Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MalaKoza

    MalaKoza

    Broj poruka: 589

    Prijavi adminu

    Curica, moja već 4 noći tako. I jutros, sva izmozdena pogledam njoj u usta i vidim da je napokon gornja jedinica probila.
    Sad smo na 3 zuba 😊

    A rekli su mi - ako je strast, proći će. Ako ne prođe - ljubav je.I nije prošlo…

  • Avatar curicax3

    curicax3

    Broj poruka: 534

    Prijavi adminu

    Joj nadam se da uskoro izlazi i nama!Vec doslovno imam uzasne vrtoglavice preko dana,osjecaj da cu se srusit!A jos sutra idemo na jedne krstitke,nadam se da ce me nocas pocastit s bar dva sata u komadu

  • Avatar curicax3

    curicax3

    Broj poruka: 534

    Prijavi adminu

    I cestitam na novom zubicu🤗😘

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Mame! 😘

    Mudrica 39.5 dala joj sirup pa je napokon malo zivnula. Cekam 13h da je odvedem u dr. 
    Dosta ih u razredu bolesno. Neki temp neki povracaju neki kombinacija…uzas. Samo da on bude ok 😥

    Malakoza drago mi je opet čitati te 😘 cestitke na zubicu 😘 kako si ti? Ima li mucnina? Vec druga trudnica na temi ❤

    Abies da da meso i povrće i danas 0 bodova kod mudrice. Samo da je tjestenine i fast food 😥 borba ugl 

    Jambice super za bazene 😎😎 koja je cijena? 

    Brojcana  opet losa noc 😥😥 valjda ce se regulirat kad izbije druga dvojka 😥😥. Sta tm manje zna to bolje 😂😂
    Kad krene pizdekat u kolicima prvo pokusaj animiranja s igrackama ako ne upali on u jednu ruku kolica s drugom

    Miska bolje u 3 nego u ponoc vec 🔫🔫 sta si vrijedna rano ujutro 😂😎 i bravo za ne bureku 😆

    Curice uuuh pa gdje je zapeo zubic? 😥😥 valjda ce brzo van

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Ugolina gdje si??? 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar ejic

    ejic

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Hello! Djete mi spava 2.spavanac a ja to iskoristavam za brzo kravljenje 😀
    Sanjarka, jucer navecer mu pocela malo rasti temp ali iako nije jos bilo za skidanje, stavila sam mu cepic da nebi nocu narasla a ja ne primjetila. Tako sad nije imao nocu, parputa sam provjeravala kad me probudio jer se opet nije mogao okrenuti s leda na trbuh 😁 Sad ujutro je isto pocela malo rasti ali nije prelazila ni 37 pa nisam stavljala cepic.
    Joooj, mudricu bas ulovilo… 😔 Ali ne moze se tu nista, to je takvo vrijeme, malo toplo pa svi izademo na sunce ko gusteri onda malo hladnog vjetra i evo bolesti 😥 Zelim brzi oporavak! 😙😙
    A tjestenina, to je i moja hrana No.1 😉 Prije bi pojela pun tanjur bolognese ili carbonare nego meso s ristilja 😆
    Jambice, ne cijepivo za pneumokoke, to je dobio jucer vec 2.dozu i to pokriva zdravstveno. To je za meningokoke i isto pise u informacijama da se simptomi jako kasno primjecuju i zbog toga postoji velika opasnost od upale ovojnice mozga i otrovanja krvi… A bebe i mala djeca su navodno najrizicnija skupina i prenosi se pusicama, direknim kasljanjem zarazenog u necjepljenog, “kradenjem” dude u vrticu… Uzivajte na plivanju! 😙
    Brojcana, da bas raste 😍😍 Nekako mi se sve cini da je velicinu 68 skoro pa preskocio 😮😮 C&A bodici su mu vec knap a jos nije sve ni imao obucene, a pred mjesec dana sam ih tek kupila 😮😮
    Miska se ljuti jer ju je beba probudila 1x na noc 😂😂😂😂 Hoces da se malo zamjenimo? Ja sam danas ustajala nekih 7-8x od ponoci do 7h, a jucer kad sam ga hranila oko 3 mi ispala boca iz ruke jer sam zaspala sjedeci 😂😂 Zamjenom na nekih tjedan dana bi se ja super naspavala, a ti bi cjenila svoju dobru bebu i budenje 1x nocu 😛😛
    A pecivo… Kad sam gladna u trgovini pokusavam izbjeci dio s pecivima 😥😥 I uvijek sam sva ponosna na sebe kad prodem kasu a ne nosim öecivo sobom 😆
    MalaKoza, cestitam na zubicu!! I na maloj Bubici!!! 😍😍😍❤❤ Neka bude skolska!! 😙😙
    Curice, nadam se da ce vam zubic uskoro izaci pa da obje malo odspavate! 😙😙
    Toliko od mene. Odoh bar usisati kucu kad spava 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar deeka

    deeka

    Broj poruka: 844

    Prijavi adminu

    Ejj!
    Spava drugi spavanac vec uru vrimena. Za to vrime sam uspila skuvat rucak, stavit susit robu na unutarnje susilo jer vani kisa pada I stavila prat jednu masinu. Popodne cu peglat, ja se nadam.
    S mm tiha misa bila, al jutros se popravilo stanje. 

    Sanjarka di kupis tikvice? I ja bi ih uskoro tila dat, s obzirom da kad im je sezona ih spremam na 100 nacina. Koliko namirnica misecno ste uvodili? Aurora je spremna zaminit jedan obrok. Da to napravim lad.probamo malo vise stvari ili? Dosad smo jeli rizine, jabuku, krusku, bananu, marelicu, sljivu. Planiram pocet s povrcem pa pitam?
    Curice joj nama izasa prije 2 tjedna prvi. I ja cekam drugi, a nikako ga docekat.

    Poceli radit spisak za krsyenje, vec mi se muka od toga. Mislim da ce bit 26.03.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Pozdrav ljudi evo ment malo da kukam na temi hahha mi smo na putu natrag od firme stavit cu sliku da vidite kako ona već tipka Haha … već su je proglasili programerskom 😁😁
    Znaci trebam 45min s prevozom do mm autom i bilo jos i dalje stignemo mi sve super al sad Nazad totalno sam pobrkala vlakove pa 3 puta izlazila jos vruće jer vani je toplo a svi jos griju 😩😩😩 tako da evo već sat vremena lutamo 😂 Nikad dosadno Aj barem je sad zaspala  di sad je vrištala jer je vruće . Sad jos čekat tramvaj moram Poslat inače nemogu vise tipkat neće da pošalje 

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Abies super za noc i moja je bila dobra 
    Brojčana moja kad počne plakat u kolicima dam igračku koju jos nije vidjela iz ruksaka hahah ili zvukovi na mobitelu ne mogu ni ja vise nosit dosta je Haha a ti stvarno nećeš ni moći 😕
    Ejic ma Marcel dobrica mala 😊 E jel vam sta reko za ortopeda ili on sve pogleda joj ja samo znam zabte preglede iz knjižice 
    Sanjarka bas bez veze za mudricu mrzim te prehlade samo idu u krug onda 
    Mala koza da Cool nam je sad forum 😁
    Da kolica nisu nova nego drugi kotači nisu bili skupi a idu nam na postojeće djelove i treba kad idemo negdje u prirodu neću moć vozit kišobran kolica ili ona retro koja su zaista samo lijepa nista drugo 😬😬😬al valjda cu uspjet to sve prodat 

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Ena nam je bas narasla 😍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.