Mogucnost trudnoce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    ANTONIJA, NAPRAVI TEEEEEEEST!!!!  Stvarno te ništa ne košta!  Ovo ti je već 3. dan da kasni??? Meni se na 5.ili 6. dan pokazao test pozitivan!!! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Antonija13

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    3. Dan tako je, sutra cu kupiti test. Imam grozan osjecaj u donjem dijelu trbuha, bole me leda isto u donjem dijelu. Cesto mokrim i mislim da bi to moglo biti to.

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Neki kažu da su to simptomi… ja npr nisam mogla primjetiti jer mokrim inače često, pa mi nije bilo ništa čudno.
    Ajd' po testtttt!!!!! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Sad sam znatizeljna..jesi ili nisi??

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • poplašena

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Mame pomozite
    Zadnja menstruacija mi je bila 17.03. Odnos bez zastite sam imala 25. i 26. 03. al nije svrsio u meni. Prije 3-4 dana krenule su mi mucnine, gađenje na hranu, slatkast okus u ustima a o njuhu da ne govorimo. Sad sve to lijepo zvuci da zelim trudnocu al zbog svojih zdravstvenih problema to mi nije u planu. Vec desetak dana sam kao luda. Hvataju me panike, ludim. Svi u kuci su mi imali probavnu virozu s mucninom i gadenjem na spizu pa se nadam da je i mene to uhvatilo. Danas sam trebala dobiti menstruaciju i maloprije mi je krenulo krvarenje. Prvo cudno roskasto pa sam se prepala da je implatacijsko a kasnije i crveno al ne preobilno al nikad mi ni nije prvi dan. Mucnine su se smanjile al super njuh i dalje ostao. Sta mislite mogu li biti mirna da nisam trudna ili jos uvijek postoji rizik. 
    Puno vam hvala 

  • poplašena

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Zaboravila napisati da imam i bolove u stomaku. Oprostite sto sam se ovoliko raspisala al u velikom sam strahu. 

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ja i moj muz se…druzimo…bez zastite vec osam godina, samo ga izvadi i nikad nista.. Ostala trudna kad je svrsio u mene..
    Mozda si i ti virozu pobrala..
    Ili napravi test za rano otkrivanje..
    Meni test clear blue pokazao plus odma na dan kad sam trebala m dobit

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • poplašena

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Puno ti hvala
    Danas dosta krvarim. Mislis da bi bilo dobro napraviti test ili je ipak menstruacija? Imala sam bas sve simptome kao i kad sam bila trudna pa sam se prepala. Mozda ova viroza ima simptome trudnoce 😀. Svima se gadila spiza i povracalo al mene zabrinuo taj moj super njuh kako ga ja zovem. Smetaju mi mirisi i slatki okus u ustima. 

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    poplašena

    Puno ti hvala
    Danas dosta krvarim. Mislis da bi bilo dobro napraviti test ili je ipak menstruacija? Imala sam bas sve simptome kao i kad sam bila trudna pa sam se prepala. Mozda ova viroza ima simptome trudnoce 😀. Svima se gadila spiza i povracalo al mene zabrinuo taj moj super njuh kako ga ja zovem. Smetaju mi mirisi i slatki okus u ustima.


    Aahaha,mislim da je menga..vis kak je psiha zajebana 😂 ali recimo kad sam ostala trudna imala sam sve moguce simptome menge i mislila da bu mi to najgadnija m do tad hahaha,i eto nije dosla… Samo dan prije roza kapljica,valjda implant. Jos sam se plakala ko budala da sam dobila m a tak sam htjela bit trudna

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • poplašena

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hvala ti puno
    Gadna je ta psiha 😀

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.