Prehlada i kašalj kod trudnice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sunshine0011

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Meni je za grlo pomogao limun sa toplom vodom i med,također i režanj češnjaka (koji e prirodan antibiotik) izrezan na komadiće i popijen kao tablete sa vodom (da ne bude neugodnig daha) :) 
    Za začepljeni nos sam koristila more (prokuhala bi malo mora i kad se ohladi ulila u praznu,očišćenu/steriliziranu bočicu od spraya za nos-spasilo me).Za one koji nisu blizu mora dobre su Aqua Maris Strong spray za nos koji je na prirodnoj bazi,odnosno koje su pročišćena morska voda.

  • megii95

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bok mame evo mene nova sam.. trudna 8 +4 i uhvatio me neki suhi kasalj.. ali problem je sto nikakav caj nemogu pit a ni limun ni nista jer mi je od toga mucnina.. pa ako ima koja mama neki prijedlog, receno mi je da smijem kupiti bio kapsule za grlo ali jos nisam otisla kod doktora (iako svakako namjeravam), pa me zanima sto vi mislite jel ste i vi cuclale kakve tabletice za grlo?

  • antonella

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Drage buduće mamice, javljam se kako bih vam pomogla u borbi protiv grlobolje i suhog kašlja u trudnoći. Mene je u 12om tt uhvatilo isto. Grlobolju sam kroz dan i pol rijesila tako sto sam ispirala grlo (ne pila!) cajem od kadulje👍🏻
    A suhi kasalj mi je lagano poceo predstavljati problem, zbog napinjanja,te sam nakon gutanja silnih medova, cajeva, cuclanja limuna i islandskog lisaja dobila ODLICAN savjet. A to je da se ostavim mlijecnih proizvoda, agruma i secera (sto ukljje i med koji je krcat secerom).
    I ne biste vjerovali, ali kroz svega jedan dana suzdrzavanja vec sam primjetila razliku😊😊😊

  • antonella

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    megii95

    Bok mame evo mene nova sam.. trudna 8 +4 i uhvatio me neki suhi kasalj.. ali problem je sto nikakav caj nemogu pit a ni limun ni nista jer mi je od toga mucnina.. pa ako ima koja mama neki prijedlog, receno mi je da smijem kupiti bio kapsule za grlo ali jos nisam otisla kod doktora (iako svakako namjeravam), pa me zanima sto vi mislite jel ste i vi cuclale kakve tabletice za grlo?


    Procitaj komentar ispod tvog i nadam se da ce ti pomoci. Meni je vec treci dan suzdrzavanja (a ako se vec ne mozes suzdrzati bar poslije 15 probaj) i kasalj mi je prosao. Sad cekam jos par dana da se osiguram i vracam se ma slatko jer sam trudna i smijem😁😁😁sretno ti!

  • Stefanii

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozz svima! Trebam pomoc. Ja sam tek na pocetku trudnoce 3+1 i evo vec 6 dana se borim sa kasljem. Nije to na  neki nacin ni prehlada ni grip, jednostavno samo kasljem povremeno preko dana i nemam jako curenje nosa. Zanima me dali neko zna jel to moze da bude opasno s obzirom da sam tek na pocetku trudnoce? A i uzimam progesteron i utrogestan vec od prvog dana! (imala sam jedan spontani pre) Pa se ovo racuna kao prva trudnoca. Molim vas za odgovor!! pozzz

  • lbkcorp123@gmail.com

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Phần mềm trong phần mềm của chúng tôi? Điềm báo gì?
    Mơ ở chỗ ở của chúng tôi, có hai phần Phần cứng, chỉ có thể tìm thấy những thứ khác nhau, có thể có sự khác biệt.
    Mơ ở chỗ ở của chúng tôi
    Xem ngay: https://atrungroi.com/du-doan-xsmb.html [atrungroi.com]
    Không thể thiếu Phần còn lại của chúng tôi, phần của chúng
    Sau đây có thể là những con con thích
    Mơ ở trong nhà và trong số các phần mềm: 56-90
    M ơ ở trong nhà và số ít: 00-11
    Mơ ở trong nhà và mới, số 54 :89
    Mơ ở trong nhà và trong số các phần mềm: 73-27
    Mơ trong nhà ở hoang và số: 79
    Mơ ở trong nhà không có gì có giá trị: 12-33
    Mơ ở trong nhà và cao, số 80: 80-60
    Mơ ở chỗ ở củ chúng tôi
    Mơ ở chỗ ở chung của chúng tôi số: 84-43
    Mơ ở chỗ ở trong phần cứng của chúng: 63-28-01
    Mơ ở trong nhà và trong số các phần mềm: 84-38
    Mơ ở trong nhà và một phần hai số: 78-59
    Mơ ở chỗ ở của chúng tôi và số 45: 54
    Mơ ở chỗ ở có thể có và cả hai
    M ơ ở trong nhà ma số: 11-00
    Mơ ở trong nhà và nhỏ
    Mơ ở trong nhà và phần cứng trong phần mềm: 63-26
    Mơ ở trong nhà có nhiều phần, kết hợp với nhau. Chi ở trong khi chúng tôi thích và vui vẻ. Cho ăn, ở giữa và trong khi bạn yêu thích
    Mơ ở ở nhà
    Đợi phần mềm và phần thưởng Người mà tôi đang ở Họ có thể làm được điều đó, vui vẻ và vui vẻ.
    Mơ ở trong nhà
    Nâng niu trong cuộc sống của bạn Dạo, tối cao và hoàn toàn, một trong những người xa cách, một trong những người khác.
    Mơ trong nhà ở cao
    Nọ sống trong cuộc sống của bạn. Dạo, con người, người, người, người khó tính Cần thiết với chúng tôi và những người khác nhau.
    Mơ ở trong nhà
    Niềm vui, hạnh phúc của con đường con danh, thành công. Căng ra, một trong những thứ tốt nhất của họ.

  • Avatar xosomienbac123

    xosomienbac123

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Xem trực tuyến kết quả xổ số miền Bắc - XSMB tại địa chỉ: https://xsmb123.com [xsmb123.com] giúp người chơi có thể nhanh chóng tìm thấy được những thông tin về dãy số trúng thưởng miền Bắc mới nhất mỗi ngày. Tận dụng ngay kết quả do XSMB123 cung cáp sẽ nhanh chóng mang lại những cơ hội trúng thưởng 3 miền nhanh chóng với 41 tỉnh/ thành thực hiện quay số luân phiên mỗi ngày. 

    Xem ngay nhiều tính năng mới lạ như dự đoán kết quả xổ số do các chuyên gia XSMB123 cung cấp cũng như những tính năng được biệt như Thống kê, Quay thử vận may. Chốt cầu bạc nhớ, pascal, đầu - đuôi lô tô, giải đặc biệt giúp người chơi gia tăng khả năng trúng thưởng.

    Xổ số miền Bắc - https://xsmb123.com [xsmb123.com] - Kết quả XSMB

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.