Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar orchid

    orchid

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Čitam vas svakodnevno, ali se rijetko kada javljam. Većinom uspijem sve riješiti s informacijama koje nessbično dijelite i hvala vam na tome ❤️
    Ja sam trebala ići na prirodni postupak kod dr V čija sam i dugogodišnja pacijentica, ali sam zbog slične situacije kao Sanii odlučila promijeniti doktora i prebaciti se u Repromed (ključan mi je dr Stanić).
    U Repromedu sam dobila dugi protokol (Supercur + Pergoveris 150) jer imam AMH 37 i uvijek barem 15 antralaca. Danas sam bila na folikulometriji i osim što stimulacija nije djelovala, na jednom jajniku imam cistu od 30 mm te mi je otkriven i polip kojeg trebam odstraniti u sljedećem ciklusu. To me poprilično uzdrmalo. Je li netko bio u sličnoj situaciji da su svi nalazi ok, al stimulacija nije djelovala? 🥺 AMH 37.8, DHEAs 11, LH 4.2 FSH 5.3

    👩🏻 ‘95, AMH 37,8
    👨🏻 ‘88, OAT
    Repromed
    04/2024 Supercur + Pergoveris

  • Avatar loli2020

    loli2020

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Ne poklanjam estrogen,nego Estrofem. Glupi mob stalno ispravlja,ispadam polupismena 🤣

    🧔🏻‍♂️33 , 🙍‍♀️33
    03/2019 IVF-ICSI Podobnik
    03/2019 ET - beta 0 ❌
    05/2019 - FET beta +
    02/2020- STIGLA CURICA 💗
    11/2022- FET Alea Fertility= beta 0❌
    02/2023 - FET; beta 3.03🤞❌
    03/2024 - MPO Alea Fertility
    04/2024- FET u čekanju 1❄️
    23.04.-FET
    06.05.- Beta 🤞🏻❌

    💚💚Izađi kao pobjednik u ovoj igri živaca💚💚

  • Avatar Čokoladica

    Čokoladica

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    Danas stranice lete, ne uspijevam popratit 🤪
    Lunolina drzimo fige za taj jedan 🤞🍀❤️
    Giselle super, sretno 🤞🤞🤞bravo za smrzlice!❄️
    Slee drago mi je za sogoricu jako 🤞🍀🍀

    👱‍♀️ 36 hipo, hashimoto, amh 44, jajnici polic. izgleda
    👨‍🦳 normo
    2022. Missed ab (prirodna tr.)

    Poliklinika IVF
    2023. 2 x IUI ❌️
    03/24 1. Ivf - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle)
    - 13 🥚, 9 oplođenih, 4 blastice, 1 vracena, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prirodni fet (Ovitrelle)

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    orchid

    Čitam vas svakodnevno, ali se rijetko kada javljam. Većinom uspijem sve riješiti s informacijama koje nessbično dijelite i hvala vam na tome ❤️
    Ja sam trebala ići na prirodni postupak kod dr V čija sam i dugogodišnja pacijentica, ali sam zbog slične situacije kao Sanii odlučila promijeniti doktora i prebaciti se u Repromed (ključan mi je dr Stanić).
    U Repromedu sam dobila dugi protokol (Supercur + Pergoveris 150) jer imam AMH 37 i uvijek barem 15 antralaca. Danas sam bila na folikulometriji i osim što stimulacija nije djelovala, na jednom jajniku imam cistu od 30 mm te mi je otkriven i polip kojeg trebam odstraniti u sljedećem ciklusu. To me poprilično uzdrmalo. Je li netko bio u sličnoj situaciji da su svi nalazi ok, al stimulacija nije djelovala? 🥺 AMH 37.8, DHEAs 11, LH 4.2 FSH 5.3


    Pozdrav, zao mi je sto ti stimulacija nije djelovala…
    Evo ti si vec druga kod dr R na Pregoverisu kojoj nije djelovala.😳
    Medena je imala isti problem prosli ciklus….
    Sto je s tim Pergoverisom

    Ja sam ga koristila u inseminaciji nakon klomifena i meni je odradio posao, imala sam 3 folikula.

    💃🏻'91 | PCOS (anovulatorni ciklusi) | AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    🕺🏻'86 | oligozoospermia
    🏩 Repromed
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - 10 oplođenih | 🐣 BC SET | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Tinčice drži se, jako mi je žao da ti je tako sve ispalo ♥️

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    🔮 Beta+, 1 👶 👉 FET 🥰, Beta = 86, Beta 2 = 204, 1. uzv 💔

  • Avatar orchid

    orchid

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    wildflower

    orchid

    Čitam vas svakodnevno, ali se rijetko kada javljam. Većinom uspijem sve riješiti s informacijama koje nessbično dijelite i hvala vam na tome ❤️
    Ja sam trebala ići na prirodni postupak kod dr V čija sam i dugogodišnja pacijentica, ali sam zbog slične situacije kao Sanii odlučila promijeniti doktora i prebaciti se u Repromed (ključan mi je dr Stanić).
    U Repromedu sam dobila dugi protokol (Supercur + Pergoveris 150) jer imam AMH 37 i uvijek barem 15 antralaca. Danas sam bila na folikulometriji i osim što stimulacija nije djelovala, na jednom jajniku imam cistu od 30 mm te mi je otkriven i polip kojeg trebam odstraniti u sljedećem ciklusu. To me poprilično uzdrmalo. Je li netko bio u sličnoj situaciji da su svi nalazi ok, al stimulacija nije djelovala? 🥺 AMH 37.8, DHEAs 11, LH 4.2 FSH 5.3

    Pozdrav, zao mi je sto ti stimulacija nije djelovala…
    Evo ti si vec druga kod dr R na Pregoverisu kojoj nije djelovala.😳
    Medena je imala isti problem prosli ciklus….
    Sto je s tim Pergoverisom

    Ja sam ga koristila u inseminaciji nakon klomifena i meni je odradio posao, imala sam 3 folikula.


