Proljetne bebe 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Maya, ma super za pregled! ništa se ne brini i uživaj, i na slj pregledu će sve biti odlično! 

    što se kupanja tiče, čitala sam isto da se preporuča presvlačenje nakon svakog kupanja, da ne ostajemo u mokrim badićima zbog mogućih upala mjehura, jajnika….

    meni je 31 godina, malo kasno palim  al svejedno se nadam da ćemo imati cijeli mali vrtić doma jednog dana 

  • Avatar Zabica29

    Zabica29

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Uvik nešto dobrodošla! Super da imamo nekog iskusnijeg. Meni je termin 6.3. po zadnjoj m, ali mi je doktor rekao da je malo manja trudnoća, a tek 3.8. idem na pregled pa ću ga pitati šta procjenjuje.
    OhSoBoho sretno sutra, uvjerena sam da ćeš vidjeti srceko, ja sam vidjela samo kratko na hitnoj, ali svejedno je bilo pravo čudo vidjeti tu malu točkicu koja se pali i gasi skoro pa neovisno o meni. sretno na odmoru, probajte po planu, ali dozvoli si i zabušavanje kad ti zatreba.
    Mancetto jesu ti prošle glavobolje? Negdje sam pročitala da glavobolje nisu neobične u trudnoći jer se poveća volumen krvi. Ja sam im inače sklona ali sad me samo neke manje prolazne znaju uhvatit. Temperaturu ne mjerim al povremeno osjetimo neke razlike, sad zima sad vruće, a pogotovo po noći. Toplija sam od muža i skoro se uopće ne pokrivam, a prije je uvijek bilo obrnuto. 
    Ako bi ti glavobolje i temperatura potrajale, ja bi ipak otišla do doktora, ipak ste se puno trudili oko bebice, treba bit siguran.

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Zabica29

    Zabica29

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Meni će na jesen bit 33 :-(
    Malo puno kasno palim, tek proprošgodine smo se oženili. Ali sretna sam što nam je trebalo samo 6mj, i iako ne planiramo baš dječiji vrtić, bilo bi lijepo jednog dana imati 2.

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    hvala ti Zabice, kak sam luda vjerojatno ću cijelu noć bit budna od nervoze 
    al sam zato sinoć u 21h zaspala. muž taman stavio seriju, možda sam uvodnu špicu vidjela…

  • Avatar Pavla

    Pavla

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Ja povremeno krvarim, a doktorica mi je jučer rekla, da je to možda od ugnježdenja (bebi radi malo “gnjezdo”, pa žilice znaju popucati). Svakako, pijem duphastone 2x3 i ne smijem teško nosit. Ni sunčat se (inače, ne volim se sunčat). Rekla je da sunčanje  inače u trudnoći nije dobro, jer može izazvat spontani.  
    A mi živimo u malom dalmatinskom mistu drito do mora  
    Šta se tiče raznih probira i testova, to nikad nisam radila (u prethodne dvi trudnoće). Rezultati znaju bit neprecizni i nerjetko samo uznemiruju trudnice i zadaju dodatnu brigu.
    Ali svatko ima svoj razlog  
    Moj je savjet da pokušate što više uživat u trudnoći i postat svjesne da u vama raste novi život. Brzo prođe ovih 9 mjeseci, vjerujte mi

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    29.8.2022. ➕

  • Avatar Mancetto

    Mancetto

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Uvik nešto dobro nam došla  drago mi je što je netko iskusan s nama prvorotkinjama  čestitam na trećoj bebici, svaka čast..nadam se i ja punoj kući djece 
    I ja sam krvarila u 5.tt i isto sam dobila duphastone 2x3 i nakon dva dana je stalo iako sam morala mirovati 15-ak dana, ali i dalje ne smije ništa teško nositi, naprezati se i puno stajati na nogama. Tih 15-ak dana mi je strogo zabranjeno bilo kupanje, ali sad mogu, naravno mijenjanje kupaćeg pod obavezno i ne “natapati” se u moru.

    Što se testova tiče sve ćemo viditi za nekih 2 tjedna na slijedećem pregledu, nadam se da će sve biti ok :)

    OhSoBoho sretno sutra na pregledu  držim fige da sve bude ok i naravno da ćeš vidit srculence i čuti kako kuca  neopisiv osijećaj

    Zabica29 glavobolje su prestale :))) bile se vjerojatno od neispavanosti i umora iako sam i ja čitala da u trudnoći nisu neobične. Prije sam bila jako sklona migrenama i jakim glavoboljama, al otkad sam ostala trudna, hvala dragom Bogu, ovo je bilo prvi put da me uhvatilo i dali su mi lupocet 500 da popijem samo da mi malo olakša. Sad je sve ok   Temperatura mi varira, npr. sinoć i danas nisam imala iako mu muž grinta da sam kao pećica  na ovoj vrućini i da mi se ne može ni približiti koliko grijem  ali kako sad nemam i osijećam se dobro, ne brinem se.

    Što se tiče godina imam 28 :)  Još malo pa će biti 2 godine da smo se vjenčali, ali nije nam sve išlo po planu, ali hvala dragom Bogu naša mrvica je tu i sad se veselimo 3.mj sijedeće godine :) taman tatici poklon za rođendan 

    Mancetto

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Pavla

    Pavla

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Šta se tiče trudničkih simptoma … glava dosta zna bolit u početku (meni je znala pucat, iako u životu nisam imala glavobolje) - zbog hormona .. meni se jedan od rijetkih simptoma pojavio: probadanje oko pupka  
    Mancetto, ja sam sa prvom imala 28, sad imam 31, a ako Bog da, kad se beba rodit, imat ću 32.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    29.8.2022. ➕

  • Maya91

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Eto ispalo je da sam na kraju najmlađa :)

    OsHoBoho ma i ja se nadam da ce slijedeci put biti sve ok, a tebi sutra zelim osmijeh od uha do uha kada ugledas to malo srce kako treperi :D

    ja sam isto znala imati strasne glavobolje, ali sam isto tako procitala da su uobicajene. Ja nekako jos uvijek nisam svjesna svega, vjerojatno cu postati tek kada se trbuh pocne vidjeti

    [lilypie.com]

  • maricuj91

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Veliki pozdrav drage trudnice…

    Evo i mene u 6tt, sa svoje 24god i još uvijek na studiju :D
    Trenutno smo na ljetovanju, i jos uvijek nisam bila na pregledu…Kada je krajnje vrijeme? :D
    Kako vi podnosite ove vrucine? Sto vam odgovara od hrane? Meni sve stvara mučninu, potpuno sam izgubila apetit :(

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    pozdrav maricuj, drago nam je da nam se ova grupa povećava 
    pa za prvi pregled je idealno između 6 i 8 tjedna tak da još stigneš  jedino si počni uzimati folnu kiselinu ako već nisi, to ti je sad bitno

    što se vrućina tiče, ovdje u zagrebu je danas konačno malo lakše, inače skapavam. muž ne može vjerovati koliko sam vruća cijele dane

    ps bila sam jutros na pregledu, srčeko se još ne čuje ali doktor kaže da je još rano i da niš ne brinem jer se sve razvija odlično! dao mi duphaston jer putujem na tri tjedna go pa da budem na miru ako mi zatreba

    kako ste danas, nadam se da sve odmarate negdje uz more u hladovini

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.