Ljetovanje s bebom - preporuke lokacija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Ima tko iskzstva sa plažama okolica Šibenik? Inace imamo vikendicu u Vodicama, lijepa plaža samo je guzva uvjek, prošle god smo stali u zaton kod Zadra prekrasna pješčana plitak plaža :) mislim da cemo i ove god kad idemo pravac Vodice stat po putu hehe

    zebrica

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Zebrica


    Ima tko iskzstva sa plažama okolica Šibenik? Inace imamo vikendicu u Vodicama, lijepa plaža samo je guzva uvjek, prošle god smo stali u zaton kod Zadra prekrasna pješčana plitak plaža :) mislim da cemo i ove god kad idemo pravac Vodice stat po putu hehe

    Meni je lijepo u Brodarici, a nije daleko od Šibenika. Doduše, kamena je plaža, ali onak fino-moze se naci i hlada i sve. Ako se ode malo ranije ujutro-a vjerojatno hoćeš s malim djetetom-moze se naci bas dobro mjesto i mir.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Mislim da smo tamo bili kad sam ja bila mala samo mi je u mutnom sjecanju. Jeste bili u solarisu kako je tamo, jel za klince? Nesto kazu da su sad to tamo uredili

    zebrica

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Zebrica


    Mislim da smo tamo bili kad sam ja bila mala samo mi je u mutnom sjecanju. Jeste bili u solarisu kako je tamo, jel za klince? Nesto kazu da su sad to tamo uredili

    Jesam… Ne znam, meni je tamo prevelika gužva. Ne moze se reci-lijepo je, ali ja nisam neki pobornik bas jako velikih gužvi, a kako je to dosta moderno odrediste, dosta je puno… Također se mozes povuci u hlad pod suncobrane (koji se Btw iznajmljuju i dosta plaćaju ako se dobro sjećam) ili na zelenu površinu u blizini plaze…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    Da, i mene zanima, gdje na more s bebom?! Idealno bi bilo da plaža ima borovu šumu radi hladovine i da nije prekrcata, što je mislim neizvedivo tijekom sezone, ali ako netko zna za tako nešto molim preporuke. Osobno preferiram otoke, ali mislim da ove godine idemo negdje blize, tj.s manje putovanja do samog odredista.

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Mi smo zadnjih godina ljetovali u vodicama,ali mislim da ove godine necemo..ponekad je takva guzva da nemas di stavit ni rucnik,a sad s bebom nam treba hrpa stvari..hotel si bas nemozemo priustiti i stvarno ne znamo kamo cemo..da ne bude skupo,da plaza bude  blizu,bez prevelike guzve…

  • Avatar Leda2

    Leda2

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Curke ja sam bila na Rabu u Loparu, pješčana plaža, 20  od plaže hladovina a što je najbitnije dobrih 20 m od kopna je plićak! idealno za djecu!

    =http://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Boška2

    Boška2

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Da,plaža u Loparu i idealna za djecu. I ima cak i sumica sa hladom uz samu plazu,voda pretopla posto je daleko plitko,sve idealno za djecicu! Samo problem trajekt,guzva. I poprilicno skupo . Ja sam tamo zivjela 5 ljeta(radila sezonski) pa eto znam!

    <3<3<3 Karl <3<3<3

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Mi smo se na kraju odlučili za Crikvenicu. NIje daleko, nije preskupo, ima hlada i lijepoh plaža, sve je na dohvat ruke. Tamo je i ljeilište za asmatičare pa je se vodimo onom da je tamo zrak dobar za bebača.

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    medsr


    Mi smo zadnjih godina ljetovali u vodicama,ali mislim da ove godine necemo..ponekad je takva guzva da nemas di stavit ni rucnik,a sad s bebom nam treba hrpa stvari..hotel si bas nemozemo priustiti i stvarno ne znamo kamo cemo..da ne bude skupo,da plaza bude  blizu,bez prevelike guzve…

    Haha poznato, a da rucnik stavis pod hlad nemoguce, 

    Mi kako u Vodicama imamo kucu tamo idemo ali mjenjat cemo malo plaze u okolici bližoj

    zebrica

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.