Prevlačenje kožice kod dječaka

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Ah dobro je Nixie, sad si me utješila! :) Ali moram se pohvaliti da smo neki dan ipak uspjeli doprijeti malo do tih bijelih naslaga, i uspjela sam mu malo očistiti, koliko se dalo… I sad svaki dan po malo napredujemo! Odmah mi je lakše kad je to krenulo van.

    [lilypie.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Baby1


    Ah dobro je Nixie, sad si me utješila! :) Ali moram se pohvaliti da smo neki dan ipak uspjeli doprijeti malo do tih bijelih naslaga, i uspjela sam mu malo očistiti, koliko se dalo… I sad svaki dan po malo napredujemo! Odmah mi je lakše kad je to krenulo van.

    Ma ja sam mislila da nikad neće i onda odjednom iznenađenje 

  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Nixie


    Baby1


    Ah dobro je Nixie, sad si me utješila! :) Ali moram se pohvaliti da smo neki dan ipak uspjeli doprijeti malo do tih bijelih naslaga, i uspjela sam mu malo očistiti, koliko se dalo… I sad svaki dan po malo napredujemo! Odmah mi je lakše kad je to krenulo van.
    Ma ja sam mislila da nikad neće i onda odjednom iznenađenje 

    Super!  Nadam se da će i nama tako!

    [lilypie.com]

  • Avatar Belle2

    Belle2

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Jel moze netko napisati kad se vasim muškićima mogla povuci kozica do kraja? Neki kazu da to moze bit I dosta kasnije…malo me muci jer moj Ima skoro godinu I nemoze se to do kraja samo jedan dio….joj sto mi je to SF…totalno…😬😬😬thnx….
    Ps. U nazad par dana ne da mi blizu pimpija…gura mi ruke…jooooooj..bojim se da se nesto me dogadja il ga boli pa ne da

  • Avatar LinaKarolina

    LinaKarolina

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Hey mamice..
    Moj malac ima 10mj i uspjeli smo tek do pola prevuci.
    Pedica je htjela na silu kada je imao 6mj ali mi nismo dali..muz je poludio na nju sto maltretira malca.
    Kod nekih beba se kozica prevuce prije a kod nekih poslije..moze i do 2-3. godine biti neprevucena do kraja.
    Bitno je da nakon svakog kupanja prevucete koliko mozete i ocistite bijele naslage. Dok god je sve u redu i nema upale ne morate se briniti. Kozica ce popustiti kada bude spremna.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Belle2

    Belle2

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Hvala, tako mi inace I radimo…Ali zadnjih par dana nam neda…gura rukicama od sebe…mislim da sve izgleda ok,nije crveno…al nemozemo ocistiti pa se bojim da mu se nesto ne upali…
    Thnx 💐🌺

  • Avatar LinaKarolina

    LinaKarolina

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Ma nece se nista upaliti.
    Problem nastaje kada uopce deckicu ne pokusavate prevuci kozicu i cistiti.
    U zadnje vrijeme ni meni moj ne da bas ali uspijem nekako samo da prevucem i namazem kremicom.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    LinaKarolina


    Ma nece se nista upaliti.
    Problem nastaje kada uopce deckicu ne pokusavate prevuci kozicu i cistiti.
    U zadnje vrijeme ni meni moj ne da bas ali uspijem nekako samo da prevucem i namazem kremicom.

    čemu mazanje kremice po mišu.. to je apsolutno nepotrebno i tek tako može doći do upale

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    novo istraživanje je pokazalo da se nekim dječacima kožica može u potpunosti prevući tek u pubertetu, odnosno sigurno će se moći prevući kad počnu sa spolnim odnosima. imate odličan članak na webu RODA.

  • Avatar LinaKarolina

    LinaKarolina

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    mmama dobili smo od pedice kremicu za mazanje za vecu elasticnost kozice.
    Nismo imali nikakvih problema a kozica se sama pocela odvajati bez upotrebe sile kako je dr. htjela na pocetku.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.