Ljetovanje s bebom - preporuke lokacija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Curke samo da vam se javim…ja u Dramlju…plaža super kao i smještaj a još je i smješno jeftin…curka je večeras odradila prvo kupanje i sviđa joj se :) smijala se valovima kad su ju zapljuskivali…bile smo zavaljene u pličaku i lovila je kamenčiće u moru :) sve u svemu čini se da ćemo uživat do nedjelje :)

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    MAMA PRVI PUT


    Bljubica


    MAMA PRVI PUT


    Jel ima ko iskustvo sa murterom i plazom slanica?
    bila ja,ali ne s bebom, nego busom punim osnovnoškolske dice 
    plaža je odlična pješčana, dosta plićaka, malo hlada ima i ima tobogane za dicu, al je onda kad smo mi bili (6.mj) bila dosta velika gužva.
    A rezervirali smo apartman na murteru jer je dosta toga vec i popunjeno pa nemamo izbora a i ako bude guzvetina imamo auto pa lako nademo neku skrivenu uvalu za kupanac ma bitno da bilo di odemo samo da se maknem od doma i zg 

    ma nego šta! 
    cloudy, uživajte!!



    [tickerfactory.com]

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    cloudy


    Curke samo da vam se javim…ja u Dramlju…plaža super kao i smještaj a još je i smješno jeftin…curka je večeras odradila prvo kupanje i sviđa joj se :) smijala se valovima kad su ju zapljuskivali…bile smo zavaljene u pličaku i lovila je kamenčiće u moru :) sve u svemu čini se da ćemo uživat do nedjelje :)
  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    Cloudy bas mi drago zbog vas saamo gustajte i uzivajte

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    jeeeej!!!supač,baš mi je drago!!!uživajte

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    jeeeej!!!supač,baš mi je drago!!!uživajte

  • Muzika

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja sam prošlo ljeto provela sa svojom bebom na Murteru. Bilo je zaista prekrasno.Za pomoć oko smještaja obratila sam se agenciji koja mi je ponudila izvrstan apartman koji je po svemu odgovarao za moju obitelj i bebicu. Cijena je bila jako dobra. Murter je idealno mjesto za uživanje u šetnji uz more, čistom zraku i moru , nije prenapućeno gostima i ima dosta sadržaja za uživanje.  Agencija je zaista profesionalan i ljubaznost je na visokom nivou. Imaju jako dobre i povoljne last minute ponude i first minute ponude. Samo zatražite ono što želite i oni vam to i osiguraju. Ukoliko je bebi potrebno bilo što(krevetić…) sve su nam ustupili. Ja sam im se za ovo ljeto već obratila i osigurala si smještaj po jakooo dobroj first minute ponudi.

    Ostaviti ću vam kontakt pa pogledajte što nude ali iskustvo je jako pozitivno.  www.srcedalmacije.com  098331421

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Mi ove godine idemo na Čiovo..cijena prihvatljiva, plaža milion..nisam nikad tamo bila, baš se veselim..
    Planira li netko kupiti fred's swimtrainer obruč za plivanje?
    Meni se to čini super stvar

    [lilypie.com]

  • Vera1984

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Nije da se hvalim, al se hvalim…… Mi imamo kucu na Hvaru, mjesto Sucuraj. Jest treba trajektom prec iz priobalja, al je trajekt u mjestu, više auta nije nuzno. Imamo i sluzbene i neslužbene plaže duz cijele obale. Imam u mjestu ambulanta s lijecnicom i 2 med sestre. 3 trgovine, slasticarna, restorani, kafići trafika….. Nije pubo skupo, al je ipak otok pa su cijene malo vise, iako ne kao u hvaru ili starigradu. 5 km od mjesta je kamp odlican u uvali tko voli tako. Masu je privatnog smjestaja dosta i pansioni. Ima nogometno igralište na granici mjesta, igraliste za klince u središtu mjesta u parku uz školu. Meni idealno ta obitelj s malom djecom. 

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Joj pa super…to za doktora naročito…ne jednom sam čula da se roditelji nakon 2 dana vraćaju doma jer je bebica bolesna :/
    P.s. kaj bi od kućne ljekarne valjalo ponijeti na more?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.