Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tinčica1703

    tinčica1703

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Cure, smijem li ja danas recimo prekinuti ovu injekciju Decapeptyl, tj prestat davat. Nikad se nisam našla u ovakvoj situaciji, dali će to ostaviti neke posljedice? Nikad nisam bila u ovakvoj situaciji i sad me strah što će sada biti

    39 ja👩‍❤️‍👨30 muž
    jajovodi ✂️ .; Rh imunisatio, AMH 8, normosperma
    1. postupak- clomifen ❌
    2. postupak. prirodni- aspiracija prošla negativno bez ❌
    3. postupak- stanica se prestala razvijati ❌
    4. postupak- beta ❌
    5. postupak Škvorc- beta ❌
    6. postupak Beta+ poliklinika- ET ❌
    FET 1 blastocista- biokemijska trudnoća 💔
    7. postupak, Elonva, odustala od aspiracije

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 515

    Prijavi adminu

    Giselle pupiceeee sretnoooo i neka se mrva čvrsto primi 🍀🥰
    Sanii draga držim fige za dalje i vjerujem da ćeš donijeti najbolju moguću odluku, a članu obitelji brzo ozdravljenje 
    Tinčice sad odmori fizički i psihički, a za inekcija možda da pitaš doktora.

    .
    Poklanjam 2 kutije Estrofema 2 mg ako netko treba, platite si samo poštarinu :) Jedna je otvorena prije cca 3 tjedna, ali nije korišteno.

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    🔮 Beta+, 1 👶 👉 FET 🥰, Beta = 86, Beta 2 = 204, 1. uzv 💔

  • Avatar tinčica1703

    tinčica1703

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Rolica

    Gisellepupiceeee sretnoooo i neka se mrva čvrsto primi 🍀🥰
    Sanii draga držim fige za dalje i vjerujem da ćeš donijeti najbolju moguću odluku, a članu obitelji brzo ozdravljenje
    Tinčice sad odmori fizički i psihički, a za inekcija možda da pitaš doktora.

    .
    Poklanjam 2 kutije Estrofema 2 mg ako netko treba, platite si samo poštarinu :) Jedna je otvorena prije cca 3 tjedna, ali nije korišteno.


    Nemam koga sad pitat, sigurno mi iz poliklinike reć šta i kako sad kad odustajem.. Ma šta bude da bude , prestajem definitivno

    39 ja👩‍❤️‍👨30 muž
    jajovodi ✂️ .; Rh imunisatio, AMH 8, normosperma
    1. postupak- clomifen ❌
    2. postupak. prirodni- aspiracija prošla negativno bez ❌
    3. postupak- stanica se prestala razvijati ❌
    4. postupak- beta ❌
    5. postupak Škvorc- beta ❌
    6. postupak Beta+ poliklinika- ET ❌
    FET 1 blastocista- biokemijska trudnoća 💔
    7. postupak, Elonva, odustala od aspiracije

  • Ninaniksy

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Tinčica užasno mi je žao, kud si psihički, fizički, financijski iscrpljena, tud se oni igraju s našim živcima a i novcima kao da smo ih na drvetu našli, što kažes da ideš sad na aspiraciju i samo se živciraš a što kažes ne znaš do kud bi te 2 dogurale, ne znam šta reći, užas, to me bas jako ljuti kako se ponašaju. 

    👸41 godina, hipotireoza, inz.rez. Pcos, AMH 34

    🧔MM 31 godina, normospermija/asthenoozospermia
    2016 vanmaterična
    2017 ivf 1 j.s.beta ❌
    2019 6j.s - icsi 1 blastica beta ❌
    2021 spontana trudnoća, inducirani pobačaj u 19 tjednu malformacija ploda
    4/2023 13 j.s - 3 oplođene Et 2 trodnevne, 1 blastica ❄ (Škvorc), beta 04.05. - ❌
    Fet 6mj 2023,beta 07.07. ❌
    04/2024 18 oocita, 11 oplođenih, 6 blastica
    17.04. ET 2 blastice
    30.04.2024 beta ❌
    (4 smrznute 2 +2) ❄️❄️❄️❄️
    Fet 6mj/2024

  • Ninaniksy

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Saniii, nadam se brzom oporavku članu obitelji, ali što kažes ako vidiš da ti to radi dodatni stres, možda bolje pričekati. 

