Otvaranje bolovanja radi komplikacija u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ninachh12

    Ninachh12

    Broj poruka: 541

    Prijavi adminu

    Da da, termin je tu, svaki čas ce moja beba doci, hvala ti na lijepim riječima :)
    A ti se ne opterecuj, ne može poslodavac biti toliko strašan koliko može mama lavica, imamo i mi trudnice prava, pogledaj među zakone. nedaj da te netko zakine za tvoja prava :)

    [lilypie.com]

  • mayyya

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Od kojeg tjedna se mogu otvoriti komplikacije u trudnoći. zbog jako stresnog posla željela bih što kraće raditi.

  • kett87

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    imam teške mučnine i povraćam te mi je gin odobrila da otvorim komplikacije u trudnoći. Na internetu sam pročitala da mi bolovanje može dati na najviše 90 dana. Zanime me, da li to znači da me nakon tih 90 dana može vratiti na posao? Radim sa školskom djecom pa mi nije želja vratiti se na posao čak i ako mi mučnine i prestanu…

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    kett87


    Pozdrav,
    imam teške mučnine i povraćam te mi je gin odobrila da otvorim komplikacije u trudnoći. Na internetu sam pročitala da mi bolovanje može dati na najviše 90 dana. Zanime me, da li to znači da me nakon tih 90 dana može vratiti na posao? Radim sa školskom djecom pa mi nije želja vratiti se na posao čak i ako mi mučnine i prestanu…

    Da,moze te vratiti,ali to ti ovisi o ginekologu!Ako joj kazes da bi htjela ostati na bolovanju mozda ti izadje ususret pa produzi bolovanje!Neki to hoce napravit,neki ne!Tako da,velim ti,prvenstveno ovisi o ginekologu!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    mayyya


    Od kojeg tjedna se mogu otvoriti komplikacije u trudnoći. zbog jako stresnog posla željela bih što kraće raditi.

    Od kojeg ginic hoce!Po novom zakonu,ako je trudnoca  u redu,imaju pravo odbiti otvaranje bolovanja!Neki ce ga htjeti otvoriti,a neki ne-kao npr moja bivsa ginicka!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Da li netki zna jel sjelo za komplikacje? Trebali bi danas, al ja ne mogu provjerit jer mi je jebeni bankomat uzeo karticu :(

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Sjelo je 19-og!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Hvala!

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Nema na cemu!😉

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Cure, ako neka od vas zna, na koji način se mogu dobiti komplikacije? Kad odem na pregled kod ginekologa, što mu trebam reći da bi mi dao komplikacije ili to on sam procijeni? Jednom kad ih dobijem, dal one traju do onih obaveznih 28 (45) dana prije termina poroda ili samo neko vrijeme? Hvala :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.