Prevlačenje kožice kod dječaka

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • maminosunce29

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    pozdrav cure imam pitanje i nadam se da ce mi netko moc dat savijet, sutra punimo 10 mj i provlacimo pisu od 3 mj al ja bas ne vidim da ide nesto vise malo je bolje al sad ko da je stalo, i jos mi se desilo da je kozica bila ko pukla na dva tri mjesta al proslo kroz par dana jel to normalno il sam nest previse nije on plakao ni bunio se, hvala unaprijed na odgovorima

  • maminosunce29

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    i da kad sam pitala ped da mi provijeri rekla da samo koliko ide a stvarno nebi da poslje moramo to s doktorom….

  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Ja svaki put kad sam pitala ped da pogleda pisu ona bi samo bacila oko i rekla: to je super. Nikad nije pokusala povuci. Kad sam nakon treceg puta pitala jel moram prevlacit kozicu rekla je da ne diram nista da ce se to odvojit samo. Ja sam ostavila kako je, s tim da nije se moglo povuci ni milimetra. Nakon 3mj pokusam povuc iz znatizelje i krene odjednom. Pocela je izlszit smegma i tako sam par dana povlacila dok je bilo tih nakupina. Onda sam ostavila. Nakon opet par mj pokusam povuci, ne ide ni milimetra. Kontam: ajme bice sam grubo pa mu je sraslo. Opet ostavim i ne diram, i neki dan pokusam i opet ide. Znaci ja to vise ne radim ni svakodnevno ni nista. Decki kad postanu svjesni sebe itd uvijek kod kupanja i presvlacenja potezu pisu i vjerujem da na taj nacin i ne znajuci to sami urade. Premda ebo uvijek ima iskustava gdje majke nisu povlacile pa bi morali kirurski rjesavat. Svak radi nekako po svom nahodjenju.

  • paulaa2411

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    http://www.roda.hr/portal/djeca/zdravo-odrastanje/prepucij.html [roda.hr]

  • Avatar Edita

    Edita

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dobar dan. Nova sam ovdje pa jos neznam kako sve ovdje bas fukcionira. Pa me zanima ako mi mozete pomoc. Sin mi godinu i 9mj,prevlacimo pisu svaki dan,ali ima problem jedna strane se prevuce lijepo preko glavica,a druga koda je zaljepita. Pa me sad zanima kako da to rijesimo,a da nejdemo kod doktora. Ako moze koji savjet. Hvala 

  • AnnaKai

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nama je pedijatrica rekla da nema potrebe da se to radi do 4-5 godine.
    Što mi naravno nismo poslušali, jer je bilo manjih problema prilikom mokrenja.
    Tako smo odlučili otić kirurgu i tamo su rekli da smo u zadnji čas dosli. Tada su mu to odvojili sondicom i očistili dosta toga. Od onda je prošlo 2 mj.i sada sve super “radi”. 😊
    Dječak ima godinu i pol.

  • Avatar -Tea-

    -Tea-

    Broj poruka: 939

    Prijavi adminu

    Nama je ped.rekla da prevlacimo koliko ide kod svakog kupanja kad kozica omeksa. Mali ima 13 mjeseci, i jos nismo uspijeli,ali pomalo ide na bolje. Nemamo nikakvih problema i ped.je rekla da samo tako nastavimo..

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.