Mogucnost trudnoce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Antonija13

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Ajoooj hahah. Hvalaa vam svima.

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Jesi bila kod ginekologa, Antonija? 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Katarina87

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima 
    Imam pitanje. Zadnju menstruaciju sam imala 26.2., spolni odnos sa deckom(prekinuti snosaj)imala sam za vrijeme plodnih dana u 3 mjesecu. Menstruacija mi kasni 20 dana. Napravila sam prije 3 tjedna jedan test i prije 5 dana drugi( oba su negativna). Zadnjih tjedan dana imam siptome nadutosti, povremene mucnine, 2 dana sam imala svijetlo smedi isjedak i mislila sam da cu dobiti. Jel moguce da sam trudna bez obzira sto su testovi pokazali. Jer ja uopce nemam simptome kao da cu dobiti. 

  • anitrammm

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Moguce je da si trudna. Napravi test tipa clearblue ili intimplus, na prvi jutarnji urin. Ako opet bude negativan, a M nema, najbolje da posjetiš gin. 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Katarina, isprobaj još jedan test, ako ne pravac ginekologu. Prijateljica je napravila 4 testa za trudnoću: prva dva su bila negativna a druga dva pozitivna. Otišla je na pregled i potvrdili su trudnoću.
    Sve je moguće. Sretno ;)

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Tatiana

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!
    Evo ovako, imala sam zadnju mengu od 3.4. do 8.4., ciklusi su mi uvijek 28 dana i menga traje 5. Dva dana prije ovulacije decko je svrsio u mene, a potom sam tjedan dana nakon ovulacije imala krvarenje dva dana. Prvi dan nekolicinu crvenkastih tockica, a sutradan je bilo obilnije, no krv je bila svjeza i cista jako crvena… Nakon toga mi je taj isti dan bilo malo krvi na dnevnom ulosku i potom vise nista. Cijelo vrijeme imam grceve u donjem dijelu trbuha i umorna sam i naduta. Znaci, menga mi treba doci 2.5., a test sam uradila 22.4. i bio je negativan. Ovulacija je trebala biti 18.4. no nije mi bio nikakav iscjedak… Sto mislite, kolika je vjerovatnost trudnoce i kada bih opet trebala uzeti test?
    Hvala vam puno!

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Spermici prezive tri cetri dana u zeni a kazes dva dana prije ovulacije 😲 test si prerano napravila!!! Cekaj ponedjeljak pa napravi opet neki za rano otkrivanje

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Tatiana

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Clearblue otkriva i do 5 dana prije izostanka menstruacije, napravit cu taj keoz par dana…
    Jel inace ova stranica aktivna ili…?

  • ajlad

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Zdravoo svima, ja i moj suprug radimo na trudnoci. I evo kasni mi vec cetri dana, jucer sam radila test i bio je negativan. Koliko jos da cekam i da uradi ponovo test. Imam simpotme stalno mi je muka , zagaravicu imam nostop, bole me ledja i donji dio stomaka, sise me inace bole 10 danas prije M, a danas su me tek pocele pomalo bolit. Strah me ponovo uradit test, ne bi voljela se ponovo razocarat 😏😏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.