    Imala sam slučaj od Medene cijelo vrijeme u mislima i bojala sam se da će se meni isto dogoditi… ipak me šokirao rezultat

    👩🏻 ‘95, AMH 37,8
    👨🏻 ‘88, OAT
    Repromed
    04/2024 Supercur + Pergoveris

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 232

    Prijavi adminu

    Orchid evo kako su ti rekla cure takodjer sam kod dr R, isto prosli mjesec sam imala kao i ti, sprej plus pergoveris i nisam odreagirala. Jako sam se prepala tada. Iduci ciklus mi je stavio Elonvu plus pergoveris (kad mi je davao pergoveris 150 i 200 isto su mi rasli folikuli, jako sporo, svako dva dana po 1 mm). Ja sam ga tada pitala hocemo li promjeniti lijek i rekao je ne, iskoristit cemo sto si kupila (ja sam doma imala 4 kutije, masno sam ga platila). I ovaj ciklus s njim i elonvom sam dobila 4 folikula odnosno 2 jajne stanice. S obzirom na moje godine, amh ne znam sta da kazem, mislim nije bajno al opet barem sam reagirala. A bome sam primila i ful jako stimulaciju. 
    Ako mi sad ne uspije, iduci put definitivno ne zelim pergoveris.

    ➡️04/24 elonva+supercur+pergoveris 200➡️ 2js➡️ vracena jedna 🤞

  • Avatar Giselle

    Giselle

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    Moje iskustvom s pergoverisom je stvarno ok. Stvarno očito kako koje tijelo reagira.. ne znam kako drugačije objasniti.. ja sam koristila sprej i pergoveris, meni je bilo stvarno sve super, em sam imala puno folikula em su dobro rasli..
    Ovo pišem samo ako netko tko ulazi u postupak čita pa da vidi da ima različitih iskustva.

    Žao mi je Orchid i Medena što vi isto niste imale dobro iskustvo nego ste potrošile vrijeme i novac..

    👩37 god
    👨42 god
    Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    Repromed 25.4 aspiracija
    30.4.transfer. 10.5.beta❌️

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1499

    Prijavi adminu

    Medena bravo za te 2. Kad ti javljaju dalje situaciju i jesu što spominjali kad bi radili transfer?
    Giselle uživaj PUPO, 5 smrzlića je jako dobar rezultat. Neka se mrva čvrsto primi.
    Slee beta je super, samo neka se nastavi lijepo duplati.
    Sanii ja isto mislim da me stres zeznuo zadnji put i malo kasnija aspiracija. Jer sam imala opet jedno 7 folikula i to 4 su bile baš obećavajuće a na kraju dobila 1.
    Brzo ozdravljenje članu obitelji.
    Kawa uvijek sam uzbuđena ali ovaj put želim što opuštenije.
    Tinčica mislim da možeš prestati s terapijom i ništa se neće dogoditi.
    Nakon Sanjuške kad je njen postupak bio onako loše odrađen isto sam komentirala da je sve koma.
    Ako su tako dobro sve odradili neka aspiriraju i odrade transfer besplatno.
    Na Duhu sam u  postupku imala 2 folikulimetrije i to mi je zbog toga bilo sve ofrlje odrađeno. U Vinogradskoj sam imala 6 i baš su si dali truda i imala sam 3 js zrele.
    Najbolje je sad odustati i otići ili kod dr. A ili R. Preveliki su to novci da bi mi se netko igrao s postupkom i mojim novcima.
    Imam i mogu platiti ali da ne uspije naravno da bi mi bilo žao što sam dala toliko ali to je sve lutrija i nikad se ne zna.
    Znam da je tebi veći stres jer si digla kredit za to pa onda ovakvo ponašanje te još više smeta. Ne cmoljiš, sve znamo kako je ovo sve teško prolaziti,  a pogotovo koliko nas neuspjesi pogađaju. Sretno dalje!
    Ja sam isto tog mišljenja da ako idem privatno da idem samo u kliniku gdje ne rade i sa HZZO pacijenticama. Jer ne želim da mi se ofrlje odradi nego želim da mi se postupak odradi kako spada.
    Ne  znam kad potrošiš sve postupke i ako ideš u neku od bolnica u postupak jel plaćaš samo lijekove ili i aspiraciju i ostalo. Možda ti ta opcija dolazi u obzir ako samo lijekove plaćaš, a sad koja bi bolnica bila ok stvarno ne znam.

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera
    ivanhorvat259@yahoo.com

  • Avatar nina1985

    nina1985

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Pratim iskustva sa Pergoverisom (terapija mi 225).
    Od prošlog tjedna sam na Suprecuru i zanimaju me iskustva sa kašnjenjem menge. 
    Inače imam cikluse od 25 dana.
    Danas mi 26. i bojim se da ću se načekati da krenem sa pikanjem. 😕

    🧑 39 godina, nizak amh, povišen fsh
    🧔 40 godina, spermiogram uredan
    1.IVF ➡️ Repromed 05/24.
    Supercur sprej+Pergoveris 225

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.