Prevlačenje kožice kod dječaka

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Hahahaha tena…ja sam dragom rekla odmah poslije testa…ak je muško ti ćeš navlačit….i složio se s tim…al eto,pošto je curka fala bogu neću imat s tim posla za sad…

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    tena123


    sorry cure što ovako upadam, al ovo jednostavno moram podjelit s vama..
    još dok smo hodali ja i dragi, ja mu jednom prilikom ispričam priču kako je moja sestrična na malo neprimjerenom mjestu počela s pričom dali navlači djetetu kožicu i kad, koliko bla bla (nebitno)..
    Vidiš njegovu zbunjenu facu, navlačila štoo? Ja ono pa malom sinu kožicu. On problijedio lagano kakvu kožicu, šta pričas? Opet ja pa ono znaš kako se muškim bebama navlači kožica.. ON jadan u šoku, nevjerica, ne, ne, ma što ti pričaš, šta to se radi, ma nee, zašto si mi to rekla, fuj, hoće se covjek onesvjesti.. ne ne ma neee to meni sigurno nitko nije radio.. Meni su naravno suze išle od smjeha, i nakon jedno sat vremena mog objašnjavanja kako je to normalno za male bebice i bla bla, on je zaključio da sam ga s tom spoznajom ostetila za cjeli život.. ali da je možda bolje da zna jer da je vidio svoju ženu kako sinu povlači kožicu vjerojatno bi je počeo tući uz komentar: tuko poremećena šta radiš.. ja sam umirala od smjeha, žao mi je samo što taj njegov šok ne mogu dočarat..
    i zaključak za kraj, ako budemo imali sina on će mu to radit jer ne želi da i njega jednog dana netko ošteti kad mu to ispriča, nego će mu on fino reći: ne brini sine tebi je to tata radio.. ha ha ha
    sorry još jednom

    O Bože, prestrašno, ti muški!!!

  • MaMa47

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Definitivno cu traziti misljenje dr. Palcic iz Helene. Ne zelim ni misliti o tome da nesto nije ok :/ Hvala mame :*

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ja sam našu pedijatricu pitala za to kod pregleda sa mjesec dana i rekla mi je da možemo lagano kod kupanja, nista pretjerano, tako i radimo…
    Ja mu prevlacim, ali valjda nece imati traume kasnije, hahaha…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Švrćo

    Švrćo

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    MaMa.. ona opna je ok.

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Mi od samog pocetka to radimo, lagano, koliko ide. Nista na silu. Tako nam je savjetovala patronazna. Pedijatrica na svakom pregledu provjeri I kaze da je sve super.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    LuKi


    Mi od samog pocetka to radimo, lagano, koliko ide. Nista na silu. Tako nam je savjetovala patronazna. Pedijatrica na svakom pregledu provjeri I kaze da je sve super.

    Mi isto, od pocetka…savjetovala nam patronazna…i uglavnom to napravim kod kupanja..

  • Avatar petrich93

    petrich93

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    mi od prvog kupanja navucemo pisu tek toliko da ga malo operemo u cistoj vodi, sad ima 7 mj malo vise navucem jer mu se od kremice sloj napravi pa to ocistim, zasad nismo imalo nikakvih problema da pokucam :)

  • mama0309

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Evo da se malo i ja ubacim :) Nova sam pa njuškam po svim temama po malo :) Nama je patronažna kod prvog pregleda kod nas doma samo rekla: Da, da, sve je ok, samo cete mu kasnije kožicu prevlacit lagano. I to je bilo to… a meni prvi bebac, muz u Njemackoj, ja pojma nemam o tome… ali hvala Bogu da imam puno sestara pa sam se povela za njihovim iskustvima. Počela sam sa neka 3 tjedna starosti malcu kožicu prevlaciti onako skroz lagano, koliko ide. Sad imamo 3 mjeseca i skoro skroz je kozica prevucena. :) I tatica se ne zeli petljati u to hehehe jednom je pokusao i odustao jer se boji da ga ne ozlijedi…

    03.09.2014. -moja srećica <3 Antonio <3

  • Avatar marimana

    marimana

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    moj sin ima 6.mj.i prilikom skoro svakog kupanja od rordjena,sam mrvicu povlačila tu kožicu,nikad nije nikako reagirao na to.Međutim,sad sa 6 mj. i dalje nikakvog pomaka,čini mi se da je isto kao i sa 1.mj.nišra se jasnije ne vidi “glavić” ,nije nikada bio pod upalom,fibrozom i sl.ali nema ni napredka..bojim se da će jednom morati dr.to na silu napraviti :(

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.