    👸41 godina, hipotireoza, inz.rez. Pcos, AMH 34

    🧔MM 31 godina, normospermija/asthenoozospermia
    2016 vanmaterična
    2017 ivf 1 j.s.beta ❌
    2019 6j.s - icsi 1 blastica beta ❌
    2021 spontana trudnoća, inducirani pobačaj u 19 tjednu malformacija ploda
    4/2023 13 j.s - 3 oplođene Et 2 trodnevne, 1 blastica ❄ (Škvorc), beta 04.05. - ❌
    Fet 6mj 2023,beta 07.07. ❌
    04/2024 18 oocita, 11 oplođenih, 6 blastica
    17.04. ET 2 blastice
    30.04.2024 beta ❌
    (4 smrznute 2 +2) ❄️❄️❄️❄️
    Fet 6mj/2024

  • Avatar loli2020

    loli2020

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Rolica

    Gisellepupiceeee sretnoooo i neka se mrva čvrsto primi 🍀🥰
    Sanii draga držim fige za dalje i vjerujem da ćeš donijeti najbolju moguću odluku, a članu obitelji brzo ozdravljenje
    Tinčice sad odmori fizički i psihički, a za inekcija možda da pitaš doktora.

    .
    Poklanjam 2 kutije Estrofema 2 mg ako netko treba, platite si samo poštarinu :) Jedna je otvorena prije cca 3 tjedna, ali nije korišteno.


    I ja poklanjam skoro 4 kutije estrogena,ako treba. Dvije su ne otvorene,a ove dvije iz svake fali samo par jer sam jednu načela doma,pa krive ponijela na put. 

    🧔🏻‍♂️33 , 🙍‍♀️33
    03/2019 IVF-ICSI Podobnik
    03/2019 ET - beta 0 ❌
    05/2019 - FET beta +
    02/2020- STIGLA CURICA 💗
    11/2022- FET Alea Fertility= beta 0❌
    02/2023 - FET; beta 3.03🤞❌
    03/2024 - MPO Alea Fertility
    04/2024- FET u čekanju 1❄️
    23.04.-FET
    06.05.- Beta 🤞🏻❌

    💚💚Izađi kao pobjednik u ovoj igri živaca💚💚

  • Avatar tinčica1703

    tinčica1703

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Ninaniksy

    Tinčicaužasno mi je žao, kud si psihički, fizički, financijski iscrpljena, tud se oni igraju s našim živcima a i novcima kao da smo ih na drvetu našli, što kažes da ideš sad na aspiraciju i samo se živciraš a što kažes ne znaš do kud bi te 2 dogurale, ne znam šta reći, užas, to me bas jako ljuti kako se ponašaju.


    Pa da , kad su dvije punktirane znamo i same koje su šanse za transfer, jako slabe . Ne znam kuda će m ovo dovesti , ali ja definitivno prestajem sa pikanjem pa vam javim šta se dešava, nadam se da si neću s ovim dodatno narušiti zdravlje… Niti sam čula da je netko odustao kao ja sada.. Strašno mi je teško ali ovo nema smisla. Ostavila me bez terapije zadnja 4 dana, toga nema nigdje, samo pikalice protiv pranuća folikula. Kad je bal nek je maskenbal… 😣

    39 ja👩‍❤️‍👨30 muž
    jajovodi ✂️ .; Rh imunisatio, AMH 8, normosperma
    1. postupak- clomifen ❌
    2. postupak. prirodni- aspiracija prošla negativno bez ❌
    3. postupak- stanica se prestala razvijati ❌
    4. postupak- beta ❌
    5. postupak Škvorc- beta ❌
    6. postupak Beta+ poliklinika- ET ❌
    FET 1 blastocista- biokemijska trudnoća 💔
    7. postupak, Elonva, odustala od aspiracije

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 515

    Prijavi adminu

    tinčica1703

    Rolica

    Gisellepupiceeee sretnoooo i neka se mrva čvrsto primi 🍀🥰
    Sanii draga držim fige za dalje i vjerujem da ćeš donijeti najbolju moguću odluku, a članu obitelji brzo ozdravljenje
    Tinčice sad odmori fizički i psihički, a za inekcija možda da pitaš doktora.

