Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Jutro komadi! 😘
    Sta se radi? Gdje je sunce? Posaljite svi jer kod nas sivilo i tuzno.
    Gigic spava vec prvi spavanac jer je jutros u 6.30h odlučio da je dosta spavanja ma mamicu mu njegovu…
    Spavali dobro, u ponoc ipo je jeo tako da Miska vama je super 👍
    Danas smo kod mojih na rucku, popodne bi mogli izac iz kuce jer mi je lagano i dosadila zadnje dane bas me neko tupilo uhvatilo triba mi akcije 
    Mudrica je dobro nije od petka imala temp. 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Abies papiri za razvod kazes? Za muza 🔫🔫🔫

    Ugolina ni zlica nema prirast na tezini? 

    Tpol 😲😲 kako danas oko? A sta se tice zaljubljivanja u 6 , kavu mogu pit i kad su klinci budni ovo drugo ne mogu 😂😂😂

    Ellie vi ste jucer bas imali lipi ispunjeni dan. Bravo za veliku curu Enu 😘

    Mare u tebe uvik neke aktivnosti neka neka dobro je to ☺ bravo za sirenu spavalicu

    Curice sreca pa si otisla u ped. Kakav joj bio taj iscjedak izlazio iz uha ili unutra bio? Nek si se ti malo opustila na proslavi svima nam to triba ponekad 😎

    Masho ma hajde po peleni klepnit kao i da nisi ne grizi se 😉 jel bar odspavao cilu noc kad je tako kasno zaspa?

    Ilani uh alergije 😕😕😕😕 jel su i decki alergicari? 

    Miska zeli bit Tito kad odraste 😂😂😂 a kratku majicu preko duge navući pa nek nosi sad 😁

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar deeka

    deeka

    Broj poruka: 844

    Prijavi adminu

    Jutro tete.
    Aurora spavala od 20:15 do 8:00 uz dva budenja. Nije lose. Sad spava prvi spavanac vec 45min, a kasnije cemo do mojih na rucak. 
    Planirala sutra pocet s uvodenjem povrca, al mislim da cu joj dat jos sljivu da proba pa cemo onda. Moramo ovaj tjedan ic dogovorit restoran za krstenje, 26.3., radit cemo s nasima i najblizi rod s kojima smo super i opet se skupi puno ljudi. Mozda do tad bude vec imala uvedena skoro dva obroka pa bar nece cicat cili dan hehe.
    Maloj zlici brz oporavak!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Velikoj curi Katji sretan 8. minic 🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar ejic

    ejic

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Hello! Evo i mene na duznosti 😊
    Djeca mi spavaju 1.spavanac, najstariji u dnevnoj na kaucu, srednji u dnevnoj na podu a najmladi u kreveticu u sobi 😊 Ja iskoristila mir i tisinu da (konacno) doruckujem, u podne 😬
    Noc nam nije bila pohvalna… Zaspao oko 20:30, oko 22 budenje za ostatak boce i spavao mirno do iza ponoci. Onda smo mi dosli u krevet i budenja svakih sat vremena do 5 😤 Danas ga selimo u njegovu sobu. Ocito mu smetamo kad se uvijek probudi kad legnemo i do jutra bude 100 budenja, a od 20 do kad legnemo mozda 1-2…
    Jucer bio prekrasan dan pa smo uzivali vani. Mm malo pospremao kaos oko kuce a mi se suncali ko gusteri 😆 Danas prijepodne isto bilo super vrijeme, ali nismo uspjeli uzivati u suncu jer smo ja i bebo spavali do 10 😆 (trebalo mi to nakon ove noci). Sad i nije bas ono super vrijeme za setnju, ali mislim da cemo ipak malo izaci, bar u dvoriste.
    Evo, doruckovala, a djeca se probudila. Kasnije komentiram zaostatke. 😙😙

    [lilypie.com]

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Evi da sw i Jan javim vikendom se vidi zatišje ali mislim da je problem jer su muževi doma panično bas da ne ispadne da smo cijeli dan na mobitelu hahhaha 
    Ugolina bravo za zlicu super da ide na bolje 👍🏻👍🏻
    Ejic da juce je i ovde bilo prelijepo neka ste iskoristili 
    Curica ozdravite brzo ❤️❤️❤️
    Ilani znaci i tvoja Nikolina se nacicava ja se nekad čudim traži svaka dva sata tj svaki put kad joj ponudim oce , Malo me živcira to
    Dekka Opa autora je postala super spavalica 
    Mi smo bili vani spavala sat i pol u kolicima mislim si sta ne spavaš u kući ??? Noc je bila ok al isto to uspavljivanje me živcira nekad ono bez dugih procedura a nekad navlačenje po 20,30minuta
    Oko mi je bolje izgleda od kapi kapat cu jos danas .. Idemo sad popodne mami od šogorice s njima smo bas dobri

  • Avatar curicax3

    curicax3

    Broj poruka: 534

    Prijavi adminu

    Hvala teta Sanjarka i Brojcana😘😘
    A minic nam prolazi u poprilicnoj nervozi i krestanju cijeli dan.Ne znam jel je boli il sta😐nece bas ni jest nista osim cice
    A taj isjedak je Sanjarka bio samo ujutro nakon spavanja skoren u uhu,bijelo zuti i smrdio uzasno.
    Nek nam je Mudrica bolje🤗

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Sretan minic Katji 🎂🎈🎀

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Sretan minic Katji 🎂🎈🎀

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    deeka

    Jutro tete.
    Aurora spavala od 20:15 do 8:00 uz dva budenja. Nije lose. Sad spava prvi spavanac vec 45min, a kasnije cemo do mojih na rucak.
    Planirala sutra pocet s uvodenjem povrca, al mislim da cu joj dat jos sljivu da proba pa cemo onda. Moramo ovaj tjedan ic dogovorit restoran za krstenje, 26.3., radit cemo s nasima i najblizi rod s kojima smo super i opet se skupi puno ljudi. Mozda do tad bude vec imala uvedena skoro dva obroka pa bar nece cicat cili dan hehe.
    Maloj zlici brz oporavak!


    Lipo je nevista unormalila noc, tako i treba 👍.  Sretno s organizacijom krstenja. Koliko ce vas bit? Mi sve srezali, bili samo roditelji, braca i sestra i kuma naravno. Nas 15.

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.