Mogucnost trudnoce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Antonija13

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    ja sam potpuno zaboravila javiti vam se jer sam previse uzbuđena a pomalo i uplašena. Imam plusić  😁😁😁➕

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    X

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Cestitke od 💕🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    čestitam na plusiću, nadam se da ću i ja uskoro ugledati svoj, ja i mm radimo na bebi, menga bi trebala stići u subotu a ja se iskreno nadam da neće, sve se mislim da li da radim test ili da pričekam još tih 5 dana jer ako zakasni i jedan dan to mi  je siguran znak za bebicu, jer mi M nikad ne kasni. puse svima!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    još sam zaboravila napisati da me donji dio leđa užasno boli, a stomak me steže poput lažnih trudova što sam imala u prvoj trudnoći. a kad stisnem cike curka mi nešto i ostavlja žuti trag, eh sad da li je to od trudnoće ili je ostalo nešto od dojenja prve bebe koju sam prestala dojiti prije 4 mj…ne znam…vidit ćemo!! držite mi fige!!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Antonija13

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Vi koje ste bile trudne, koliko su vam dugo grudi bile napete i bolne na dodir? Kad ce to prestat?

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Antonija

    Vi koje ste bile trudne, koliko su vam dugo grudi bile napete i bolne na dodir? Kad ce to prestat?


    Mjesecima 😂😂😂😂😂 nece ti bas prestat al s vremenom ce se smanjiti (ili ces se naviknut)..a onda kad rodis,onda ces tek vidit aaahahaha

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Antonija

    ja sam potpuno zaboravila javiti vam se jer sam previse uzbuđena a pomalo i uplašena. Imam plusić 😁😁😁➕


    ČESTITAAAAAAAAAAAAAAM!!!!!!!!!!!! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Slažem se s Ugolinom. Vjerojatno se sve naviknemo na bol u grudima. Prvo vrijeme te užasno bole jer ti je sve novo i nisi navikla. Neki dan dragome govorim kako me čudi da me ne bole više i na kraju me slučajno dirnuo po sisi i zabolilo me za poluditi  Toliko o tome!!! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Gitta, držim fige! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.