Prodaja-razmjena-darivanje rabljene, ali očuvane opreme za bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bebach22

    Bebach22

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Curke i mene zanima da li netko prodaje ili poklanja robicu za curke 50/56 vel?zanima me i oprema(sve osim kolica trebam)

  • Avatar Diči2

    Diči2

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    ja imam za prodati jednu bijelu kadicu za bebe, dvije vreće za spavanje od 82 i 90cm, nešto robice za curicu u vel.74 i 86, te za dječake u vel.92,98,104…sandalice za curicu vel.22 i 30 , za dječaka vel.27…pa pitajte pošaljem slikice

    Think pink

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Pozivamo vas na Bebinjak, veliki buvljak dječje opreme u Zagrebu: https://klokanica.24sata.hr/roditelji/sretna-mama/veliki-buvljak-djecje-opreme-u-zagrebu-2725 [klokanica.24sata.hr] i https://www.facebook.com/events/383002701887592/ [facebook.com]

  • Avatar Mateja32

    Mateja32

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Dali ima koja mama okoluca Nasica,da poklanja robicu za bebu,neznamo sto jos nosimo,pa u neutralnoj boji..u zamjenu nudim obucu za curicu broj 24-25. Javite se na teatakac40@gmail.com

    17.10.2009.👩‍❤️‍💋‍👨
    2010. 👶♀️
    2011. 👶♀️
    2015.👶♀️
    23.01.2021. ➕🤰
    6.05.2021. Anomly scan 19 tt stiže nam dečko 👣
    Termin poroda 30.9. 2021.
    [lilypie.com]

  • kika9999

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    curke..ima li itko platnene pelene viska ili da vam ne trebaju one najobicnije za pod glavicu na poklon?
    ako ima itko molim da mi se javi na mail kristinakike.bakran@gmail.com.hvala
    p.s. od jedne gospodje sam dobila lijepu robicu,ipak andjeli postoje

    kika9999

  • kamilica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu
    Drage mame trazim na poklon robicu za bebu decka koji ce biti rodjen za 3 mjeseca. Samohrana sam majka koja je uz trudnocu ostala i bez posla. Ako netko zeli i moze pomoci javiti se mozete na mail:
    covii@windowslive.com
    Unaprijed se zahvaljujem dragi ljudi. 😊
  • paris

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Prodajem nove jednom oprane nikad ne korištene platnene pelene (Roda, Flafi, Mother-ease, Tots Bots) i zaštitne gaćice za 45 kn/kom pa ako je tko zainteresiran molim da se javi u inbox. Hvala.

  • paris

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Možda malo kasnim no ako još trebaš pp javi mi se u inbox.

  • paris

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    kika9999


    curke..ima li itko platnene pelene viska ili da vam ne trebaju one najobicnije za pod glavicu na poklon?
    ako ima itko molim da mi se javi na mail kristinakike.bakran@gmail.com.hvala
    p.s. od jedne gospodje sam dobila lijepu robicu,ipak andjeli postoje

    možda malo kasnim no ako još trebaš pp javi se u inbox.

  • kika9999

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    draga puuno kasnim ali imate ih jos?

    kika9999

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.