Marulja + vrkuta za lakše začeće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • leptiric00

    Broj poruka: 178

    Prijavi adminu

    Zvjezdica tnx 🥰

  • Avatar Katarina1990

    Katarina1990

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Hvala leptiric na odgovoru 😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar sneguljica1

    sneguljica1

    Broj poruka: 675

    Prijavi adminu

    Da li mogu sve koje su pisale na ovoj temi sada da napisu kako su prosle sa cajevima..Da li je nekoj pomoglo..Ja sam pocela sa Macinom travom,Virkom,Hajducicom,uz to i Zdravac,a i napravila sam neku smjesu sa medom,mnogo dobra stvar..i za mene i za dragog..vec godinu dana pokusavamo ali nista..mada imamo 2 djece,mladja ce za mj dana 5 god..vrijeme je za 👶👶👶

  • Avatar mareelica

    mareelica

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Danas mi je prvi dan M, i planiram početi piti vrkutu. Djevojke koje ste pile, da li vam je pomoglo?
    Da li je ok da počnem piti od prvog dana M, ili da pričekam da završi?
    Može li mi se ciklus zbog toga poremetiti? Ciklus mi je inače redovit, svakih 30 d.

  • Malenaaaa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav dame…. Dali je nekoj od vas caj od vrkute pomogao kod zadebljanja endometrijuma?  

  • Deleted user

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Zdravo curke. Ja sam pila vrkutu prij jer su mi ciklusi bili neredovni, nije kasnila M puno ali nekad i 5/6 zna zezati. I sve je se unormarilo tacno na 28 dan pocela dobivat nekqd zakasni 1 do 2 dana i to ako se nahladim ili slicno. Eh prestala sqm je piti prije par mjeseci i udala sam se u martu i od tad su mi opet ciklusi neredovni prvo je kasnila 10 dana pa onda 7, mislila sqm da je to i zbog tog sto nisam prije bila spolno aktivna pa mislim da malo i to utice.
    Eh ja cu je taman pocei ponovo piti od iduceg mjeseca pa cemo vidjeti hocu li docekati plusic 🤞🏻
    A sto se tice cura koje pitaju kako se pije, ja sam pila svaki dan i dok sam imala menstruaciju i kad nisam, pila sam n3ki mjesec i pol do 2 pa odmaram oko mjesec dana, pomaze kad dode teta crvena manje bolove imate.
    Sretno svima nadam e da ceno sve uskoro dočekat plusice ❤

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    svenhanavid

    Pozdrav!
    Davno sam čitala o raznim čajevima.
    Od svih je prijateljici i meni trudnoću donijela marulja. Nikakva vrkuta. To je…ništa u vezi trudnoće (bar u našem slučaju).
    Prijateljica i ja smo pokušavale ostati trudne…nikako nije uspjevalo. Čak su rekli i gospina trava…nabrale mi i gospinu travu…ništa. Pronašla ja za marulju…kupila u bio bio.
    Je odvratna,al čovjek popije sve da dođe do rezultata željenog. Čak smo u isto vrijeme imale cikluse. Od prilike iste dane smo ostale trudne. Al ima puno i u glavi…kad glavu smiriš bez svakodnevnog ražmišljanja o trudnoći…onda dođe i beba. 6 mj.smo pokušavali…ništa. Čak sam mislila da nešto nije dobro. Al jednostavno sam smirila glavu+marulja=dečko star već 3 i pol godi

    Kako si ju pila? tijekom ovulacije ili cijelo vrijeme? Da li se može zasladiti, čula sam da ima odvratan okus.

    Lucija 16.12.2021.💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Barcelona

    Barcelona

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Samo da javim svoje iskustvo s vrkutom i stolisnikom, možda nekom pomogne. Pila sam kapi vrkute i čaj stolisnika iz dm-a tri mjeseca u periodu od početka menstruacije pa do ovulacije (nakon ovulacije više nisam, jer sam pročitala da nije dobro piti ako se zatrudni), te sam stavljala vaginalete s kantarionovim uljem u periodu nakon menge do ovulacije. Nakon drugog mjeseca uzimanja mi se menga skratila s 6 na 3 dana, a nakon trećeg mjeseca uzimanja više nije došla  Prije toga smo pokušavali dvije godine. P.s. još sam radila neke vježbe za bolju cirkulaciju krvi u zdjelici. Sretno svima!

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Barcelona

    Samo da javim svoje iskustvo s vrkutom i stolisnikom, možda nekom pomogne. Pila sam kapi vrkute i čaj stolisnika iz dm-a tri mjeseca u periodu od početka menstruacije pa do ovulacije (nakon ovulacije više nisam, jer sam pročitala da nije dobro piti ako se zatrudni), te sam stavljala vaginalete s kantarionovim uljem u periodu nakon menge do ovulacije. Nakon drugog mjeseca uzimanja mi se menga skratila s 6 na 3 dana, a nakon trećeg mjeseca uzimanja više nije došlaPrije toga smo pokušavali dvije godine. P.s. još sam radila neke vježbe za bolju cirkulaciju krvi u zdjelici. Sretno svima!


    To su super vijesti? 😃😃😃 I cestitke na bebi! 🤰☺️🥳

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Avatar Barcelona

    Barcelona

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Kamilica ♥️


    To su super vijesti? 😃😃😃 I cestitke na bebi! 🤰☺️🥳


    Jesu super vijesti! 🥳😁 evo, beba se proizvodi, sve je friško, nadam se da ce se dalje sve odvijati kako treba. Nakon dvije godine pokusavanja plusic je bio velika sreca, a baš se desilo nakon uzimanja gore navedenog ‘koktela’ 😂 tako da, cheers! 🍵 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.