Prehlada i kašalj kod trudnice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cipelica

    cipelica

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    septogal septolete su jedine na kojima ne piše da se ne preporučuju trudnicama i dojiljama, spasila me teta iz apoteke

    [lilypie.com]

  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Nevolja mi je pocela sa zacepljenim nosom, pa curenjem nosa i sad vec oko dva tjedna imam kasalj i to grozan. Traje od kraja 6.tjedna do evo 9. i ne prestaje. Ginicka je rekla da mogu sve sirupe na biljnoj bazi i preporucila sirup islandskog lisaja. Pila sam ga dva dana ali me cisto strah i njega piti jer nije napisano da je dozvoljen trudnicama. Ne znam sto sam pokupila, ne znam koliko kasalj steti bebanu, doktorici jos nisam isla jer je sezona gripe i imam bojazan da cu tek tamo nesto pokupiti i ne znam kako si pomoci. Sto mi vi savjetujete i ako imate neko iskustvo ko ja, da me smirite?

  • Avatar Melly29

    Melly29

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    lidija87


    Nevolja mi je pocela sa zacepljenim nosom, pa curenjem nosa i sad vec oko dva tjedna imam kasalj i to grozan. Traje od kraja 6.tjedna do evo 9. i ne prestaje. Ginicka je rekla da mogu sve sirupe na biljnoj bazi i preporucila sirup islandskog lisaja. Pila sam ga dva dana ali me cisto strah i njega piti jer nije napisano da je dozvoljen trudnicama. Ne znam sto sam pokupila, ne znam koliko kasalj steti bebanu, doktorici jos nisam isla jer je sezona gripe i imam bojazan da cu tek tamo nesto pokupiti i ne znam kako si pomoci. Sto mi vi savjetujete i ako imate neko iskustvo ko ja, da me smirite?

    Caj…med… inhalacija  i neke streptolete na bazi meda.. ja imam suhi kasalj od kojeg nemogu zaspati a nos mi cement 

  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Hvala Melly29 ali nista ne pomaze, caj kamilice, med, limun, karamelizirani secer u mlijeku, nema sta nisam probala i pijem taj sirup islandskog lisaja, nista ne pomaze :( sad se vec ozbiljno brinem :(

  • Avatar Melly29

    Melly29

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    lidija87


    Hvala Melly29 ali nista ne pomaze, caj kamilice, med, limun, karamelizirani secer u mlijeku, nema sta nisam probala i pijem taj sirup islandskog lisaja, nista ne pomaze :( sad se vec ozbiljno brinem :(

    pa kako draga ?

    Si pitala doktoricu ? mene je držalo tjedan dana i prošlo uz sami caj i med i te streptolete

  • Avatar kosee

    kosee

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    Meni je kašalj prošao od čaja bijelog sljeza i meda. Ne piti nego polako uzimati na žličicu tako da obloži grlo i smiri ga.

    [lilypie.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1451

    Prijavi adminu

    Ja sam jedan dan kad me bolilo grlo požvakala par pastila za grlo Isla, od islandskog lišaja su. Mogu ih trudnice koristiti,a meni se i grlo odmah oporavilo. Ne znam što je točno pomoglo jer sam popila i par limunada i puno čaja taj dan, al su ok i ukusne.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MamaAzra

    MamaAzra

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ja kašljem već tri tjedna. Obiteljski liječnik prepisao mi je Cefalin jer mi je crp povećan, a za kašalj da pijem sljezov čaj. Mđutim taj čaj mi ništa ne pomaže, a bojim se neke biljne na svoju ruku sirupe…neki savjet?

    …everything happens 4 a reason…

  • Avatar Rosamia

    Rosamia

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pomaze mi miks med,limun,maslinovo ulje pijem na zlicu kao sirup i topli oblog od jabucnog octa,do ujutro prodje.

    Kokic

  • bebice

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Poz
    da li je tko uzimao novuroxim tablete u 9 tj trudnoce?
    ima neko iskustva sa time?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.