    .
    Poklanjam 2 kutije Estrofema 2 mg ako netko treba, platite si samo poštarinu :) Jedna je otvorena prije cca 3 tjedna, ali nije korišteno.

    Nemam koga sad pitat, sigurno mi iz poliklinike reć šta i kako sad kad odustajem.. Ma šta bude da bude , prestajem definitivno


    Pa trebali bi te dovesti do kraja terapije i svega, platila si i tvoje je pravo odustati. Ne vidim razlog zasto te ne bi savjetovali o terapiji koju su sami prepisali.

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    🔮 Beta+, 1 👶 👉 FET 🥰, Beta = 86, Beta 2 = 204, 1. uzv 💔

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Cure evo i mene s UZV. Folikul je 14x15mm i u cetvrtak navecer ide stoperica i u subotu je punkcija. Ja mislim da je to dan prerano, ali ok, valjda oni znaju. Joj kad bi barem stanica bila dobra i kad bi se oplodila🥹
    Na kraju imamo 1 vodeci folikul, onaj drugi je odustao (sto je bilo i za ocekivati jer nikad nemam u prirodnom ciklusu 2 komada). Aspiraciju ipak radi dr Lana. Mozda je ona moja sreconosa, vidjet cemo🥰


    Sretno držim fige da ti doktorica donese sreću i da je to to 🍀 A koje veličine su ti bili ostali folikuli? Kaj ti je rekla, da li ideš pod lokalnu?
    Saniii žao mi je radi tvoje situacije i nadam se da će biti sve u redu 🙏 
    Giselle ajme petarda, wooow svaka čast 

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza –> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex: 5🥚ožujak ET✖
    05.2024. prirodni ciklus:1🥚, beta 18.05.🤞🏻⏳🌸

  • Avatar tinčica1703

    tinčica1703

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Rolica

    tinčica1703

    Rolica

    Gisellepupiceeee sretnoooo i neka se mrva čvrsto primi 🍀🥰
    Sanii draga držim fige za dalje i vjerujem da ćeš donijeti najbolju moguću odluku, a članu obitelji brzo ozdravljenje
    Tinčice sad odmori fizički i psihički, a za inekcija možda da pitaš doktora.

    .
    Poklanjam 2 kutije Estrofema 2 mg ako netko treba, platite si samo poštarinu :) Jedna je otvorena prije cca 3 tjedna, ali nije korišteno.

    Nemam koga sad pitat, sigurno mi iz poliklinike reć šta i kako sad kad odustajem.. Ma šta bude da bude , prestajem definitivno

    Pa trebali bi te dovesti do kraja terapije i svega, platila si i tvoje je pravo odustati. Ne vidim razlog zasto te ne bi savjetovali o terapiji koju su sami prepisali.


    Oni stoje iza svoga stava da su savršeno odradili posao, ne žele priznati da su pogriješili. Ja ću im se očitovat pisano da odustajem .. Da su se potrudili bar malo do ovakve greške nebi došlo. Ali ostaviti me bez terapije je vrhunac gluposti. Stvarno mi je teško i žao..

    39 ja👩‍❤️‍👨30 muž
    jajovodi ✂️ .; Rh imunisatio, AMH 8, normosperma
    1. postupak- clomifen ❌
    2. postupak. prirodni- aspiracija prošla negativno bez ❌
    3. postupak- stanica se prestala razvijati ❌
    4. postupak- beta ❌
    5. postupak Škvorc- beta ❌
    6. postupak Beta+ poliklinika- ET ❌
    FET 1 blastocista- biokemijska trudnoća 💔
    7. postupak, Elonva, odustala od aspiracije

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.