Marulja + vrkuta za lakše začeće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dusan

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zelimo dobiti bebu pokusavamo vec 7 meseci i ne ide poceli smo sad sa macinu travu da li ce pomoci

  • Dusan

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Dusan Andjelkovic

    Zelimo dobiti bebu pokusavamo vec 7 meseci i ne ide poceli smo sad sa macinu travu da li ce pomoci


  • 00mery

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dobar dan svima nova sam tu neznam tko mi moze pomoci oko prolaktina?pokusavam ostati trudna i saznam da mi je povisen prolaktin i sada tablete moram piti i nakon 15 dana ponovit vadenje krvi…dali je netko imao slicnih iskustava i dali se trebam bojati

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Moj muž i ja se trudimo na jednom velikom plusiću nekoliko mjeseci! Od sutra počinjem s vrkutom i maruljom! Što savjetujete? Kombinirati ili zasebno piti?
    Hvala unaprijed na svakom savjetu i komentaru!

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Malicka

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke, muz i ja vec par mjeseci radimo na bebici. Bolujem od hipotireoze vec 15 godina i pijem eutirox svako jutro. Posto mi stitnjaca brka hormone i uz to imam i policisticne jajnike bilo mi je tesko  skuzit kad mi je ovulacija posto simptoma nemam. I kupila sam lh trakice piskila svaki dan i 13.05. Su bile dvije crtice 😁😁 bacili smo se na posao odmah nakon zavrsetka prosle menge tako da smo pogodili sve plodne dane i prije i poslije ovulacije. Cula sam za marulju i pila sam ju cijelo vrijeme do ovulacije (2-3 salice dnevno) onda sam prestala. Menga kasni 4 dana. Inace ne kasni uopce. Test negativan. Ginicka na go do kraja tjedna. Simptomi su poneka slabina, bol u jajnicima povremena i vise je bilo na dan kada sam trebala dobiti i dan poslije. Mene zanima ima li ko kakvih iskustva sa time? Neznam da li mi je marulja pobrkala mengu ili se jos samo nista nije pojavilo?  🤔🤔🤔

  • Avatar Tena92

    Tena92

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Bok svima. Kupila sam marulju i vrkutu pa me zanima da li sam u pravu: marulja se pije nakon M do ovulacije a vrkuta može cijeli ciklus? Ili??

  • Avatar Tena92

    Tena92

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Koliko dugo se pije: Preporučuje se njegova primjena u prva dva tjedna menstruacijskog ciklusa, znači od početka menstruacije do ovulacije, te se nakon toga radi pauza. Ako ne dođe do trudnoće, ponovno se počinje piti. Potpuna pauza se radi se nakon tri mjeseca, i to u duljini jednog menstruacijskog ciklusa i onda se ponovno može početi uzimati.

    Kombinacija: Preporučuje se kombinirati je s vrkutom u prva dva tjedna menstruacijskog ciklusa, no dok se ona nastavlja piti i u drugome dijelu ciklusa, marulja nije preporučljiva jer može izazvati pobačaj.

    Mislim da je ovdje sve lijepo objašnjeno

  • Selma123

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Evo drage moje,u braku sam vec godinu dana,i samo prvi mjesec sam se cuvala da ne zatrudnim..poslije toga prestala sam sa cuvanjem,evo proslo je skoro godina nemogu da zatrudnim…isla sam ginekologu i propisala mi je Femibion 1 da pijem…evo popila sam vec drugu kutiju i nistaa….da li je neka od vas to pila,i koliko dugo se treba piti???

  • leptiric00

    Broj poruka: 178

    Prijavi adminu

    Bokic imam pitanje,znaci ovako mestruacija mi kasni,obicno nikad ali nikad ne kasni jer ju imam od 28 do 30 dana ,lh trakica mi je bila 14. Dan ovulacije ,radimo na bebi,aliiiiii i pijem caj od vrkute jedno mjesec dana i vise,dali je moguce da mi se ciklus m poremetio od vrkute?!?!????

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    leptiric00

    Bokic imam pitanje,znaci ovako mestruacija mi kasni,obicno nikad ali nikad ne kasni jer ju imam od 28 do 30 dana ,lh trakica mi je bila 14. Dan ovulacije ,radimo na bebi,aliiiiii i pijem caj od vrkute jedno mjesec dana i vise,dali je moguce da mi se ciklus m poremetio od vrkute?!?!????


    A da nisi mozda trudna? 😊🤞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.