Otvaranje bolovanja radi komplikacija u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    Freya1

    Hvala Mare :)


    😊

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Tina994

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala mare, mislila sam svakako raditi jos barem 2 mjeseca, koristila sam godišnji kroz 9mjsec, ali firma u kojoj sam tada bila je otišla u stečaj i nije mi isplaćena plaća za 9.mj. Tako da mi u principu treba platna lista od 10 i 11 mj  iz nove firme kako bi krajem 12mjeseca ili u 1. Otvorila komplikacije . Samo me zanimalo ulazi li mi i staž vrijeme provedeno na porodiljnom ili bih morala raditi punih 6 mjeseci. 

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    Tina994

    Hvala mare, mislila sam svakako raditi jos barem 2 mjeseca, koristila sam godišnji kroz 9mjsec, ali firma u kojoj sam tada bila je otišla u stečaj i nije mi isplaćena plaća za 9.mj. Tako da mi u principu treba platna lista od 10 i 11 mj iz nove firme kako bi krajem 12mjeseca ili u 1. Otvorila komplikacije . Samo me zanimalo ulazi li mi i staž vrijeme provedeno na porodiljnom ili bih morala raditi punih 6 mjeseci.


    Nazalost gleda ti se prije otvaranja komplikacija jer vec na komplikacijama dajes platne liste… ali tebe to ne mora brinuti za nekog ko ide s porodiljnog pa radot pa na komplikacije i porodiljni ne mora imat za porodiljni 6 platih lista za nas su dovoljne 2 pune … i u 3 mj rada da imas bar 1 dan … to je iskljucivo za nekog ko tek ide na komplikacije iliti porodiljni a ne za nekog ko prelazi

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Aniee

    Aniee

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    Kako se onda obračuna plaća za mjesec gdje smo do polovice mjeseca radile a od druge polovice krenule na komplikacije? Pola od jednog pola od drugog ili?

    02/2024 💙🤱🏼

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    Aniee

    Kako se onda obračuna plaća za mjesec gdje smo do polovice mjeseca radile a od druge polovice krenule na komplikacije? Pola od jednog pola od drugog ili?


    Tako je poslodavac daje svoj dio a komplikacije vecinom idu oko 17 do 20 u mjesecu😊

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Aniee

    Aniee

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    Okii hvala 😁

    02/2024 💙🤱🏼

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.