😲 uspjela sam ju kroz par min uspavat nazad..

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ellie00

    Ellie00

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Ajoj Ugolina. Kak se to zakomplicira. Misica mala..saljemo puse. 
    Imas Ihalator? Drago mi je da je vesela I bolje

    [lilypie.com]

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Bit će to ok Ugolina. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

     Bellaru, strašno…što reći. Nadam se da je otkriveno na vrijeme i da će biti sve ok. Ja sam imala karcinom vrata maternice, srećom na vrijeme je se otkrilo, danas sam potpuno zdrava, iza toga sam rodila sve svoje cure. Nadam se da će i tvoja seka brzo ozdraviti. Oprosti ako pričam bez veze, ne znam detalje. U svakom slučaju želim tebi i seki sve najbolje  😘😘😘
    Ugolina, super što je krenulo na bolje. Dobro ste to sve odradili s pedicom i inhaliranjem. 
     Brojčana, Neli je slatkica. Ja nisam nikako uspjela uslikati zubice Nikolini, uvijek se uozbilji kad je slikam. 😐

    [lilypie.com]

  • Avatar vjeverica8

    vjeverica8

    Broj poruka: 776

    Prijavi adminu

    Evo i mene malo na forumu!
    Moj mali već 3 tjedna zafrkava po noći pa onda po danu odvali bar jedan duži spavanac (čitaj sat i pol). Trenutno spava taj duži. 
    Hranu baš ne volimo osim ako ne dolazi iz sise. I ako mu prstom stružem bananu. Kašice su puj puj 
    Dižemo se na sve četiri i ljuljamo se u tom položaju  samostalno sjedenje neće tako skoro čini mi se..
    Krenuli smo u šetnje kolicima umjesto u ergu i lijepo je to prihvatio. Čak uspije zaspati nakon 20 min šetnje.
    Priča slovo g u kombinaciji sa samoglasnicima pa mogu slobodno reći da guguće 
    Zadnja dva dana mu čujem šljam negdje u grlu. Valjda mu se iz sinusa slijeva. Ne smeta ga jako, tu i tamo kašljucne, nema temperaturu i stavim ga da spava na povišenom. Trebam li još nešto? tu i tamo mu kapnem fiziološke u nos ali prohodan mu je pa ne kapam često.

    Ugolina nek Zlica brzo ozdravi! 
    Sanjarka kako je prošao shopping?
    Ejic mi smo više od kile lakši tako da no worries 
    Frenkl dobrodošla!
    Brojčana jesi razgovarala vec s tm za mogući povratak u rh kasnije? Što kaže?
    Masho baš super za stan! Nek sve dobro prođe pa da uživate u svom gnijezdu! Kad bi bila selidba?
    Bellaru <3 
    Ilani jel to prvorođenac punoljetan ili je još jedan stariji brat? Nikolina je stvarno mali intelektualac 
    toliko od mojeg skromnog pamćenja..
    odoh guglati o regresiji sna 

    [thebump.com]

  • Avatar vjeverica8

    vjeverica8

    Broj poruka: 776

    Prijavi adminu

    ilani

    Bellaru, strašno…što reći. Nadam se da je otkriveno na vrijeme i da će biti sve ok. Ja sam imala karcinom vrata maternice, srećom na vrijeme je se otkrilo, danas sam potpuno zdrava, iza toga sam rodila sve svoje cure. Nadam se da će i tvoja seka brzo ozdraviti. Oprosti ako pričam bez veze, ne znam detalje. U svakom slučaju želim tebi i seki sve najbolje 😘😘😘
    Ugolina, super što je krenulo na bolje. Dobro ste to sve odradili s pedicom i inhaliranjem.
    Brojčana, Neli je slatkica. Ja nisam nikako uspjela uslikati zubice Nikolini, uvijek se uozbilji kad je slikam. 😐


    Ja mogu svom slikati zube samo dok plače 

    [thebump.com]

  • Avatar vjeverica8

    vjeverica8

    Broj poruka: 776

    Prijavi adminu

    btw čestitke svim slavljenicima na minićima ovih dana 

    [thebump.com]

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Ilani ovo je 4 stupanj na zalost…al nema predaje…

    Zene sa vise djece kapa dolje…ja sad trebam spremit necaka i svog malog . Moj mali svekrvi a necak samnom kod seke u posjetu. Evo   sjedim na kaucu i place mi se. 
    Cekam muza da dodje da bar sjedalice stavi il on odveze naseg svekrvi. A moram u banku tj dvije banke…ne znam kako…

    Kad sam bila kod pedice sa svojim malim rekla je pedica da je jako puno bronhilitisa i bronhitisa…valjda ova juzina pogoduje tom

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.