Ljetovanje s bebom - preporuke lokacija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar new.mommy

    new.mommy

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Evo jedna tema, sigurno zanimljiva svima s manjim i većim bebanima. Gdje ste dosada ljetovali i koje lokacije preporučate za ljetovanje sa sedmomjesečnom bebom? Hoteli, ali i apartmani dolaze u obzir, lokacije sa dobrim plažama i hladovinom, dužim plićakom itd… 

    Mi smo prošlo ljeto bili u Makarskoj, gužva je kao i svugdje, ali ima puno sadržaja za djecu.

  • Avatar dadls

    dadls

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Mi polako razmišljamo o tome…

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ja sam isto u potrazi adekvatnog mjesta i apartmana za nas troje :-).
    Ali skupo je sve ko vrag! :-(

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar zrinska

    zrinska

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Mi bili prvi put sa 6mj. bebom u app. Isli smo pod kraj sezone,kraj 8mj.na Krk. Odlično je bilo. No isto zbog visokih cijena od onda (bilo pred 5 god) ljetujemo po last minute ponudama. Ove god je druga bebica 8 mj…isto ćemo pričekati last min. Nije nam ni bitna toliko destinacija, štoviše izbjegavamo razvikna i prenatrpana mjesta. Bitno nam je da je familija na okupu i da uživamo zajedno.

  • Avatar new.mommy

    new.mommy

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Mislim da ćemo mi u Biograd :)

  • anita4

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi planiramo u pakostane.pitoma plaza.nema prevelike guzve.sve pet

  • Avatar chocolate

    chocolate

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    Solaris u Šibeniku, predivno mjesto i za roditelje  i za djecu…

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Ja zivim blizu mora ali ovo ljeto ce me definitivno zaobic termin u 7 mj tako da ovo ljeto nema kupanja ali plaze su nam super i svima bi preporucila Rabac.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Nakon duge potrage, napokon smo nasli apartman. Ljetovat cemo u Sabunikama: :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Mi inače idemo u Bašku na Krku, imaju super veliku plažu, čisto more i toplo, a u 9. mjesecu je odlično jer je mirno, a opet ne i osamljeno :D

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.